piątek, 22 czerwca 2018 r., imieniny Pauliny, Flawiusza, Agenora

Aktualności

Kolonie nad morzem lub na Mazurach. Wybierz ofertę dla swojej pociechy

Znane i cenione w Ostrołęce i regionie biuro podróży "Gabriella Travel" zachęca do skorzystania z atrakcyjnej oferty siedmiodniowych kolonii nad polskim morzem w ośrodku wczasowym Krokus w Stegnie lub kolonii rowerowych na Mazurach.

Trójmiasto - siedmiodniowe kolonie, program:

Dzień 1
Wyjazd z miejsca zbiórki. Westerplatte: pomnik Obrońców Wybrzeża, cmentarz poległych polskich żołnierzy. Przejazd do Gdańska - zwiedzanie z przewodnikiem: Ratusz Głównego Miasta, Fontanna Neptuna, Dwór Artusa, Dom Uphagenów, Bazylika Mariacka, Złota Brama, Długi Targ, nabrzeże portowe, Żuraw. Przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja. Wieczorna integracja grupy (gry i zabawy prowadzone przez animatorów, nocleg).

Dzień 2
Śniadanie. Przejazd do Gdyni: rejs statkiem wycieczkowym po Porcie (rejs potrwa ok. 1h). Zwiedzanie: polski żaglowiec "ORP Błyskawica", Akwarium Gdyńskie, Skwer Kościuszki. Wizyta w Centrum Interaktywnej Edukacji i Zabawy "EduFun”: zajęcia edukacyjne. Przejazd do Sopotu: spacer po Molo, ul. Monte Cassino, Dom Zdrojowy, Krzywy Domek, Pomnik Haffnera w Parku Północnym. Powrót do ośrodka: obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Zwiedzanie latarni morskiej w Sopocie. Przejazd na kręgle Centrum Rozrywki MK Bowling w Gdańsku. Przejazd na plażę. Czas wolny na gry i zabawy na plaży. Powrót do ośrodka: obiadokolacja. Ognisko połączone z zabawami przygotowanymi przez animatora.

Dzień 4
Śniadanie. Cały dzień na plażowanie. Powrót do ośrodka obiadokolacja, nocleg. Wieczór pogodny połączony z grami i zabawami prowadzonymi przez animatora.

Dzień 5
Śniadanie. Plażowania ciąg dalszy. Przejazd na Jumpcity Gdańsk. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6
Śniadanie Przejazd do Władysławowa - zwiedzanie portu rybackiego, wystawa interaktywna: Magiczny Zawrót Głowy, Ocean Park. Czy miałeś kiedyś okazję poczuć się jak na dnie oceanu? Spacerować tuż obok rekinów, orek czy wielorybów? Teraz to możliwe! W Ocean Parku nie tylko mamy okazję spotkać się ze zwierzętami morskimi wykonanymi w skali 1:1, w tym największym na świecie 34 metrowym płetwalem błękitnym. Następnie przejazd na Hel: port morski, latarnia morska, Fokarium. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 7
Śniadanie. Przejazd do Malborka: zwiedzanie Zamku Krzyżackiego - największy na świecie zamek pod względem powierzchni, usytuowany w Malborku, na prawym brzegu Nogatu. Przejazd do Szymbarku - Krzywy dom, Dom do góry nogami oraz dom Sybiraka. Obiad na trasie. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd w miejsce zbiórki.

Termin: 30 lipca-5 sierpnia 2018. Cena: 1150 zł za osobę przy 30 uczestnikach.

Zakwaterowanie : Ośrodek wypoczynkowy Krokus/Stegna.

Cena wycieczki obejmuje: przejazd autokarem, opłaty parkingowe i drogowe, noclegi w pok. 2,3,4 os. z łazienką, wyżywienie: śniadania, obiadokolacje, usługę przewodnika, opiekę pilota, bilety wstępu zgodnie z programem, ubezpieczenie NNW, podatek VAT, suchy prowiant na wycieczki każdego dnia.

Kolonie siedmiodniowe, rowerowe na Mazurach

Jeśli rower to twój przyjaciel i nie wyobrażasz sobie spędzania wolnego czasu inaczej niż na dwóch kółkach to zapraszamy do zapoznania się z naszymi koloniami rowerowymi przygotowanymi na sezon Lato 2018. To między innymi kolonie rowerowe na Mazurach, gdzie oprócz poznawania mazurskich ostępów jest też czas na szereg innych atrakcji.

Dzień 1
Przyjazd w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie obiadokolacja, ognisko zapoznawcze połączone z grami i zabawami na świeżym powietrzu.

Dzień 2
Śniadanie, poranna gimnastyka. Wycieczka rowerowa. Powrót do ośrodka. Obiad. Czas wolny gry i zabawy z animatorem, kolacja.

Dzień 3
Śniadanie, poranna gimnastyka. Wycieczka autokarowa, w programie:
- Galindia - mazurski Eden,
- Kadzidłowo - Park Dzikich Zwierząt - dwugodzinny spacer w terenie,
- Mikołajki - spacer po miasteczku, przystań oraz basen Tropikana
Powrót do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4
Śniadanie, poranna gimnastyka. Wycieczka rowerowa. Powrót do ośrodka, obiad. Czas wolny gry i zabawy z animatorem, kolacja

Dzień 5
Śniadanie, poranna gimnastyka. Wycieczka autokarowa w programie:
- Kosewo Górne: pobyt w Stacji Badawczej,
- Ruciane Nida: rejs statkiem po jeziorze Nidzkim, spacer po porcie,
- ognisko w "Ranczo w dolinie" .
Powrót do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6
Śniadanie. Poranna gimnastyka. Wycieczka rowerowa i autokarowa:
- zamek w Reszlu,
- zabawa w Mazurolandii + Park Miniatur Warmii i Mazur.
Powrót do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 7
Śniadanie, poranna gimnastyka. Spływ kajakowy - Krutyń - Stanica Wodna PTTK: Spływ Krutynią z ratownikiem na odcinku Krutyń-Rosocha, czas spływu: 2,5 h lub + ognisko. Zakończenie kolonii.

Należy zabrać ze sobą: strój sportowy, kask ochronny.
Cena: 1200 zł za osobę przy 20 uczestnikach, termin: 13-19 sierpnia 2018.

Zakwaterowanie: Dom wypoczynkowy Sosna/Ruciane-Nida.

Cena wycieczki obejmuje: przejazd autokarem, opłaty parkingowe i drogowe, noclegi w pok. 2,3,4 os. z łazienką, wyżywienie: śniadania, obiadokolacje, kolacje, usługę przewodnika, bilety wstępu zgodnie z programem, ubezpieczenie NNW, podatek VAT.

Zapraszamy,

Biuro podróży "Gabriella Travel"
Ostrołęka, ul. Fieldorfa Nila 28, lok 23 c
Tel. (29) 643-10-48, 663-200-268
e-mail:

Artykuł sponsorowany

Odsłon: 3080 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 12:12, 12.06.2018r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Diamentowa
LUSAR
Kucharski
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
LuxKredyt