wtorek, 26 września 2017 r., imieniny Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Sadowniczy.pl

Aktualności

Direct Method - jak szybciej nauczyć się angielskiego? (wideo)

Uczysz się angielskiego od podstawówki, a masz wrażenie, że nadal nie umiesz skutecznie porozumieć się w tym języku? Nadszedł czas, by wypróbować metodę bezpośrednią Direct Method, która łączy w sobie Metody Callana z najnowszymi trendami w nauczaniu języków obcych.

Szkoła Języków Obcych" Konwersatorium od 2009 roku jest autoryzowanym partnerem wydawnictwa Direct Language Lab, twórców metody "Direct". Dzięki metodzie bezpośredniej słuchacze mogą w atrakcyjny sposób opanować duży zasób słownictwa oraz nauczyć się tego, co w nauce języka jest niezbędne i najważniejsze - skutecznie komunikować się w języku obcym.

W "Konwersatorium" już od pierwszych zajęć zaczniesz mówić po angielsku lub hiszpańsku, a po miesiącu przeprowadzisz prostą rozmowę z każdą osobą angielsko lub hiszpańskojęzyczną.

Główne zalety Direct Method:
1. Minimum prac domowych: system powtórek na lekcji gwarantuje utrwalenie materiału
2. Nacisk na mówienie - przez większość trwania zajęć mówimy i myślimy w obcym języku
3. Brak nudnych czytanek, słuchań i ślęczenia nad nudnymi ćwiczeniami gramatycznymi. Tysiące ćwiczeń leksykalnych, gramatycznych, fonetycznych i innych dostępnych jest na naszej platformie e-learningowej - uczysz się kiedy chcesz!
4. Duża dynamika zajęć - lektor dużo się rusza, gestykuluje, obrazuje materiał, wchodzi w interakcje z grupą.

W metodzie Direct Method skorzystasz z platformy internetowej która zawiera teksty z 4000 słówek, 1000 dyktand i ponad 500 ćwiczeń gramatycznych. Są też ćwiczenia na wymowę.

Zajęcia odbywają się w małych grupach, dwa razy tygodniowo po 100 minut, w godzinach popołudniowych. Szczególnie zapracowanym proponujemy zajęcia raz w tygodniu po 100 minut. Zajęcia można rozpocząć od początku lub dołączyć do grup zaawansowanych, również jeżeli uczyliśmy się języka innymi metodami.

Bliższe informacje o metodzie: http://www.dllab.eu/pl/metoda

Co wyróżnia "Konwersatorium"?

1. Potwierdzona jakość edukacyjna placówki
26-letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych, 20 tysięcy słuchaczy z certyfikatem, coroczne rekomendacje renomowanych instytucji zewnętrznych m.in. Instytutu Brytyjskiego w Warszawie, University of Cambridge English Assessement, liczne referencje firm i osób prywatnych.

Egzaminy Cambridge English FCE, CAE słuchacze mogą zdawać w siedzibie szkoły, bez potrzeby wyjazdu do dużych miast. "Konwersatorium" posiada akredytację jednej z największych instytucji edukacyjnych na świecie ETS Global. Dzięki temu uczniowie mogą uzyskać międzynarodowe certyfikaty TOEIC czy TOEIC Bridge.

2. Motywuje i wyznacza cele
W "Konwersatorium" dzieci uczą się od przedszkola do matury, na zajęcia chodzą rodzeństwa i całe rodziny. Słuchacze "Konwersatorium" osiągają najwyższe poziomy zaawansowania, uzyskują międzynarodowe certyfikaty i wysokie wyniki na maturze. To potwierdza skuteczność nauczania. Z ankiet przeprowadzanych wśród słuchaczy wynika, że około 80 proc. z nich wybiera "Konwersatorium" na podstawie rekomendacji znajomych lub rodziny obecnych lub byłych uczniów szkoły, co świadczy o wysokiej jakości nauczania.

Energiczni, z poczuciem humoru, stale doskonalący się lektorzy, którzy potrafią z grupy uczynić efektywnie pracujący zespół. Kieruje nimi doświadczony pedagog i metodyk Jolanta Pierzchała-Górska. W "Konwersatorium" ciągle coś się dzieje m.in. liczne konkursy językowo-muzyczne, językowo-plastyczne i wiele innych projektów wspierających i motywujących naszych uczniów.

Indywidualny model edukacji językowej z raportami postępów: w zależności od wieku, potrzeb, wyznaczonych celów i możliwości czasowych "Konwersatorium" opracuje program nauczania. Uwzględniony w nim zostanie także egzamin gimnazjalny, maturalny, studia. Uzyskasz pomoc profesjonalnego doradcy.

Odpowiednio dobrany poziom zaawansowania w swojej grupie wiekowej oraz wybór wielu terminów. W "Konwersatorium" dorośli uczą się szybciej i bezstresowo metodą konwersacyjną Direct Method od 2009 roku. Metodę wspomaga służąca utrwalaniu materiału platforma e-learningowa.

3. Nowoczesna szkoła z tradycjami i wynikami
26-letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych, 20 tysięcy słuchaczy z certyfikatem. Słuchacze "Konwersatorium" zajmują czołowe miejsca w konkursach i olimpiadach językowych, uzyskują wysokie wyniki na egzaminach i maturze, sprawdzają się w środowisku międzynarodowym.

Efektywna i atrakcyjna nauka z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i multimediów m.in. utrwalająca materiał platforma e-learningowa, podręczniki cyfrowe, monitory interaktywne, Ebay, DVD. "Konwersatorium" posiada największe w regionie doświadczenie w nauczaniu dzieci przedszkolnych autorską metodą "Learn & Play" od 2004 roku. Szkoła zajmuje się nauką języka od przedszkola do matury.

4. Wspiera lokalne i ogólnopolskie akcje społeczne
"Konwersatorium" sponsoruje lokalne konkursy językowe, wydarzenia kulturalne, uczestniczy w ogólnopolskiej akcji społecznej promującej naukę języków organizowanej przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Na rzecz Jakości Nauczania Języków Obcych PASE, współpracuje także z Urzędem Miasta Ostrołęki w oferując zniżki w ramach Karty Wielkiej Rodziny (od 2014 roku).

5. Dogodne lokalizacje zajęć
Zajęcia odbywają się w dwóch lokalizacjach w centrum Ostrołęki: ul. Hallera 35 oraz ul. Fieldorfa "Nila" 3/11 (dawna ul. Gorbatowa, naprzeciwko Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostrołęce). Szkoła może prowadzić zajęcia również w przedszkolu lub szkole twojego dziecka przy zachowaniu wysokiego standardu edukacji. Więcej informacji pod numerem tel. 608-800-433.

Dowiedz się więcej w siedzibie "Konwersatorium", telefonicznie lub na Facebooku.

Trwają zapisy do następujących grup:
- przedszkolaki od 3. roku życia, szkoła podstawowa, gimnazjum i dorośli,
- matura podstawowa i rozszerzona z języka angielskiego i niemieckiego,
- język niemiecki dla dzieci ze szkół podstawowych, gimnazjum i liceum, zajęcia raz lub dwa razy w tygodniu po 90 minut,
- kursy egzaminacyjne: FCE, CAE,
- język francuski,
- język angielski dla dorosłych metodą bezpośrednią Direct Method, zajęcia raz lub dwa razy tygodniowo,
- język angielski dla 50+, zajęcia raz lub dwa razy tygodniowo.

Zapraszamy,

Szkoła Języków Obcych "Konwersatorium"
Ostrołęka, ul. Hallera 35
tel. (29) 764-27-04, 608-800-433
www.facebook.com/KonwersatoriumArtykuł sponsorowany

Odsłon: 1052 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 09:02, 12.09.2017r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Bowling
LCE Roboty
Sklep Enter
Konwersatorium

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Spaja
Ynet.pl
WSJO