wtorek, 26 września 2017 r., imieniny Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Sadowniczy.pl

Aktualności

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego ostrołęczanina (zdjęcia)

79-letni ostrołęczanin, który wczoraj wyszedł z domu i zgubił się w lesie na terenie naszego powiatu został odnaleziony. W akcję poszukiwawczą mężczyzny zaangażowali się policjanci, strażacy, członkowie grupy ratowniczej "Nadzieja" oraz rodzina.

Zgłoszenie o zaginięciu dotarło do ostrołęckiej komendy wczoraj około godziny 20.00. Według informacji przekazanych przez członków rodziny senior wyjechał na rowerze z domu i się zgubił w lasach prawdopodobnie na terenie gminy Olszewo-Borki. Sprawę potraktowano bardzo poważnie, gdyż wiek mężczyzny oraz warunki atmosferyczne mogły zagrażać jego życiu.

- Do poszukiwań natychmiast skierowano policjantów ze wszystkich wydziałów ostrołęckiej komendy, strażaków oraz grupę ratowniczą "Nadzieja" z Łomży, którzy przeczesywali okoliczne lasy i łąki w poszukiwaniu mężczyzny. Teren poszukiwań został podzielony na sektory. Komunikat wraz ze zdjęciem zaginionego trafił też do mediów - mówi asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

ReklamaPolicjanci prowadzili poszukiwania przez kilkanaście godzin od zakończenia ich służby.

- Dziś około godziny 8.00 rano mężczyzna został odnaleziony w rejonie leśnym kilka kilometrów od swojego miejsca zamieszkania w miejscu trudno dostępnym. Był wycieńczony, przemoknięty oraz wyziębnięty. Ostrołęczaninowi natychmiast udzielono pomocy. 79-latek w oczekiwaniu na przyjazd karetki pogotowia został ogrzany i okryty suchymi ubraniami w policyjnym radiowozie. Ostatecznie został zabrany do szpitala przez załogę karetki pogotowia. Dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w poszukiwania - informuje oficer prasowy.

Zdjęcia z prowadzonych działań można obejrzeć na stronie ostrołęckiej komendy policji.

Odsłon: 6273 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 11:45, 13.09.2017r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Bowling
LCE Roboty
Sklep Enter
Konwersatorium

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Spaja
Ynet.pl
WSJO