czwartek, 13 grudnia 2018 r., imieniny Łucji, Otylii, Włodzisławy

Renault

Aktualności

Sukces uczniów z ZSZ nr 1 (zdjęcia)

Fot. archiwum ZSZ nr 1Uczniowie technikum geodezyjnego Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. Józefa Psarskiego w Ostrołęce zakwalifikowali się do trzeciego etapu siódmej edycji Mazowieckiego Konkursu Praktycznej Wiedzy Geodezyjnej, zorganizowany przez warszawskie technikum.

Corocznie w konkursie biorą udział uczniowie szkół geodezyjnych z terenu województwa mazowieckiego.

Reklama Jak informuje ZSZ nr 1 w Ostrołęce do etapu szkolnego przedsięwzięcia przystąpiło około pięćdziesięciu uczniów techników geodezyjnych z terenu Mazowsza, w tym siedem osób z ZSZ nr 1 w Ostrołęce. Uczestnicy odpowiadali na pytania testowe i rozwiązywali zadania pisemne. Młodzież, na każdym etapie konkursu, musiała wykazać się praktyczną wiedzą geodezyjną, zrozumieniem metod i zasad stosowania wiedzy geodezyjnej w praktyce oraz ugruntowaną wiedzą matematyczną, która ma szerokie zastosowanie w pracy geodety. Z ostrołęckiego technikum na liście znaleźli się z klasy czwartej Kamil Olbryś, Przemysław Olszewski, Konrad Szyszka.

Reklama W ostatnim etapie konkursu uczestnicy losowali zestaw składający się z czterech pytań. Odpowiedzi uczniów oceniała komisja, w skład której weszli przedstawiciele pracodawców firm geodezyjnych i urzędów administracyjnych. Kamil Olbryś został jednym z laureatów i zajął drugie miejsce w MKPWG, pozostali nasi reprezentanci: Konrad Szyszka - siódme miejsce i Przemysław Olszewski - ósme miejsce.

Organizatorem szkolnego etapu konkursu i opiekunem uczniów była Mariola Trzcińska.

Finał konkursu odbył się w sobotę 3 marca.

Więcej zdjęć znajduje się na stronie internetowej Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce.

Wyświetleń: 1455 komentarze: 2 Wrzuć na Facebooka 13.03.2018, 10:20r. Drukuj
Powrót


Ppp @ 11:57, 13.03.2018

IP: 94.254...69

A ja myslalem ze oni tylko w konkursie na niemycie sie, plucie na chodnik i rzucanie kiepow przed fenixem odnosza sukcesy

Bydlo ze wsi

Do "Ppp" @ 15:17, 13.03.2018

IP: 176.109...128

Zazdrość przez Ciebie przemawia 😂😂😂