wtorek, 16 kwietnia 2024 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Debata prezydencka Mojej Ostrołęki. Rywalizacja kandydatów na ostatniej prostej do wyborów

Na kilka dni przed wyborami samorządowymi kandydaci na prezydenta zmierzą się podczas debaty wyborczej zorganizowanej przez nasz portal. Nie przegap!

7 kwietnia na kolejną pięcioletnią kadencję wybierzemy radnych i prezydenta miasta. Możliwość bliższego poznania kandydatów na prezydenta miasta, ich programu wyborczego i pomysłów na rozwój Ostrołęki mieszkańcy będą mogli zweryfikować podczas dyskusji.

Debata kandydatów na prezydenta Ostrołęki odbędzie się w środę 3 kwietnia, o godz. 19.00 w Multimedialnym Centrum Natura w Ostrołęce. Debata będzie transmitowana na żywo, po zakończeniu debaty jej nagranie będzie dostępne na naszej stronie.

Do debaty zaprosiliśmy wszystkich kandydatów na prezydenta Ostrołęki: Łukasza Kulika (Ostrołęka dla Wszystkich), Adama Kurpiewskiego (Koalicja Obywatelska), Mariusza Mierzejewskiego (Bezpartyjne Miasto Ostrołęka), Pawła Niewiadomskiego (Nasza Ostrołęka 2024), Annę Truszkowską-Aptacy (Ostrołęka na Pokolenia) oraz Ewę Żebrowską-Rosak (Koalicja dla Ostrołęki).

Debata odbędzie się z udziałem publiczności, którą stanowić będą osoby zaproszone przez sztaby. Każdy ze sztabów zaprasza na debatę taką samą liczbę gości. Czytelników zapraszamy do oglądania transmisji na żywo.

Reklama

Debata moderowana przez dziennikarza portalu Moja Ostrołęka będzie podzielona na trzy tury. W pierwszej przedstawimy krótko wszystkich kandydatów.  W drugiej będziemy zadawać kandydatom pytania - część z nich przygotowaliśmy sami, część pochodzi od naszych Czytelników. Pula pytań będzie dotyczyła najważniejszych problemów Ostrołęki - w różnych aspektach życia miasta: społecznych, inwestycyjnych, samorządowych. Pytania zostaną poszczególnym kandydatom przydzielone losowo. Kandydaci będą też mieli możliwość zadania jednego pytania wybranemu kontrkandydatowi. Dozwolona będzie także krótka riposta.

Po serii pytań do kandydatów oddamy im głos. Każdy z kandydatów będzie mógł w określonym i oczywiście jednakowym dla każdego czasie zaprezentować swoją wizję rozwoju miasta i najważniejsze punkty swojego programu wyborczego.

Wyświetleń: 7938 komentarze: -
11:35, 01.04.2024r. Drukuj