środa, 19 stycznia 2022 r., imieniny Henryka, Mariusza, Erwina

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Klub kolekcjonerski zaprasza na giełdy. Zobacz wyjątkowe zbiory i kolekcjonerskie perełki

W każdą pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca, w klubie Lokator przy ulicy Hallera w Ostrołęce, spotykają się kolekcjonerzy. Cyklicznie rozstawiają swoje stoiska, aby zaprezentować zbiory, spotkać się, wymienić, coś kupić lub sprzedać. To świetna okazją, aby zobaczyć, co ludzie kolekcjonują, a może rozpocząć własną przygodę.

Nowy cykl Giełdy Kolekcjonerskiej ruszył w styczniu 2022. To kontynuacja udanej inicjatywy, dzieki której kolekcjonerzy mają okazję do spotkań i wymiany opinii, dyskusji czy porównania własnych zbiorów, pozyskanych okazów i kolekcjonerskich perełek czy pozbycia się powtarzających egzemplarzy. Do udziału w wydarzeniach zapraszają organizatorzy.

Reklama

- Na giełdzie oferowanych będzie wiele zróżnicowanych przedmiotów kolekcjonerskich. W szczególności banknoty, monety polskie i zagraniczne, począwszy od czasów starożytnych po współczesność, znaczki pocztowe, odznaczenia i wiele innych. To nie tylko świetna okazja kupna, wymiany lub sprzedaży, ale także możliwość obejrzenia prezentowanych kolekcji. Dokonamy też wyceny posiadanych okazów kolekcjonerskich. Można również zasilić szeregi naszego Ostrołęckiego Klubu Kolekcjonerów Unikat i aktywnie zaangażować się w jego działalność - mówi Adam Kilimon z Ostrołęckiego Klubu Kolekcjonerów Unikat.

Reklama

Giełdy będą obywać się w tym roku tak jak dotychczas, w każdą pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca. Wydarzenie odbywa się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Jest obowiązek zasłaniania ust i nosa, dezynfekcja, zachowanie odpowiednich odległości, limit osób itp.

Kolejna Giełda Kolekcjonerska odbędzie się w niedzielę 16 stycznia 2022, w godz. 11.00-12.30, w klubie Lokator, ul. Hallera 13 (pierwsze piętro). Kolejne planowane są w dniach 6 i 20 lutego 2022. Wstęp wolny.

Odsłon: 1010 komentarze: 0
08:42, 13.01.2022r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót