poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r., imieniny Anastazji, Wacława, Leonida

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Od maja nowe tablice rejestracyjne w Ostrołęce. Nie będzie już WO!

Wreszcie skończy się odwieczna wojna między kierowcami na WO i WOS. 1 maja wchodzi w życie nowe rozporządzenie ministra infrastruktury… W Ostrołęce i powiecie ostrołęckim szykuje się mała rewolucja.

Dziś samochody rejestrowane w Ostrołęce mają tablice rejestracyjne zaczynające się od liter WO, te rejestrowane w powiecie ostrołęckim - od WOS.

Reklama

To się jednak zmieni. Minister infrastruktury wydał rozporządzenie zmieniające dotychczasowe oznakowanie terytorialne tablic rejestracyjnych. Zmiana jest konieczna, bo samochodów przybywa - zwłaszcza w Warszawie. Kończą się w związku z tym tablice rejestracyjne - dwuliterowe - dla poszczególnych dzielnic Warszawy.

W związku z tym od maja wszystkie tablice rejestracyjne dwuliterowe na Mazowszu będą przypisane do dzielnic Warszawy. WO oznaczać będzie samochody rejestrowane na warszawskiej Ochocie.

Całe Mazowsze poza Warszawą będzie mieć trzyliterowe tablice. Wszystkie nowe samochody rejestrowane zarówno w Ostrołęce i w powiecie ostrołęckim będą otrzymywać tablice rejestracyjne zaczynające się od liter WOS.

Aktualizacja: Artykuł to primaaprilisowy żart z okazji 1 kwietnia

Wyświetleń: 28235 komentarze: -
11:15, 01.04.2024r. Drukuj