wtorek, 16 kwietnia 2024 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Kandydaci z bliska: Marta Głosek (wideo)

Marta Głosek kandyduje do Rady Miasta Ostrołęki. Kim jest, jakie ma pomysły, plany i cele działania oraz dlaczego to właśnie na nią warto oddać głos w wyborach samorządowych 7 kwietnia 2024 roku? Obejrzyj krótki wywiad.

Przed podjęciem kluczowej decyzji przy urnie, warto poznać kandydatów z bliska. Można to zrobić, nie wychodząc z domu. W naszym przedwyborczym cyklu zaprezentujemy kandydatki i kandydatów startujących na wójtów, radnych i walczących o funkcję prezydenta Ostrołęki. Wybierzmy swoich przedstawicieli. Zróbmy to świadomie. Aby tak się stało, warto poznać kandydatów, ich poglądy, hasła wyborcze i pomysły na poprawę jakości życia Polaków oraz rozwój wsi, miast i całego kraju.

Reklama

Wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 7 kwietnia 2024 r. Lokale wyborcze otwarte będą w godz. 7.00-21.00. Ewentualna druga tura jest zaplanowana na 21 kwietnia. Wybierzemy przedstawicieli różnych szczebli samorządu - radnych gmin, osoby do rad powiatów, rad dzielnic i sejmików województw oraz prezydentów miast, burmistrzów i wójtów.

Udział w wyborach samorządowych to nie tylko nasze prawo, ale też obowiązek obywatelski. Mamy niepowtarzalną okazję wybrać ludzi, którzy będą przez najbliższych kilka lat decydować o ważnych i kluczowych aspektach naszego codziennego życia. Idąc na wybory i oddając głos, mamy realny wpływ na kształt samorządów lokalnych. 

W naszym przedwyborczym cyklu zaprezentujemy kandydatki i kandydatów do samorządów różnych szczebli. Pełna lista wywiadów znajduje się na specjalnej podstronie www.moja-ostroleka.pl/wybory-2024,strona.html

Marta Głosek - kandydatka do Rady Miasta Ostrołęki z Komitetu Wyborczego Wyborców Ostrołęka dla Wszystkich

Okręg wyborczy nr 2, miejsce 2

Wyświetleń: 2025 komentarze: -
13:45, 02.04.2024r. Drukuj