wtorek, 16 kwietnia 2024 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Amfetamina, mefedon i marihuana. Zabezpieczono około 4000 porcji handlowych narkotyków

Ostrołęccy policjanci zabezpieczyli znaczne ilości amfetaminy, mefedronu oraz marihuany. Ponadto zabezpieczono przedmioty oraz znaczną kwotę pieniędzy, które mogą mieć związek z czynami zabronionymi. Do sprawy zatrzymano dwie osoby.

Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce ustalili, iż na terenie Ostrołęki młoda kobieta posiada znaczne ilości narkotyków, a także może nimi handlować.

Reklama

- W wyniku podjętych czynności procesowych wykonanych na terenie Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego zabezpieczono znaczne ilości narkotyków w postaci amfetaminy, mefedronu i marihuany, a także znaczną kwotę pieniędzy oraz przedmioty mogące mieć związek z przestępstwami narkotykowymi. W wyniku czynności zatrzymano dwie osoby, kobietę i mężczyznę. Łącznie zostało zabezpieczonych około 4000 porcji handlowych narkotyków - mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Zebrany w sprawie przez Komendę Miejska Policji w Ostrołęce i Prokuraturę Rejonową w Ostrołęce materiał dowodowy  pozwolił na przedstawienie zatrzymanym zarzutów związanych z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomani.

Wobec kobiety sąd na wniosek prokuratora zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Dalsze czynności w tej sprawie pod nadzorem prokuratury prowadzą policjanci z ostrołęckiego wydziału dochodzeniowo-śledczego.

Wyświetleń: 1335 komentarze: -
10:57, 01.04.2024r. Drukuj