piątek, 12 sierpnia 2022 r., imieniny Klary, Lecha, Hilarii

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

"Kolorowe jarmarki" w wykonaniu Larysy Tsoy wśród najlepszych na świecie! (wideo)

Program "The Voice" to światowy format telewizyjnego programu dla wokalistów amatorów. W Polsce m swoją wersje podstawową oraz dla dzieci i seniorów. Spektakularny sukces odniosła w nim ostatnio nasza reprezentantka Larysa Tsoy, a jej występ znalazł się w grupie najlepszych na całym świecie!

Swoje odpowiedniki "The Voice" ma wiele krajów. Na scenie sił próbują młodsi i starsi, dzieci, młodzież, a nawet seniorzy. Każdy z formatów ma swoich zwolenników i fanów.

Reklama

W obecnej edycji "The Voice Senior" występuje dobrze znana ostrołęczanom Larysa Tsoy, która brawurowym wykonaniem piosenki "Kolorowe jarmarki" zaskarbiła sobie miłość publiczności i zdobyła uznanie w oczach jurorów. Choć wszystkie fotele się odwróciły, ona wybrała na swoją trenerkę Marylę Rodowicz. Pochlebnych komentarzy nie było końca.

Na Larysę czekała jeszcze jedna niespodzianka - jej występ znalazł się w kompilacji najlepszych "The Voice" z całego świata. W zestawieniu tygodniowym za styczeń 2022 roku znaleźli się m.in. wokaliści z Mongolii, Belgii, Litwy, Azerbejdżanu, Portugalii

Zobacz też:

Występ Larysy Tsoy w "The Voice Senior" hitem internetu. To "polska Tina Turner!" (wideo)

Larysa Tsoy na scenie The Voice Senior! Rewelacyjnie zaśpiewała "Kolorowe jarmarki" (wideo)

Fot. kadr z wideo

Wyświetleń: 7157 komentarze: -
12.01.2022, 10:44r. Drukuj


Powrót