czwartek, 13 grudnia 2018 r., imieniny Łucji, Otylii, Włodzisławy

Renault

Aktualności

Nie pozwól, by psiaki pojechały do schroniska

Fot. czytelniczkaBezdomne pieski, które zostały znalezione z ulicy, nadal nie znalazły swojego domu. Ludzie o wielkich sercach pomagają jak mogą, karmią i tworzą domy tymczasowe. Niestety, te psie sierotki zapewne czeka od wtorku pobyt w schronisku.

Schronisko to nie miejsce dla żadnego psa, a zwłaszcza dla psich dzieci, które chcą się bawić, a nie siedzieć za kratami.

Reklama - Chciałabym poruszyć temat sterylizacji, gdyż jest to skuteczny sposób na walkę z bezdomnością wśród kotów i psów. Nikt nie chce szczeniaków, chociaż informacje udostępniano w sieci i na portalach informacyjnych, a co mowa o dużych psach, które wyrzucane przez ludzi, błąkają się po ulicach. Pies niczemu nie jest winny, zawinił człowiek, że pozwolił na ich rozmnażanie, a później wywiózł i porzucił. Niestety, chyba nie każdy też wie, że ustawa zakazuje rozmnażania zwierząt, chyba, że jest to zarejestrowana hodowla - pisze nasza czytelniczka.

Reklama Dziewczęta wiele pomagają porzuconym zwierzakom. Grupa zapewnia bezdomnym czworonogom sterylizację, kastrację, opłaty za hotelik tymczasowy, odrobaczanie, odpchlenie, zakup karmy. Wszystko z własnych funduszy.

- My pomagamy, a ludzie nadal wywożą i robi się błędne koło. Gdyby ktoś zechciał nas wesprzeć w działaniach lub chciał przygarnąć pieski, prosimy o kontakt pod numerem tel. 696-979-791.

Wyświetleń: 1764 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 12.03.2018, 09:12r. Drukuj
Powrót