wtorek, 16 kwietnia 2024 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Kierowca ciężarówki utknął na ulicy Spacerowej. Zajście obserwowali uczestnicy Motoświęconki (wideo)

Kierowca ciężarówki wjechał na most Madalińskiego. Chcąc naprawić swój błąd, skręcił w ulicę Spacerową, myśląc, że uda mu się wjechać na most Wyszyńskiego. Ciężarówka musiała cofnąć. Całe zajście obserwowała spora publiczność, bo do zdarzenia doszło podczas Motoświęconki.

Kierowca ciężarówki wjechał na most im. gen. Antoniego Madalińskiego. Nie powinien się tam w ogóle znaleźć, ponieważ ta przeprawa nie jest przeznaczona dla pojazdów o takiej masie. Prawdopodobnie kierowca, widząc swój błąd, skręcił w ulicę Spacerową, by wjechać na most im. Wyszyńskiego. Nic z tego, kierujący musiał cofać, ponieważ ulica Spacerowa jest zamknięta - mogą się nią poruszać tylko piesi i rowerzyści.

Reklama

Kierowca rozpoczął manewr cofania, by z powrotem znaleźć się na moście im. Antoniego Madalińskiego. Całe zdarzenie obserwowała spora publiczność, ponieważ do incydentu doszło podczas trwania Motoświęconki, która miała miejsca na dużym parkingu za parafią farną. Zgromadzeni mieli zatem świetny widok na całe zajście. 

Do zdarzenia doszło w sobotę 30 marca po godz. 12.00.

Wyświetleń: 10055 komentarze: -
12:00, 02.04.2024r. Drukuj