wtorek, 16 kwietnia 2024 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Z kartą mieszkańca dodatkowe 20 minut parkowania gratis

Mieszkańcy Ostrołęki mają powody do zadowolenia! Wczoraj Rada Miasta Ostrołęki podjęła uchwałę, która ułatwi życie codzienne tym, którzy korzystają z parkowania w strefie płatnego parkowania. 

Zgodnie z uchwałą, w Programie Ostrołęcka Karta Mieszkańca zostanie dodane 20 minut darmowego parkowania. Ta innowacyjna zmiana ma na celu ułatwienie dostępu do miejsc parkingowych dla mieszkańców oraz poprawę komfortu ich codziennego życia.

Reklama

- Jedną z kluczowych zmian wprowadzanych w ramach tej inicjatywy będzie możliwość wpisania numeru rejestracyjnego pojazdu do systemu Karty Mieszkańca. To pozwoli na bardziej efektywne wykorzystanie tego narzędzia oraz ułatwi identyfikację pojazdu, który korzysta z ulg parkowania. Aby skorzystać z darmowych 20 minut parkowania, wystarczy podać ten sam numer rejestracyjny podczas pobierania biletu - informuje ratusz.

Zniżka zostanie wprowadzona w życie po upłynięciu 14 dni od publikacji uchwały w dzienniku urzędowym. Oznacza to, że mieszkańcy Ostrołęki mogą spodziewać się korzystania z tej korzyści w najbliższych tygodniach.  

Decyzja o wprowadzeniu 20-minutowego darmowego parkowania na Kartę Mieszkańca to krok w kierunku poprawy jakości życia w mieście. Dzięki tej inicjatywie prezydenta Łukasza Kulika mieszkańcy będą mieli więcej elastyczności i swobody podczas korzystania z miejsc parkingowych.

Rejestracja do programu za pośrednictwem strony internetowej - mieszkamwostrolece.pl 

Źródło: UM Ostrołęka

Wyświetleń: 2580 komentarze: -
09:11, 02.04.2024r. Drukuj