czwartek, 21 lutego 2019 r., imieniny Eleonory, Kiejstuta, Fortunata

Aktualności

Szukamy dziennikarza (oferta pracy)

Redakcja "Mojej Ostrołęki"Serwis "Moja Ostrołęka" poszukuje osoby na stanowisko dziennikarza. Oferujemy umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie z premiami za wyniki i motywację oraz bardzo dużą możliwość podniesienia własnych kwalifikacji, nauki nowych umiejętności i pozyskania fachowej wiedzy.

Praca w naszym serwisie to stabilna możliwość rozwoju osobistego i podejmowania nowych wyzwań w zgranym doświadczonym zespole. Szukamy osoby z zapałem do pracy, charakteryzującej się wysoką kulturą osobistą oraz ciekawej świata. Do obowiązków należeć będzie przygotowywanie tekstów publikowanych na łamach "Mojej Ostrołęki" oraz serwisów prowadzonych przez tego samego wydawcę.

Reklama Nasza oferta:
- umowa o pracę,
- stałe godziny pracy,
- wolne weekendy i święta,
- wszelkie narzędzia pracy (komputery, sprzęt przenośny, auto),
- szkolenie z wykonywania i obróbki zdjęć, wideo,
- nowoczesne, świetnie wyposażone biuro z zapleczem socjalnym, wygodnym dojazdem w samym sercu Ostrołęki.

Zapewniamy szkolenie, wszelkie narzędzia pracy, bardzo dużą możliwość podniesienia własnych kwalifikacji i atrakcyjne wynagrodzenie. Oczekujemy dużej dokładności, ciekawości świata, dobrej komunikacji międzyludzkiej, odpowiedzialnego podejścia do pracy i zapału.

Reklama Praca w naszej redakcji to wiele nowych wyzwań i stała możliwość rozwoju w doświadczonym zespole ludzi pracujących razem od kilku lat. Jesteśmy stabilną firmą bez ciągłych zmian kadrowych. Serwis "Moja Ostrołęka" istnieje od 15 lat. Zachęcamy do współpracy.

Jak aplikować
Będzie nam niezmiernie miło spotkać Cię w siedzibie redakcji. Zamiast wysyłać CV poprzez e-mail, przynieś je osobiście. Oprócz CV na oddzielnej kartce napisz o sobie 10 zdań (np. co robisz na co dzień, czego oczekujesz od pracy w "Mojej Ostrołęce", jakie są Twoje mocne i słabe strony). Siedziba naszej redakcji otwarta jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.00. Znajdujemy się na pierwszym piętrze budynku przy ul. Insurekcyjnej 6b (na tyłach Galerii Alius). Więcej informacji znajdziesz na stronie O nas. Na aplikacje czekamy do piątku 16 lutego br.

Reklama Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PRO-NET Krzysztof Chojnowski z siedzibą przy ul. Insurekcyjnej 6B, 07-410 Ostrołęka, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 r. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Zobacz zdjęcia:
Redakcja "Mojej Ostrołęki"

Wyświetleń: 6147 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 05.02.2018, 12:34r. Drukuj
Powrót