sobota, 21 października 2017 r., imieniny Urszuli, Hilarego, Celiny

Aktualności

Czołowe zderzenie w Łasi. Ranni zabrani do Ostrołęki i Warszawy

Fot. KPP w Makowie MazowieckimDwie osoby zostały zabrane do szpitali w Ostrołęce i Warszawie w wyniku czołowego zderzenia seata z mazdą w miejscowości Łaś (pow. makowski) na drodze krajowej nr 61. Według ustaleń funkcjonariuszy policji, zawinił kierowca seata, który zjechał na przeciwległy pas ruchu.

Wstępne ustalenia wskazują, że 19-letni mieszkaniec powiatu makowskiego, kierując seatem z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka mazdą, którą kierował mieszkaniec Legionowa.

Reklama- W wyniku zderzenia kierujący seatem doznał licznych wewnętrznych obrażeń ciała i został zabrany do szpitala w Ostrołęce, natomiast kierującego mazdą z licznymi złamaniami przetransportowano helikopterem do szpitala w Warszawie. W dalszym ciągu trwają czynności, które mają na celu ustalenie okoliczności zdarzenia, jak również sprawdzenie czy kierujący byli trzeźwi - informuje mł. asp. Monika Winnik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim.

Policja apeluje o ostrożność, rozwagę i zdjęcie nogi z gazu.

Reklama- Warunki pogodowe na drogach są coraz trudniejsze. Mgła, intensywne opady deszczu, osłabiona koncentracja kierowców, mogą prowadzić do groźnych zdarzeń drogowych. Pamiętajmy wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do niebezpiecznego zdarzenia - mówi mł. asp. Monika Winnik.

Do wypadku doszło w poniedziałek 9 października około godz. 2.00 w nocy.

Odsłon: 3529 komentarze: 4 Wrzuć na Facebooka 11:04, 12.10.2017r. Drukuj
Powrót


Bismarck @ 11:11, 12.10.2017

IP: *.*.6.212

Kurpsia odwieźli rowerem a warszawiaka helikopterem... . Jak widać warsiawka nawet w LPR ma pierwszeństwo.

SKUTEK @ 14:53, 12.10.2017

IP: *.*.35.72

Pecha miał, że trafił do Ostrołęckiego szpitala,
któregoś dnia w Ostrołęce wzywałem do starszej osoby która zasłabła na ulicy pogotowie Osoba ta traciła przytomność. było to odległość około 700m od Meditransu zaś w linii prostej około 300m. Karetka jechała 28 minut. potem 3 minut na nieruchliwej ulicy parkowała zanim ktoś wysiadł z niej - do przodu i do tyłu i tak kilka razy - gdy wysiadła obsługa karetki pierwsze pytanie to co dolega i samemu sobie udzielili odpowiedzi oo tu to pewnie wszystko - taki tekst do pacjenta raczył wyartykułować lekarz. po prostu szlag trafia jak się patrzy na taki poziom empatii i współczucia. Nie będę dalej komentował tej sytuacji sami wyciągnijcie wnioski.

jaś @ 18:49, 12.10.2017

IP: *.*.106.40

karetka jechala 28 minut bo ciulu jeden realizowala zapewne glupty wzywane przez ludzi z miasta typu bolacg zab lub sraczka.pozdrawiam i zycze mozgu

Jasiu @ 08:17, 13.10.2017

IP: *.*.145.84

w chwili rozmowy z centrum padło pytanie o czas oczekiwania - odpowiedź czas dojazdu - nie ma w tej chwili wezwań

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Toyota
Bowling
LCE Roboty
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Spaja
Ynet.pl