czwartek, 22 lutego 2018 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

MediaExpert

Aktualności

Uszkodził ogrzewanie na dworcu, a następnie okradł toalety

Fot. KMP w OstrołęceMieszkaniec powiatu szczycieńskiego na terenie dworca PKS w Myszyńcu najpierw uszkodził rurę od ogrzewania powodując wyciek wody, a następnie za jej pomocą włamał się do automatów umieszczonych na drzwiach toalet. 47-latek ukradł z nich niewielką sumę pieniędzy. Mężczyzna był pijany.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 12 lutego po godzinie 20.00. Do dyżurnego ostrołęckiej komendy policji wpłynęła informacja o tym, że nieznany sprawca na terenie dworca PKS w Myszyńcu uszkodził rurę od ogrzewania. Ponadto zgłaszający poinformował o włamaniu do automatów dwóch toalet, z których skradziono niewielką sumę pieniędzy.

Reklama- Na miejsce natychmiast pojechali policjanci z Myszyńca, którzy ustalili, że nieznany mężczyzna najpierw wyrwał rurę od ogrzewania powodując wyciek wody, a następnie za jej pomocą włamał się do automatów umieszczonych na drzwiach toalet. Swoim działaniem uszkodził nie tylko automaty, ale także drzwi. Po zdarzeniu mężczyzna oddalił się w nieznanym kierunku - informuje asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce.

Bezpośrednio po otrzymaniu zgłoszenia mundurowi rozpoczęli działania skierowane na ustalenie i zatrzymanie sprawcy tego zdarzenia. Efektem było zatrzymanie już po 30 minutach od zgłoszenia podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa mężczyzny.

- Do zatrzymania doszło na jednej ze stacji paliw w Myszyńcu, okazał się nim 47-letni mieszkaniec powiatu szczycieńskiego. Alkomat wykazał w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Został on osadzony w policyjnym areszcie, po wytrzeźwieniu zostaną mu przedstawione zarzuty dotyczące, m.in. kradzieży z włamaniem oraz uszkodzenia mienia - mówi rzecznik.

Odsłon: 3625 komentarze: 3 Wrzuć na Facebooka 13:47, 13.02.2018r. Drukuj
Powrót


Brzucho @ 15:36, 13.02.2018

IP: *.*.229.135

Żeby to już sracze okradać... Litości!

AAAAAAAA @ 18:22, 13.02.2018

IP: *.*.58.60

Na wygląd i funkcjonalność myszynieckiego dworca żadna demolka już nie ma wpływu :(

z @ 22:11, 13.02.2018

IP: *.*.*.*.*.1acf.e303.d571

W łomży groby okradajo

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

LUSAR
METALTECHNIK
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Spaja
Ynet.pl