piątek, 23 marca 2018 r., imieniny Oktawiana, Pelagii, Zbisława

Aktualności

Direct Method - jak szybciej nauczyć się angielskiego? (wideo)

Uczysz się angielskiego od podstawówki, a masz wrażenie, że nadal nie umiesz skutecznie porozumieć się w tym języku? Nadszedł czas, by wypróbować metodę bezpośrednią Direct Method, która łączy w sobie Metody Callana z najnowszymi trendami w nauczaniu języków obcych.

Szkoła Języków Obcych" Konwersatorium od 2009 roku jest autoryzowanym partnerem wydawnictwa Direct Language Lab, twórców metody "Direct". Dzięki metodzie bezpośredniej słuchacze mogą w atrakcyjny sposób opanować duży zasób słownictwa oraz nauczyć się tego, co w nauce języka jest niezbędne i najważniejsze - skutecznie komunikować się w języku obcym.

W "Konwersatorium" już od pierwszych zajęć zaczniesz mówić po angielsku lub hiszpańsku, a po miesiącu przeprowadzisz prostą rozmowę z każdą osobą angielsko lub hiszpańskojęzyczną.

Główne zalety Direct Method:
1. Minimum prac domowych: system powtórek na lekcji gwarantuje utrwalenie materiału
2. Nacisk na mówienie - przez większość trwania zajęć mówimy i myślimy w obcym języku
3. Brak nudnych czytanek, słuchań i ślęczenia nad nudnymi ćwiczeniami gramatycznymi. Tysiące ćwiczeń leksykalnych, gramatycznych, fonetycznych i innych dostępnych jest na naszej platformie e-learningowej - uczysz się kiedy chcesz!
4. Duża dynamika zajęć - lektor dużo się rusza, gestykuluje, obrazuje materiał, wchodzi w interakcje z grupą.

W metodzie Direct Method skorzystasz z platformy internetowej która zawiera teksty z 4000 słówek, 1000 dyktand i ponad 500 ćwiczeń gramatycznych. Są też ćwiczenia na wymowę.

Zajęcia odbywają się w małych grupach, dwa razy tygodniowo po 100 minut, w godzinach popołudniowych. Szczególnie zapracowanym proponujemy zajęcia raz w tygodniu po 100 minut. Zajęcia można rozpocząć od początku lub dołączyć do grup zaawansowanych, również jeżeli uczyliśmy się języka innymi metodami.

Bliższe informacje o metodzie: http://www.dllab.eu/pl/metoda

Co wyróżnia "Konwersatorium"?

1. Potwierdzona jakość edukacyjna placówki
26-letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych, 20 tysięcy słuchaczy z certyfikatem, coroczne rekomendacje renomowanych instytucji zewnętrznych m.in. Instytutu Brytyjskiego w Warszawie, University of Cambridge English Assessement, liczne referencje firm i osób prywatnych.

Egzaminy Cambridge English FCE, CAE słuchacze mogą zdawać w siedzibie szkoły, bez potrzeby wyjazdu do dużych miast. "Konwersatorium" posiada akredytację jednej z największych instytucji edukacyjnych na świecie ETS Global. Dzięki temu uczniowie mogą uzyskać międzynarodowe certyfikaty TOEIC czy TOEIC Bridge.

2. Motywuje i wyznacza cele
W "Konwersatorium" dzieci uczą się od przedszkola do matury, na zajęcia chodzą rodzeństwa i całe rodziny. Słuchacze "Konwersatorium" osiągają najwyższe poziomy zaawansowania, uzyskują międzynarodowe certyfikaty i wysokie wyniki na maturze. To potwierdza skuteczność nauczania. Z ankiet przeprowadzanych wśród słuchaczy wynika, że około 80 proc. z nich wybiera "Konwersatorium" na podstawie rekomendacji znajomych lub rodziny obecnych lub byłych uczniów szkoły, co świadczy o wysokiej jakości nauczania.

Energiczni, z poczuciem humoru, stale doskonalący się lektorzy, którzy potrafią z grupy uczynić efektywnie pracujący zespół. Kieruje nimi doświadczony pedagog i metodyk Jolanta Pierzchała-Górska. W "Konwersatorium" ciągle coś się dzieje m.in. liczne konkursy językowo-muzyczne, językowo-plastyczne i wiele innych projektów wspierających i motywujących naszych uczniów.

Indywidualny model edukacji językowej z raportami postępów: w zależności od wieku, potrzeb, wyznaczonych celów i możliwości czasowych "Konwersatorium" opracuje program nauczania. Uwzględniony w nim zostanie także egzamin gimnazjalny, maturalny, studia. Uzyskasz pomoc profesjonalnego doradcy.

Odpowiednio dobrany poziom zaawansowania w swojej grupie wiekowej oraz wybór wielu terminów. W "Konwersatorium" dorośli uczą się szybciej i bezstresowo metodą konwersacyjną Direct Method od 2009 roku. Metodę wspomaga służąca utrwalaniu materiału platforma e-learningowa.

3. Nowoczesna szkoła z tradycjami i wynikami
26-letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych, 20 tysięcy słuchaczy z certyfikatem. Słuchacze "Konwersatorium" zajmują czołowe miejsca w konkursach i olimpiadach językowych, uzyskują wysokie wyniki na egzaminach i maturze, sprawdzają się w środowisku międzynarodowym.

Efektywna i atrakcyjna nauka z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i multimediów m.in. utrwalająca materiał platforma e-learningowa, podręczniki cyfrowe, monitory interaktywne, Ebay, DVD. "Konwersatorium" posiada największe w regionie doświadczenie w nauczaniu dzieci przedszkolnych autorską metodą "Learn & Play" od 2004 roku. Szkoła zajmuje się nauką języka od przedszkola do matury.

4. Wspiera lokalne i ogólnopolskie akcje społeczne
"Konwersatorium" sponsoruje lokalne konkursy językowe, wydarzenia kulturalne, uczestniczy w ogólnopolskiej akcji społecznej promującej naukę języków organizowanej przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Na rzecz Jakości Nauczania Języków Obcych PASE, współpracuje także z Urzędem Miasta Ostrołęki w oferując zniżki w ramach Karty Wielkiej Rodziny (od 2014 roku).

5. Dogodne lokalizacje zajęć
Zajęcia odbywają się w dwóch lokalizacjach w centrum Ostrołęki: ul. Hallera 35 oraz ul. Fieldorfa "Nila" 3/11 (dawna ul. Gorbatowa, naprzeciwko Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostrołęce). Szkoła może prowadzić zajęcia również w przedszkolu lub szkole twojego dziecka przy zachowaniu wysokiego standardu edukacji. Więcej informacji pod numerem tel. 608-800-433.

Dowiedz się więcej w siedzibie "Konwersatorium", telefonicznie lub na Facebooku.

Trwają zapisy do następujących grup:
- przedszkolaki od 3. roku życia, szkoła podstawowa, gimnazjum i dorośli,
- matura podstawowa i rozszerzona z języka angielskiego i niemieckiego,
- język niemiecki dla dzieci ze szkół podstawowych, gimnazjum i liceum, zajęcia raz lub dwa razy w tygodniu po 90 minut,
- kursy egzaminacyjne: FCE, CAE,
- język francuski,
- język angielski dla dorosłych metodą bezpośrednią Direct Method, zajęcia raz lub dwa razy tygodniowo,
- język angielski dla 50+, zajęcia raz lub dwa razy tygodniowo.

Zapraszamy,

Szkoła Języków Obcych "Konwersatorium"
Ostrołęka, ul. Hallera 35
tel. (29) 764-27-04, 608-800-433
www.facebook.com/KonwersatoriumArtykuł sponsorowany

Wyświetleń: 1096 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 12.09.2017, 09:02r. Drukuj
Powrót


Reklama

LUSAR
DietMed
LUSAR
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja