sobota, 20 października 2018 r., imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Aktualności

Dzień Papieski w Dylewie (zdjęcia)

Fot. ZPO w DylewieUczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Dylewie (gm. Kadzidło) uczestniczyli w uroczystej akademii poświęconej świętemu Janowi Pawłowi II. Tegorocznemu wydarzeniu przyświecało hasło "Idźmy naprzód z nadzieją". Podczas spotkania nie zabrakło prezentacji artystycznych.

Część artystyczną przygotowali uczniowie z klasy VI pod opieką wychowawcy Agnieszki Grzyb i katechetki Hanny Bakuły. Swoje wokalne i muzyczne umiejętności zaprezentował chór szkoły. Uczniowie udowodnili, że są bardzo dumni z tego, że ich szkoła nosi imię Jana Pawła II.

Reklama - Dzień Papieski to święto całego polskiego kościoła. Gromadzimy się wówczas, aby oddać hołd wdzięczności za to, że Ojciec Święty był i nadal jest wśród nas wielką osobowością i na zawsze zostanie piękną częścią naszej pamięci i wzorem do naśladowania - zaznacza Agnieszka Grzyb, nauczycielka ZPO w Dylewie.

Uroczystość odbyła się w sobotę 7 października. Akademia została również zaprezentowana 8 października w parafialnym kościele pod wezwaniem NMP Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia w Dylewie.

Zdjęcia z obchodów można obejrzeć na stronie Urzędu Gminy w Kadzidle

Wyświetleń: 433 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 19.10.2017, 09:02r. Drukuj
Powrót