wtorek, 6 grudnia 2022 r., imieniny Mikołaja, Jaremy, Leontyny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa w Ostrołęce. Będą bezpłatne konsultacje dla mieszkańców

W Ostrołęce prowadzone będą bezpłatne konsultacje dla mieszkańców w zakresie budownictwa. Eksperci doradzą m.in. w temacie zakup ziemi, procedur prawnych związanych z budową domu, wyboru kierownika budowy czy materiałów i technologii.

Mazowiecki Urząd Wojewódzki włączył się w akcję Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa "Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa. Budowa, eksploatacja, remont Twojego obiektu". Bezpłatne konsultacje dla wszystkich Polaków odbędą się od września do listopada w różnych regionach kraju. Konsultacje w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim - 11 października w godz. 14.00-18.00.

Reklama

W Ostrołęce konsultacje prowadzone będą:

1. Urząd Miast w Ostrołęce - 11 października, godz. 14.00-18.00,

2. Starostwo Powiatowe w Ostrołęce - 11 października, godz. 14.00-18.00,

3. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce - 11 października, godz. 14.00-18.00.

- Podczas spotkań indywidualni inwestorzy, którzy planują zakup działki, budowę domu lub remont mieszkania, właściciele nieruchomości oraz przedstawiciele wspólnot mieszkaniowych będą mieli okazję porozmawiać z inżynierami budownictwa. Zakup ziemi, procedury prawne związane z budową domu, wybór kierownika budowy, materiałów i technologii, to jedne z kwestii, w których będą doradzać inżynierowie - informują organizatorzy.

Organizując tego typu wydarzenie, inżynierowie budownictwa chcą nie tylko ułatwić Polakom podjęcie kluczowych podczas takich inwestycji decyzji, ale także pomóc im uniknąć błędów. Lepiej skorzystać z fachowej pomocy podczas indywidualnego spotkania, niż przeszukiwać na przykład fora internetowe, nie mając pewności, czy zamieszczona tam porada została przygotowana przez eksperta.

Dokładny harmonogram spotkań w poszczególnych województwach i adresy punktów, w których eksperci będą udzielać fachowych porad jest dostępny na stronie www.dzieninzyniera.pl.

Źródło: Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie

 

Wyświetleń: 10115 komentarze: -
05.10.2022, 13:52r. Drukuj


Powrót


Reklama

LUSAR
Rolexin

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com