wtorek, 13 listopada 2018 r., imieniny Stanisława, Mikołaja, Krystyna

Aktualności

Targi Pracy i Przedsiębiorczości w Ostrołęce

Filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Ostrołęce organizuje po raz kolejny Targi Pracy i Przedsiębiorczości i zaprasza do udziału osoby bezrobotne, poszukujące pracy, pracodawcy, osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej oraz wszystkie osoby zainteresowane.

Wydarzenie odbędzie się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości oraz Europejskich Dni Pracodawcy. Jak informują organizatorzy, celem przedsięwzięcia jest promocja przedsiębiorczości wśród lokalnej społeczności.

Targi skierowane są do pracodawców, którzy poszukują pracowników, przedsiębiorców zainteresowanych możliwościami pozyskania środków na rozwój swojej firmy i podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników. Adresowane są także do osób poszukujących pracy w kraju i za granicą oraz zainteresowanych podjęciem działalności gospodarczej.

Reklama W programie targów m.in.:
- stoiska informacyjno-promocyjne m.in.: instytucji rynku pracy, pracodawców, agencji zatrudnienia, instytucji szkoleniowych,
- spotkanie dla pracodawców na temat zatrudniania cudzoziemców w Polsce,
- lokalny rynek pracy - spotkanie dla pracodawców w godz. 11.00-13.00,
- spotkania informacyjne dotyczące roli przedsiębiorczości w planowaniu i realizacji kariery zawodowej.

Zainteresowani udziałem w targach oraz promocją swojego stoiska wystawienniczego, proszeni są o zgłoszenie udziału w terminie do 10 listopada 2017 roku.

Tegoroczne Targi Pracy i Przedsiębiorczości odbędą się w środę 15 listopada 2017 roku w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce, ul. Korczaka 73, w godzinach od 10.00 do 13.00.

13–19 listopada 2017 r. - Światowy Tydzień Przedsiębiorczości
13-24 listopada 2017 r. - Europejskie Dni Pracodawcy.

Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić i odesłać do 10 listopada. Druk znajdziecie na stronie wupwarszawa.praca.gov.pl.

Wyświetleń: 2517 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 06.11.2017, 15:08r. Drukuj
Powrót


Reklama

LUSAR
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
LuxKredyt
Kurpia
Hydraulika