sobota, 9 grudnia 2023 r., imieniny Leokadii, Wiesławy, Nataszy

Reklama   |   Kontakt

Wybory 2023 - Sejm i Senat RP

Wybory parlamentarne już za kilka dni. Przed podjęciem kluczowej decyzji przy urnie, warto poznać kandydatów z bliska. Czas debat, podczas których zabierają głos sympatycy polityków i członkowie sztabów wyborczych, bezsprzecznie minął, dlatego dajemy naszym czytelnikom wyjątkową okazję do poznania kandydatów z bliska, nie wychodząc z domu.

W naszym przedwyborczym cyklu zaprezentujemy kandydatki i kandydatów do Sejmu i Senatu RP, którzy są związani z naszym miastem. Stawiamy na mieszkańców Ostrołęki i regionu. Wierzymy bowiem, że każdy kandydat najbardziej troszczy się o region, z którym jest najbliżej związany.

Już w niedzielę 15 października Polacy wybiorą na czteroletnią kadencję 460 posłów i 100 senatorów. Warto dokonać wyboru świadomie i przed zaznaczeniem kandydata na jednej z list wyborczych, zapoznać się z postulatami poszczególnych partii politycznych. Sprawdź, jakie pomysły na poprawę jakości życia Polaków mają kandydaci z Ostrołęki i regionu, w jaki sposób chcą rozwiązywać lokalne problemy i dlaczego warto oddać swój głos właśnie na nich.

Kandydaci do Sejmu RP

Kandydaci do Senatu RP