niedziela, 23 września 2018 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Aktualności

Czołowe zderzenie w Łasi. Ranni zabrani do Ostrołęki i Warszawy

Fot. KPP w Makowie MazowieckimDwie osoby zostały zabrane do szpitali w Ostrołęce i Warszawie w wyniku czołowego zderzenia seata z mazdą w miejscowości Łaś (pow. makowski) na drodze krajowej nr 61. Według ustaleń funkcjonariuszy policji, zawinił kierowca seata, który zjechał na przeciwległy pas ruchu.

Wstępne ustalenia wskazują, że 19-letni mieszkaniec powiatu makowskiego, kierując seatem z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka mazdą, którą kierował mieszkaniec Legionowa.

Reklama - W wyniku zderzenia kierujący seatem doznał licznych wewnętrznych obrażeń ciała i został zabrany do szpitala w Ostrołęce, natomiast kierującego mazdą z licznymi złamaniami przetransportowano helikopterem do szpitala w Warszawie. W dalszym ciągu trwają czynności, które mają na celu ustalenie okoliczności zdarzenia, jak również sprawdzenie czy kierujący byli trzeźwi - informuje mł. asp. Monika Winnik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim.

Policja apeluje o ostrożność, rozwagę i zdjęcie nogi z gazu.

Reklama - Warunki pogodowe na drogach są coraz trudniejsze. Mgła, intensywne opady deszczu, osłabiona koncentracja kierowców, mogą prowadzić do groźnych zdarzeń drogowych. Pamiętajmy wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do niebezpiecznego zdarzenia - mówi mł. asp. Monika Winnik.

Do wypadku doszło w poniedziałek 9 października około godz. 2.00 w nocy.

Wyświetleń: 3677 komentarze: 4 Wrzuć na Facebooka 12.10.2017, 11:04r. Drukuj
Powrót


Bismarck @ 11:11, 12.10.2017

IP: 37.47...212

Kurpsia odwieźli rowerem a warszawiaka helikopterem... . Jak widać warsiawka nawet w LPR ma pierwszeństwo.

SKUTEK @ 14:53, 12.10.2017

IP: 37.47...72

Pecha miał, że trafił do Ostrołęckiego szpitala,
któregoś dnia w Ostrołęce wzywałem do starszej osoby która zasłabła na ulicy pogotowie Osoba ta traciła przytomność. było to odległość około 700m od Meditransu zaś w linii prostej około 300m. Karetka jechała 28 minut. potem 3 minut na nieruchliwej ulicy parkowała zanim ktoś wysiadł z niej - do przodu i do tyłu i tak kilka razy - gdy wysiadła obsługa karetki pierwsze pytanie to co dolega i samemu sobie udzielili odpowiedzi oo tu to pewnie wszystko - taki tekst do pacjenta raczył wyartykułować lekarz. po prostu szlag trafia jak się patrzy na taki poziom empatii i współczucia. Nie będę dalej komentował tej sytuacji sami wyciągnijcie wnioski.

jaś @ 18:49, 12.10.2017

IP: 188.146...40

karetka jechala 28 minut bo ciulu jeden realizowala zapewne glupty wzywane przez ludzi z miasta typu bolacg zab lub sraczka.pozdrawiam i zycze mozgu

Jasiu @ 08:17, 13.10.2017

IP: 83.6...84

w chwili rozmowy z centrum padło pytanie o czas oczekiwania - odpowiedź czas dojazdu - nie ma w tej chwili wezwań

Reklama

LUSAR
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
LuxKredyt
Zbyszko
Neo
MKKK