Quantcast

piątek, 20 maja 2022 r., imieniny Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Polska2050 ma swoją wizję Polski. Rozmowa o strukturach partii w Ostrołęce, zielonym szlaku i bezpieczeństwie energetycznym (zdjęcia, wideo)

Ugrupowanie Szymona Hołowni Polska2050 powołało partię, wybrało władze i przygotowuje się do wyborów samorządowych. Ich program obfituje w punkty, które trafiają w sedno dzisiejszych problemów. Czy te plany są realne i czy sprostają wyzwaniom współczesnego świata i obywateli?

O przyszłości dla Polski i jej przyszłych pokoleń, o programach i planach rozwoju, ale też ścieżce naszego kraju ku odnawialnym źródłom energii oraz zrzeszaniu osób z wizją i misją zmieniania Polski rozmawialiśmy z przedstawicielami Polski2050 - Żanetą Cwaliną-Śliwowską, reprezentantką ostrołęckich struktur stowarzyszenia i partii Polska2050, Jackiem Kozłowskim - członkiem zarządu krajowego i skarbnikiem partii oraz Rafałem Ryszczukiem, burmistrzem Kisielic w województwie warmińsko-mazurskim, a w partii Polska2050 pełnomocnikiem i koordynatorem na Warmię i Mazury.

Reklama

Polska2050 tworzy struktury w naszym regionie.

Stowarzyszenie Polska2050 formalnie zarejestrowało partię 3 maja. Droga ku temu była kręta, ale po półtora roku ostatecznie się udało. Nie oznacza to jednak, że działalność stowarzyszenia zostaje zwieszona. Wręcz przeciwnie, wciąż będzie aktywne jako organ wspomagający działania partii. Obecnie trwa tworzenie struktur lokalnych partii. Spotkanie i konferencja w Ostrołęce były okazją do zaprezentowania się mieszkańcom.

- Dotychczas działaliśmy jako stowarzyszenie, teraz chcemy zaprezentować się lokalnemu społeczeństwu jako partia Polska2050, chcemy przedstawić kluczowe osoby, które będą tworzyć struktury w regionie, ale też poruszyć bardzo ważny obecnie temat, jakim jest bezpieczeństwo energetyczne - mówiła Żaneta Cwalina-Śliwowska.

Po formalnym założeniu partii rozpoczyna się proces tworzenia struktur.

- Dziś i jutro w całej Polsce robimy konferencje prasowe, prezentujemy ludzi, którzy rozpoczynają pracę, powołaliśmy w każdym województwie pełnomocników, pierwszą setkę członków, wśród których jest też ostrołeczanka - Żaneta Śliwowska. Wszystko po to, aby w przyszłorocznych wyborach, o ile nie będą wcześniej, nasi reprezentanci mogli kandydować, a ludzie mogli na nich głosować - mówił Jacek Kozłowski.

Reklama

"Angażujemy się nie tylko politycznie, ale też społecznie, edukacyjnie, charytatywnie"

Polska2050, zarówno partia, jak i stowarzyszenie, działają nie tylko politycznie, ale też społecznie, dla ludzi, dla lokalnych społeczności, ale też dla uchodźców, którzy uciekają z ogarniętej wojną Ukrainy.

- W kole działającym w Ostrołęce jest wiele osób, które nie mają ambicji politycznych, ale czynią wielkie dobro społeczne. Bardzo rozwinęliśmy pomoc dla uchodźców z Ukrainy i wszystkim zaangażowanym należy się podziw i uznanie. Przymierzamy się do działań edukacyjnych, obywatelskich, akcji charytatywnych, eventów i zbiórek na rzecz chorych dzieci. Obecnie czujemy się przygotowani, aby wziąć odpowiedzialność za przyszłość mieszkańców lokalnie, ale też całej Polski. Wypracowana przez nas struktura przynosi efekty. Już 14 maja publikujemy nowy program dla edukacji - dodaje Żaneta Śliwowska.

Polska na zielonym szlaku. "Chcemy budować Polskę bezpieczną, Polskę zieloną, solidarną i demokratyczną"

Poza rozmaitą działalnością oraz szeregiem programów dla Polski dotyczących m.in. gospodarki, edukacji, zdrowia, państwa i kościoła, jednym z kluczowych jest program związany z bezpieczeństwem energetycznym kraju - to tzw. Polska na zielonym szlaku. To nic innego jak plan dla kraju z opracowaną perspektywą przejścia na odnawialne źródła energii, na zapewnienie neutralności klimatycznej czy w końcu na ratowanie naszej planety.

- Nasz pakiet związany z ekologią i klimatem - Polska na zielonym szlaku - ogłosiliśmy dobre kilkanaście miesięcy temu, bo jest to filar naszej oferty programowej dla Polaków. Chcemy budować Polskę bezpieczną, Polskę zieloną, solidarną i demokratyczną. Tematyka energetyczna jest bliska Ostrołęce, bo wszyscy doskonale znają przygody z budową elektrowni węglowej. Nawet w obliczu wojny, nasz pakiet jest wciąż aktualny, a nawet wyprzedzał to, co obecnie, pod wpływem sytuacji na świecie i rosyjskiej agresji, należy robić. Wstrzymaliśmy import węgla z Rosji, Rosja odcięła nam dopływ gazu, lada moment zrezygnujemy z ropy, a my już wcześniej mówiliśmy, że należy stawiać na energię odnawialną, te słowa dziś z całą mocą podtrzymujemy - mówił Jacek Kozłowski.

Odnawialne źródła energii. To się udało w małej, niezamożnej gminie Kisielice. Czemu nie u nas?

Doskonałym przykładem na to, że można niemal całkowicie odejść od kopalnych źródeł energii, jest gmina Kisielice w województwie warmińsko-mazurskim. Gmina jest samowystarczalna energetycznie, posiada m.in. farmy wiatrowe.

- Wojna pokazała nam, jak niezwykle ważne jest uniezależnienie się od energii, od węgla i gazu rosyjskiego. Energetyka odnawialna pozwoli uwolnić się od wpływów i uniezależnić energetycznie. To gminie Kisielice się udało i nie zajęło bardzo długo, bo dwadzieścia kilka lat. Gmina produkuje tyle prądu i tyle energii, że w zupełności zaspokoiłaby potrzeby wszystkich mieszkańców - mówił Rafał Ryszczuk, burmistrz Kisielic.

Gmina swoją drogę ku odnawialnym źródłom energii rozpoczęła od zmiany planu zagospodarowania przestrzennego. Kolejny krok, jak mówi burmistrz, to wykonanie badań i pomiarów wietrzności w regionie - to punkt wyjścia dla transformacji. Później plany budowy wiatraków i same prace wykonawcze.

Reklama

Czy OZE nie jest zbyt kosztowne dla biednej Ostrołęki?

Nasze miasto nie jest bogate, a koszty budowy farm wiatrowych, elektrowni wiatrowej czy nawet paneli fotowoltaicznych są wysokie. Źródeł finansowanie może być jednak wiele, ale przede wszystkim kierunek zmian powinni wytyczyć rządzący.

- Z tego co wiem, 1000-megawatowa elektrownia węglowa, która miała powstać w Ostrołęce, miała kosztować około 6 mld złotych. Wybudowanie wiatraków, po dzisiejszych cenach, które dostarczyłyby Ostrołęce taką ilość energii, kosztowałoby w granicach 7 mld zł. Czyli to jest bardzo porównywalne, zważywszy, że bierzemy pod uwagę obecne ceny - mówi Rafał Ryszczuk.

Jak dodaje Jacek Kozłowski, w Polsce bardzo zaniedbano sprawy odnawialnych źródeł energii, a przepisy nie sprzyjają dobrym zmianom.

- To energia czysta, sprzyjająca dla klimatu. To też troska o bezpieczeństwo energetyczne, ale też klimatyczne, bo chcemy, aby nasze dzieci żyły w przyjaznym środowisku. A polityka dotychczasowa nie sprzyjała OZE, a nawet przepisy zastawiają pułapki na prosumentów i mieszkańców inwestujących w energię odnawialną. To się musi zmienić, a przepisy powinny być uproszczone i sprzyjające ludziom - mówi Jacek Kozłowski.

"Potrzebujemy ludzi z wizją oraz misją na zmienianie rzeczywistości"

Partia oraz stowarzyszenie 2050 wciąż poszukują ludzi, którzy zechcą do nich dołączyć i zaangażować się w sprawy kraju, ale też w sprawy lokalne, a także w zmiany dla kraju, opierając je nie na węglowych elektrowniach, ale na rozproszonych, ekologicznych źródłach energii, a także, jak dodaje Jacek Kozłowski, na mądrze realizowanej energetyki jądrowej. 

- Chcemy aktywnych osób, z wizją na działanie, na wprowadzanie zmian w Polsce. Wychodzimy do ludzi i będziemy zachęcać do współpracy. Nasz program kierujemy do wszystkich i młodych i tych starszych, ale budujemy Polskę na pokolenia. Nie nastawiamy się na utrzymanie stanowisk, ale chcemy budować Polskę przyjazną dla naszych dzieci i wnuków - podsumowuje Jacek Kozłowski.

Konferencja Polski2050 w Ostrołęce oraz spotkanie z przedstawicielami partii odbyły się 12 maja 2022 r.

Zobacz zdjęcia:
Konferencja prasowa partii Polska2050

Więcej zdjęć: Konferencja prasowa partii Polska2050

Odsłon: 9514 komentarze: 52
15:44, 12.05.2022r. Drukuj
Powrót


Adam @ 16:37, 12.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 194.50...140

to w końcu oni są stowarzyszeniem, czy partią? bo słyszałem jak mówili że stowarzyszenie w Ostrołęce nie jest polityczne

malpa @ 16:53, 12.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 31.61...74

kazdy ma wizje , a jak wypije to zmienia sie w kolorowa telewizje.

KODowica precz !!! @ 17:44, 12.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 37.30...23

Ależ oni POmyslowi i "otwarci" w myśl tej ich " "wolności słowa " ludzie z ich środowiska chcą zamykać telewizję, "zbrodnia" tej tv jest to , że mówi o nich prawdę i - o zgrozo - przytacza ich archiwalne wyPOwiedzi.

Wo @ 18:16, 12.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 176.109...177

Ten odłam 2050 to młode PO jak ZSMP za komuny-obiecać wszystko aby wygrać wybory a potem mieć wszystkich w d.......pie tak jak PO miało Polaków za swojch żądów

W23 @ 18:48, 12.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 37.30...29

Nie ma już komu wierzyć.
Obecna władza zapożycza się na potęgę to następcy nie będą mogli nic zrobić.
Jak będą próbować wychodzić z bagna to patusy się oburzą na brak socjali i kolejnych wyborów by nie wygrali.
To tak siedzimy w szambie po uszy...

. @ 18:49, 12.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 31.0...227

Tylko PiS 😂😂😂😂
Co tam drożyzna, co tam inflacja, co tam wysokie raty, afery, przekrety?
Tylko PiS!!!

Do W23 @ 18:52, 12.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 31.0...227

Czy opozycja będzie chciała wygrać i przejąć to bagno, czy jednak będzie korzystniej dla niej być w opozycji?
I tylko Polski żal 😓😓😓

Nie POpieram @ 19:44, 12.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 94.254...105

"Droga do żłoba" a nie "Polska 2050".

Tak ta partia powinna się nazywać. Patrząc na tych ludzi to właśnie mają wypisane na twarzach. Polska dla nich to dojna maszynka, którą trzeba doić.

Megawat @ 20:07, 12.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 2a01:110f...576d

Jaka wiedza o jednostkach mocy taka partia. Skłaniają się lekcje w szkole podstawowej.

xyz @ 20:23, 12.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 176.109...26

jaka partia jaki portal MO taka informacja jak piszą że miała powstać 1000 watowa elektrownia węglowa toć to mniej niż pobór mocy przez żelazko do prasowania ale fachowcy od od dzwonów gumowych laughing

Gosc @ 20:26, 12.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 178.235...170

Opozycja przejmie władze z radością.
Tusk za swoich rządów ogłosił że pieniądze na kontach OFE to nie są pieniadze Polaków.
Teraz po dojściu do wladzy ogłosi że pieniądze na kontach bankowych i w obligacjach -to nie są pieniądze Polakow.
Przejmie i wytransferuje do Niemiec.

darek @ 20:33, 12.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 178.235...60

a gdzie ten kapelusz co z niego wyskoczyło to towarzystwo chętne na darmową kasę

Na zielonymm szlaku @ 20:50, 12.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 37.30...97

Ci goście nie są "na zielonym szlaku", ale bredzą jakby byli po dobrym "zielu". Raz gość mówi, że gmina Kisielice jest samowystarczalna energetycznie, a chwilę później że "gmina produkuje tyle prądu i tyle energii, że w zupełności zaspokoiłaby potrzeby wszystkich mieszkańców". To jak w końcu jest? Jeżeli jest samowystarczalna to chyba odłączyła się od sieci? Na potrzeby Ostrołęki chcą zbudować wiatraki za 7mld i to o mocy... 1000W. laughing Jak to napisał Megawat - najpierw przypomnieć sobie fizykę z podstawówki, a nie brać się za reformowanie energetyki.

. @ 21:08, 12.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 31.0...227

D. Tusk przeniósł połowę pieniędzy z OFE do ZUS i ludzie uwierzyli, że to była kradzież. M. Morawiecki, 6 lat później, robi to samo z drugą połową, pobierając 15% prowizji i ludzie sądzą, że rząd oddaje im pieniądze.

Do 31.0 @ 21:30, 12.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 178.235...170

To ja jak przeniosę twoje pieniądze do siebie, to będzie kradzież, czy nie.

naLeśnik @ 21:39, 12.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 95.49...161

Polska 2050 czyli co wy macie plan ćwierćwieczny słyszycie co wy mówicie rozumiecie co piszecie? Robicie ze społeczeństwa idiotów a sami tworzycie społeczeństwo, przecież ta wasza "wyborcza piłeczka" odbije się również wam prosto w wasz wyborczy RYJ. Ale wiatrak na górce co prądy będzie mi robił chciałbym mieć :)

Jan Kowalski z Lelisa @ 22:05, 12.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 31.0...240

Były PGR -y siały zboża i się opłacało Ktoś doszedł do wniosku że PGR -Y się nie OPŁACAJĄ trza sprywatyzować bo się nie OPŁACA.

No i tera zboża drogie a jak zboża to i pasze ale zara PGR-y siały zboża i chorowały bydło i trzodę chlewną (ŚWINIĘ)

mieszkaniec gminy @ 22:07, 12.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 78.152...128

czy bedziecie zbierac pieniądze jak błazen hołownia

Obłąkany @ 22:18, 12.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 94.246...132

Wizję to ma Jackowski i reszta Szamanów!!! :))))))

23Q58DS @ 22:47, 12.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 37.30...19

To jest taki problem że nasze społeczeństwo wie że do pieniędzy nie dojdzie się pracą (sami ten system robili) czyli krętactwo, oszustwa itd.
Zagubiliśmy się w tej demokracji

***** pis @ 22:49, 12.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 2a01:110f...9416

zagłosuję na każdego kto rozliczy złodziei z pis , 2 mld w samej Ostrołęce a to tylko wierzchołek tego co ukradli w tym mieście przez lata złodziejskiej praktyki

T5 @ 22:57, 12.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 37.30...19

Oddam Łomżę, jeśli ktoś posadzi wszystkich krętaczy i złodziei od 1989....
Nie ma takich więzień.
Można sadzać wszystkich polityków a potem paragrafu szukać...

. @ 23:04, 12.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 31.0...227

Do 178.235...170
"To ja jak przeniosę twoje pieniądze do siebie, to będzie kradzież, czy nie."
To byłaby kradzież.
Moje z OFE na moje subkonto, Twoje z OFE na Twoje subkonto, a to już nie jest kradzież.

Daro @ 23:14, 12.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 95.148...167

Następni złodzieje do korytka się pchają.

Morfeusz @ 23:47, 12.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 176.109...225

A Glapiński dalej prezesem NBP. PiS zrobi z nas Wenezuelę

Toro USA @ 02:22, 13.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 2a01:6f00...1111

Śmiechu warte

Ostrołęczanin @ 06:18, 13.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 37.30...36

Żaneto lepiej dalej tańcz i nie zaczynaj zabawy w polityka

Janek @ 07:34, 13.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 79.189...204

Pomysłowi ludzie z programem, który mnie przekonuje. Macie mój Głos.

🤮 @ 08:14, 13.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 178.235...177

Tacy oni zorientowani ze nie potrafią przeczytac ze ściagawki co to Wat i Megawat . A to duuuża różnica .
I te mlotki chcą rzadzić i zmieniac Polskę 😂

Po @ 08:32, 13.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 37.30...243

Chała chała i jeszcze raz chała 2050

do MOJEJ OSTROLEKI @ 09:36, 13.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 95.49...73

dlaczedo taki IP 2a01,110f caly czas wyzywa nasz ludzi POPIERAJACYCH PiS dlaczego taki czlek niby z rozumem caly cza tu podlymy wpisamy upokarza nasz KURPI dlaczego droga moja osytroleko -kim on jest ze tak co dzien POLSKA PiS PAN PREZYDENT PAN PREMIER mu przeszkadza kim on jest droga MO ZYCZE ZDROWKA droga do POJRDNANIE przez takich drani bedzie dluga

i 2a01,110f @ 09:40, 13.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 95.49...73

caly czas jestesmy wyzywani przez DONOSICIELI ZDRAJCOW i podlych ludzi co dzien co dzien gdzie jest tu na portalu MO jakas KULTURA i szacunek do innych --dlaczego takim wpisom nikt nie przeciwdziala ZYCZE ZDROWKA PODLOS DONOSY wrednych ludzi niby istot z mozgiem ciag dalszy MILEGO DNIA REDAKCJI MO

co dzien @ 09:41, 13.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 95.49...73

PiS drozyzna PiS PiS RZAD RZAD tak putin kanalia nie winien nie winien podly kanibal putin nie winien ? kim sa ci ludzie ze tak pluja na POLSKE na POL:AKOW na KURPI ZYCZE ZDROWKA

Mundek @ 09:44, 13.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 212.180...182

Żenada Żaneta Żenada. Bieda straszna. Połączcie wy się lepiej z ostrołęcką Ekomeną. Tam jest wielu wybitnych specjalistów, od wszystkiego, znają się na wszystkim, a już najlepiej na eko-energetyce. Oni wam podpowiedzą, co i jak mówić, i co należałoby zrobić.

Jan Kowalski z Lelisa @ 11:02, 13.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 31.0...132

Oj jak Oni pięknie mówią

LEGANCKO TEGO

polak @ 12:05, 13.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 31.61...26

wystarczy posłuchać tego ich szefa guru Holowni i już wiadomo czego sie można spodziewać po tej parti , sierotka od razu chciał zamknąć kopalnie Turów ot tak na pstryknięcie jakiejś babki z Brukseli , albo płaczek płakał nad konstytucją aż strach pomyśleć co by było jak by ten fircyk rządził Polską ,,, żenada ta cała partia za robote sie ludzie weżcie a nie za polityke , o sto razy lepszy jest Morawiecki z Kaczorem niż te razem wzięte antypolskie partie opozycji

Paniee @ 12:05, 13.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 18.157...219

A ten hipis w cynglach to co tam robi, na ministra środowiska się pcha ?

filip @ 12:22, 13.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 78.152...128

ci co plują na Polskie to zdrajcy i powini być osądzeni

do MO @ 13:28, 13.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 95.49...73

macie tematy do KLOTNI W RODZINIE nastepny w toku o ??????? widac jak niek zalezy na POJEDNANIU i SPRAWIEDLIWOSCI tak PiS PiS KOSCOL PAN PREZYDENT PAN PREMIER i PAN GLAPINSKI winien drozyzny na calym SWIECIE ZYCZE ZDROWKA MO i calej REDAKCJI tak PiS WINIEN /////////////?

Do Filip @ 13:28, 13.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 194.50...42

Piszesz o Pisie. Też uważam że powinni być osądzeni za niszczenie tego kraju.

do filip @ 13:52, 13.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 95.49...73

tak PIS winien nie ha mstwo putina i tych co atakuja w BRUKSELI nasz POLAKOWi POLSKE tak osadz najpierw tych z poprzednich afer ---gdzie sa stocznie i reszta przemyslu --POLSKA niek przeszkadza zarowno na WSCHODZIE tak i na ZACHODZIE przeciez historia lubi sie powtarzac ---pomogli e 1939 r 1,,17 wrzesnia to i teraz maja ochote bysmy zbierali szparabi i podcierali ???--Milego DNIA

Wiszący Dzik @ 14:01, 13.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 79.191...213

To niech Ci mądrale z "2050 " powiedzą: jaki obszar ziemi zajmie ta ich farma fotowoltaniczna czy wiatrowa aby uzyskać te 1000 megawatów? Ile tysięcy hektarów ziemi trzeba będzie zalać betonem aby pobudować wiatraki i postawić solary ? Ta energia niby odnawialna to jeden wielki przekręt. Chyba że zamierzają zredukować ludność ziemi do 500 milionów to faktycznie- może solary i wiatraki wystarczą. Bo bogacze to będą mieli energię stabilną z konwencjonalnych źródeł, ale te 500 milonów niewolników to faktycznie- z wiatraków. Raz będą mieli prąd raz nie będą mieli.

Jan Kowalski z Lelisa @ 15:20, 13.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 31.0...194

Nie wiem jak jest teraz ale wcześniej było że
na mojej działce (łąka) stoi wiatrak do 100m do około wiatraka muszę się dzielić z sąsiadem za dzierżawę kilku metrów mojej łąki 😄😄😄

do filip @ 15:34, 13.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 194.50...42

Ale jakie poprzednie afery. Pis ma pełnię władzy. Prokuratura jest Pisowska więc mogą stawiać zarzuty wszystkim a jeszcze z takim ministrem jak zero.
A więc napiszę tak. Skoro nie mogą nic zrobić to widać nie ma żadnych dowodów. I mogą ci wmawiać ile tylko chcą jakie to za poprzedniej władzy były wielkie afery a winnych nie ma. A więc ktoś kłamie. Ale ty dalej wierz w to co ci podadzą w TVP bo niewiele różnisz się od tych ruskich onuc którzy dalej wierzą że walczą z faszyzmem i jaka to Matka Rasija jest wielka i niepokonana

Ewa @ 15:48, 13.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 178.42...77

Następna grupa oszołomów,ni
e ośmieszanie się,

Adam @ 17:05, 13.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 194.50...140

Tej Pani to już podziękujemy.

Jan Kowalski z Lelisa @ 18:25, 13.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 31.0...155

Ostatnio słyszałem Hołownię żeby kasę dawać

Papik @ 18:47, 13.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 94.42...224

OZE czyli co? Słońca u nas mało, wiatrów też nie za dużo, górskich rzek mało.
Jedynym sensownym rozwiązaniem dla Polski jest energia atomowa.

Jan Kowalski z Lelisa @ 18:52, 13.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 31.0...129

Do. Papik

Nie u nas się nie OPŁACA

123 @ 21:43, 13.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 176.109...47

nie dawno walczyli żeby w Ostrołęce nie było elektrowni
ten sam Jacek Kozłowski jak był wojewodą mazowieckim /2 kadencje/ w 2012 r wstrzymał modernizację DK 53 do Olsztyna
a dziś się WYMĄDRZA czego oni tu szukają GŁUPICH ?

tl @ 08:38, 14.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 37.30...153

123 21:43, masz rację, jak był wojewodą to tak z posłem Kanią miastu i regionowi przez 8 lat napomagali, że trudno zliczyć te zero.

A nazwa 2050 to pewnie dlatego, że gdyby teraz rządzili, to co miesiąc byłyby podwyżki cen takie, że w poprzednim miesiącu kupiłeś za 20, a w tym 50 za to samo.

do wyżej @ 10:41, 14.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 176.109...47

w 2050r wybory wygrają stąd ta nazwa

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót