poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r., imieniny Anastazji, Wacława, Leonida

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Dlaczego kandyduję do Rady Miasta Ostrołęki?

Odpowiedź jest prosta! Chcę kontynuować swoją pracę na rzecz miasta Ostrołęki i osiedla Leśne, a doświadczenia zdobyte do tej pory przenieść na grunt ogólnomiejski.

Moja praca na rzecz osiedla Leśne rozpoczęła się w 2007 roku, kiedy to firma Krex przy akceptacji ze strony ówczesnej władzy miasta ustawiła na sąsiadującej z naszym osiedlem działce bardzo hałasujące rębaki, a w zamiarze miała utworzenie sortowni węgla. Stojąc na czele Stowarzyszenia EKOLEŚNE, wraz Włodzimierzem Latuszkiem i innymi mieszkańcami podjęliśmy walkę z przedsiębiorcą i ówczesnymi władzami miasta, która zakończyła się naszym sukcesem w Naczelnym Sądzie Administracyjnym.

Mieszkańcy osiedla Leśnego muszą udowodnić, że żyją

Od tamtej pory byłam członkiem Rady Osiedla i wielu stowarzyszeń działających w Ostrołęce i powiecie. W 2019 roku zostałam Przewodniczącą Zarządu Osiedla Leśne. W tym czasie w rezultacie składanych przeze mnie projektów do Budżetu Obywatelskiego na naszym osiedlu powstał plac zabaw, boisko do gier zespołowych, na etapie projektowania jest boisko do piłki nożnej, stacja rowerowa i wiata. W wyniku inicjatywy mojej oraz rady osiedla, w projekcie budowy mostu kolejowego ujęto kładkę dla pieszych. Byłam i jestem organizatorką wielu wydarzeń kulturalno-integracyjnych na osiedlu Leśnym. Są to festyny, koncert bożonarodzeniowy, konkursy czy warsztaty i spektakle teatralne dla dzieci. Dużym sukcesem cieszył się projekt mojego autorstwa "Pszczoły na Leśnym", w czasie którego mieszkańcy osiedla obejrzeli dwa filmy w kinie plenerowym oraz zapoznali się ze zwyczajami pszczół.

Na terenie miasta od lat angażuję się w organizację Festiwalu Teatralnego INQBATOR, koncertów z cyklu ART CZWARTEK I ART PERON oraz finału Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Jako członek Ostrołęckiej Sceny Autorskiej działającej przy Klubie Oczko mam na swoim koncie wiele ról w sztukach teatralnych wystawianych na scenie im. Pawła Opęchowskiego w Oczku czy w czasie Festiwalu INQBATOR na ulicach Ostrołęki. Grałam również w filmach profilaktycznych oraz wyróżnionym na ostrołęckich Zwierciadłach filmie "Myosotis - Niezapominajki".

Zobacz film myosotis z udziałem ostrołęczan.

Od lat współpracuję z Radiem OKO i Klubem OCZKO Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Prywatnie: 48-letnia kobieta, żona Krupka i mama Tosi

Jak sami widzicie - Nie obiecuję, a działam. Ewa Agnieszka Krupka KKW NASZA OSTROŁĘKA 2024 lista nr 14 miejsce 2 okręg wyborczy nr 2

Zobacz zdjęcia:
Ewa Krupka - Kandydatka do Rady Miasta Ostrołęka

Więcej zdjęć: Ewa Krupka - Kandydatka do Rady Miasta Ostrołęka

Sfinansowano przez KKW NASZA OSTROŁĘKA 2024

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 4177 komentarze: - Wrzuć na Facebooka 08:48, 02.04.2024r. Drukuj


Powrót