wtorek, 16 kwietnia 2024 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Pijacki rajd zakończony na ogrodzeniu (zdjęcia, aktualizacja)

Kolejny kompletnie pijany kierowca z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów (!) doprowadził do poważnego zdarzenia na drodze. 50-latek z Ostrołęki zakończył swój pijacki rajd na ogrodzeniu prywatnej posesji w Lipiance. 36-letnia kobieta, która z nim podróżowała, trafiła do szpitala. 

Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 18.00 w Lipiance (gm. Goworowo) na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą do Kamianki. O szczegóły zapytaliśmy kom. Tomasza Żerańskiego, oficera prasowego ostrołęckiej policji. 

Reklama

- Według ustaleń funkcjonariuszy kierujący seatem 50-letni ostrołęczanin stracił panowanie nad pojazdem. Kierowane przez niego auto wypadło z drogi i uderzyło w ogrodzenie jednej z prywatnych posesji. Pasażerka seata, 36-letnia ostrołęczanka, trafiła do szpitala - mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Kierowca seata był pijany. W policyjny alkomat wydmuchał ponad promil alkoholu. To jednak nie wszystko. Kierujący seatem 50-latek w ogóle nie powinien wsiadać za kółko, ze względu na obowiązujący go sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Policjanci zabezpieczyli auto do celów procesowych.

Zobacz zdjęcia:
Wypadek w Lipiance

Więcej zdjęć: Wypadek w Lipiance

Wyświetleń: 15030 komentarze: -
18:51, 30.03.2024r. Drukuj