wtorek, 16 kwietnia 2024 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Junak z mazdą. Wypadek w Rabędach (zdjęcia, aktualizacja)

Ranny kierowca jednośladu trafił do szpitala po zderzeniu z osobową mazdą. To pierwszy w tym sezonie wypadek z udziałem motocykla i motoroweru w naszym regionie.

Do wypadku doszło w Rabędach (gm. Troszyn) na drodze łączącej Ostrołękę i Ostrów Mazowiecką. O szczegóły zapytaliśmy kom. Tomasza Żerańskiego, oficera prasowego ostrołęckiej policji. Czekamy na odpowiedź.

Reklama

Jak ustalił nasz reporter, senior kierujący mazdą tribute (na numerach rejestracyjnych z powiatu ostrołęckiego), zderzył się z motorowerem marki Junak na ostrowskich numerach rejestracyjnych. Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała trafił pod opiekę lekarzy. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Obowiązuje ruch wahadłowy.

Aktualizacja

- Według ustaleń funkcjonariuszy kierujący mazdą 73-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechał na kierującego motorowerem 53-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego - mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Poszkodowany kierowca jednośladu został zabrany do szpitala. Kierowca mazdy był trzeźwy.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Wypadek z udziałem motocyklisty w Rabędach

Więcej zdjęć: Wypadek z udziałem motocyklisty w Rabędach

Wyświetleń: 13097 komentarze: -
16:33, 31.03.2024r. Drukuj