wtorek, 16 kwietnia 2024 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Kandydaci z bliska: Bartosz Śnieciński (wideo)

Bartosz Śnieciński kandyduje do Rady Miasta Ostrołęki. Kim jest, jakie ma pomysły, plany i cele działania oraz dlaczego to właśnie na niego warto oddać głos w wyborach samorządowych 7 kwietnia 2024 roku? Obejrzyj krótki wywiad.

Przed podjęciem kluczowej decyzji przy urnie, warto poznać kandydatów z bliska. Można to zrobić, nie wychodząc z domu. W naszym przedwyborczym cyklu zaprezentujemy kandydatki i kandydatów startujących na wójtów, radnych i walczących o funkcję prezydenta Ostrołęki. Wybierzmy swoich przedstawicieli. Zróbmy to świadomie. Aby tak się stało, warto poznać kandydatów, ich poglądy, hasła wyborcze i pomysły na poprawę jakości życia Polaków oraz rozwój wsi, miast i całego kraju.

Reklama

Wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 7 kwietnia 2024 r. Lokale wyborcze otwarte będą w godz. 7.00-21.00. Ewentualna druga tura jest zaplanowana na 21 kwietnia. Wybierzemy przedstawicieli różnych szczebli samorządu - radnych gmin, osoby do rad powiatów, rad dzielnic i sejmików województw oraz prezydentów miast, burmistrzów i wójtów.

Udział w wyborach samorządowych to nie tylko nasze prawo, ale też obowiązek obywatelski. Mamy niepowtarzalną okazję wybrać ludzi, którzy będą przez najbliższych kilka lat decydować o ważnych i kluczowych aspektach naszego codziennego życia. Idąc na wybory i oddając głos, mamy realny wpływ na kształt samorządów lokalnych. 

W naszym przedwyborczym cyklu zaprezentujemy kandydatki i kandydatów do samorządów różnych szczebli. Pełna lista wywiadów znajduje się na specjalnej podstronie www.moja-ostroleka.pl/wybory-2024,strona.html

Bartosz Śnieciński - kandydat do Rady Miasta Ostrołęki z KWW Nasza Ostrołęka 2024.

Okręg 1, numer na liście 5

Wyświetleń: 1971 komentarze: -
11:18, 01.04.2024r. Drukuj