czwartek, 23 maja 2024 r., imieniny Iwony, Emilii, Dezyderiusza

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Tragedia na drodze. Nie żyje mieszkaniec powiatu ostrołęckiego

W miejscowości Chrzczanka Folwark (pow. wyszkowski) doszło do tragicznego wypadku. 57-latek nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad autem i uderzył w przydrożne drzewo. Mieszkaniec naszego powiatu zmarł na miejscu.

We wtorek 30 kwietnia około godziny 13.15 dyżurny wyszkowskiej komendy odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym zaistniałym w miejscowości Chrzczanka Folwark. Na miejsce natychmiast udali się funkcjonariusze.

Reklama

- Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący osobową skodą, 57-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń,  pomimo prowadzonej reanimacji na miejscu zdarzenia drogowego, nie udało się uratować życia mężczyzny - mówi mł. asp. Wioleta Szymanik.

W trosce o bezpieczeństwo na drodze policjanci apelują do wszystkich kierujących aby pamiętali o dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze, jak również zachowywali bezpieczną odległości od pojazdu poprzedzającego. Pamiętajmy o własnym bezpieczeństwie oraz o nie przecenianiu własnych umiejętności podczas kierowania pojazdami.

Fot. KPP Wyszków

Wyświetleń: 13126 komentarze: -
09:32, 02.05.2024r. Drukuj