sobota, 20 października 2018 r., imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Aktualności

Koncert Maciej Maleńczuk solo

Fot. biletyna.pl W listopadzie odbędzie się koncert znanego muzyka - Macieja Maleńczuka. Wydarzenie ma być retrospekcją dotychczasowych dokonań artysty. Bliski bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu - po prostu Maleńczuk w czystej postaci.

Występ będzie się składał z zestawu pieśni zarówno ulicznych jak i późniejszych dokonań, które zyskały olbrzymią sympatię i popularność wśród wyrobionej części publiczności. Ten, o którym się mówi nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny - bo takie jest życie!

Koncert odbędzie się w niedzielę 26 listopada o godz. 19.00 w auli Wyższej Szkoły Administracji Publicznej przy ul. Korczaka 73 w Ostrołęce.

Konkurs:
Dla czytelników przygotowaliśmy konkurs - mamy trzy podwójne zaproszenia na koncert. Aby mieć szansę na wygranie biletów należy wysłać e-mail na adres [email]konkurs@moja-ostroleka.pl[/email] i uzasadnić dlaczego właśnie do Was powinny trafić bilety. Najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy biletami. Na zgłoszenia czekamy do soboty 4 listopada, do godz. 20.00. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej w poniedziałek za pomocą wiadomości e-mail.

Bilety do nabycia:
- w siedzibie redakcji Tygodnika Ostrołęckiego,
- kupbilecik.pl,
- biletyna.pl.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 4923 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 03.11.2017, 13:43r. Drukuj
Powrót