Quantcast

piątek, 1 lipca 2022 r., imieniny Haliny, Mariana, Klarysy

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

Konrad Ruszkowski, lat 22, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w poniedziałek 16 maja w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce.

Krzysztof Gwiazda, lat 62, nabożeństwo żałobne odprawione zostało sobotę 14 maja w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu w Ostrołęce.

Marek Marian Czyż, lat 68, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w poniedziałek 16 maja w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu w Ostrołęce.

Reklama

Krystyna Krajewska, lat 73, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w sobotę 14 maja w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce.

Janina Milewska, lat 77, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 18 maja o godz. 14.00 w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce.

Zofia Roicka, lat 91, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 18 maja o godz. 15.20 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Łęgu Starościńskim.

Reklama

W serwisie "Moja Ostrołęka" istnieje odpłatna możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt dostępny jest na stronie "O nas".

Wyświetleń: 23266 komentarze: -
17.05.2022, 08:40r. Drukuj


Powrót