sobota, 24 marca 2018 r., imieniny Gabriela, Marka, Gabora

Aktualności

Nie pozwól, by psiaki pojechały do schroniska

Fot. czytelniczkaBezdomne pieski, które zostały znalezione z ulicy, nadal nie znalazły swojego domu. Ludzie o wielkich sercach pomagają jak mogą, karmią i tworzą domy tymczasowe. Niestety, te psie sierotki zapewne czeka od wtorku pobyt w schronisku.

Schronisko to nie miejsce dla żadnego psa, a zwłaszcza dla psich dzieci, które chcą się bawić, a nie siedzieć za kratami.

Reklama- Chciałabym poruszyć temat sterylizacji, gdyż jest to skuteczny sposób na walkę z bezdomnością wśród kotów i psów. Nikt nie chce szczeniaków, chociaż informacje udostępniano w sieci i na portalach informacyjnych, a co mowa o dużych psach, które wyrzucane przez ludzi, błąkają się po ulicach. Pies niczemu nie jest winny, zawinił człowiek, że pozwolił na ich rozmnażanie, a później wywiózł i porzucił. Niestety, chyba nie każdy też wie, że ustawa zakazuje rozmnażania zwierząt, chyba, że jest to zarejestrowana hodowla - pisze nasza czytelniczka.

ReklamaDziewczęta wiele pomagają porzuconym zwierzakom. Grupa zapewnia bezdomnym czworonogom sterylizację, kastrację, opłaty za hotelik tymczasowy, odrobaczanie, odpchlenie, zakup karmy. Wszystko z własnych funduszy.

- My pomagamy, a ludzie nadal wywożą i robi się błędne koło. Gdyby ktoś zechciał nas wesprzeć w działaniach lub chciał przygarnąć pieski, prosimy o kontakt pod numerem tel. 696-979-791.

Odsłon: 1620 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 09:12, 12.03.2018r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

PartnerAGD
DietMed
LUSAR
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja