czwartek, 13 grudnia 2018 r., imieniny Łucji, Otylii, Włodzisławy

Renault

Aktualności

Kabaret "Czwarta fala" w Brzeźnie

Fot. archiwum GOKSiR w GoworowieNa zaproszenie Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Goworowie, w świetlicy znajdującej się w pobliskiej wsi Brzeźno wystąpił kabaret "Czwarta fala". Jest to kielecka formacja młodego pokolenia, której twórczość opiera się na szukaniu odrealnionych aspektów normalnych sytuacji.

Kabaret ma na koncie trzy autorskie programy, każdy jest doskonale przyjmowany przez publiczność.

Reklama "Czwarta fala" powstała we wrześniu 2009 roku w Kielcach i może pochwalić się aż pięćdziesięcioma nagrodami na ogólnopolskich festiwalach kabaretowych, z czego większość stanowią nagrody publiczności.

- Trzech kumpli postanawia założyć kabaret "Czwarta fala". Od tej pory nic nie jest takie jak dawniej. Setki występów, tysiące przejechanych kilometrów, dziesiątki tysięcy zadowolonych widzów. "Czwarta fala" to nowa jakość na polskiej scenie kabaretowej. To młodość, energia i optymizm jakich dawno nie widziano. To wyraziste postaci, niesamowite pomysły, doskonały warsztat. To ci, wobec których nikt nie pozostaje obojętny - powiedzieli o sobie twórcy kabaretu.

W jego skład wchodzą Mateusz Lewkowicz, Damian Lebieda oraz Bartek Cedro. Do najbardziej znanych postaci wykreowanych należą dwaj nierozgarnięci dresiarze - Kloc i Wentyl.

Kabaret wystąpił 2 marca br.

Wyświetleń: 769 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 13.03.2018, 09:03r. Drukuj
Powrót