poniedziałek, 20 listopada 2017 r., imieniny Anatola, Rafała, Edmunda

Aktualności

Koncert Maciej Maleńczuk solo

Fot. biletyna.pl W listopadzie odbędzie się koncert znanego muzyka - Macieja Maleńczuka. Wydarzenie ma być retrospekcją dotychczasowych dokonań artysty. Bliski bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu - po prostu Maleńczuk w czystej postaci.

Występ będzie się składał z zestawu pieśni zarówno ulicznych jak i późniejszych dokonań, które zyskały olbrzymią sympatię i popularność wśród wyrobionej części publiczności. Ten, o którym się mówi nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny - bo takie jest życie!

Koncert odbędzie się w niedzielę 26 listopada o godz. 19.00 w auli Wyższej Szkoły Administracji Publicznej przy ul. Korczaka 73 w Ostrołęce.

Konkurs:
Dla czytelników przygotowaliśmy konkurs - mamy trzy podwójne zaproszenia na koncert. Aby mieć szansę na wygranie biletów należy wysłać e-mail na adres i uzasadnić dlaczego właśnie do Was powinny trafić bilety. Najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy biletami. Na zgłoszenia czekamy do soboty 4 listopada, do godz. 20.00. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej w poniedziałek za pomocą wiadomości e-mail.

Bilety do nabycia:
- w siedzibie redakcji Tygodnika Ostrołęckiego,
- kupbilecik.pl,
- biletyna.pl.

Artykuł sponsorowany

Odsłon: 4112 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 13:43, 03.11.2017r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Spaja
Ynet.pl