środa, 23 stycznia 2019 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Aktualności

Kolonie nad morzem lub na Mazurach. Wybierz ofertę dla swojej pociechy

Znane i cenione w Ostrołęce i regionie biuro podróży "Gabriella Travel" zachęca do skorzystania z atrakcyjnej oferty siedmiodniowych kolonii nad polskim morzem w ośrodku wczasowym Krokus w Stegnie lub kolonii rowerowych na Mazurach.

Trójmiasto - siedmiodniowe kolonie, program:

Dzień 1
Wyjazd z miejsca zbiórki. Westerplatte: pomnik Obrońców Wybrzeża, cmentarz poległych polskich żołnierzy. Przejazd do Gdańska - zwiedzanie z przewodnikiem: Ratusz Głównego Miasta, Fontanna Neptuna, Dwór Artusa, Dom Uphagenów, Bazylika Mariacka, Złota Brama, Długi Targ, nabrzeże portowe, Żuraw. Przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja. Wieczorna integracja grupy (gry i zabawy prowadzone przez animatorów, nocleg).

Dzień 2
Śniadanie. Przejazd do Gdyni: rejs statkiem wycieczkowym po Porcie (rejs potrwa ok. 1h). Zwiedzanie: polski żaglowiec "ORP Błyskawica", Akwarium Gdyńskie, Skwer Kościuszki. Wizyta w Centrum Interaktywnej Edukacji i Zabawy "EduFun”: zajęcia edukacyjne. Przejazd do Sopotu: spacer po Molo, ul. Monte Cassino, Dom Zdrojowy, Krzywy Domek, Pomnik Haffnera w Parku Północnym. Powrót do ośrodka: obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Zwiedzanie latarni morskiej w Sopocie. Przejazd na kręgle Centrum Rozrywki MK Bowling w Gdańsku. Przejazd na plażę. Czas wolny na gry i zabawy na plaży. Powrót do ośrodka: obiadokolacja. Ognisko połączone z zabawami przygotowanymi przez animatora.

Dzień 4
Śniadanie. Cały dzień na plażowanie. Powrót do ośrodka obiadokolacja, nocleg. Wieczór pogodny połączony z grami i zabawami prowadzonymi przez animatora.

Dzień 5
Śniadanie. Plażowania ciąg dalszy. Przejazd na Jumpcity Gdańsk. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6
Śniadanie Przejazd do Władysławowa - zwiedzanie portu rybackiego, wystawa interaktywna: Magiczny Zawrót Głowy, Ocean Park. Czy miałeś kiedyś okazję poczuć się jak na dnie oceanu? Spacerować tuż obok rekinów, orek czy wielorybów? Teraz to możliwe! W Ocean Parku nie tylko mamy okazję spotkać się ze zwierzętami morskimi wykonanymi w skali 1:1, w tym największym na świecie 34 metrowym płetwalem błękitnym. Następnie przejazd na Hel: port morski, latarnia morska, Fokarium. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 7
Śniadanie. Przejazd do Malborka: zwiedzanie Zamku Krzyżackiego - największy na świecie zamek pod względem powierzchni, usytuowany w Malborku, na prawym brzegu Nogatu. Przejazd do Szymbarku - Krzywy dom, Dom do góry nogami oraz dom Sybiraka. Obiad na trasie. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd w miejsce zbiórki.

Termin: 30 lipca-5 sierpnia 2018. Cena: 1150 zł za osobę przy 30 uczestnikach.

Zakwaterowanie : Ośrodek wypoczynkowy Krokus/Stegna.

Cena wycieczki obejmuje: przejazd autokarem, opłaty parkingowe i drogowe, noclegi w pok. 2,3,4 os. z łazienką, wyżywienie: śniadania, obiadokolacje, usługę przewodnika, opiekę pilota, bilety wstępu zgodnie z programem, ubezpieczenie NNW, podatek VAT, suchy prowiant na wycieczki każdego dnia.

Kolonie siedmiodniowe, rowerowe na Mazurach

Jeśli rower to twój przyjaciel i nie wyobrażasz sobie spędzania wolnego czasu inaczej niż na dwóch kółkach to zapraszamy do zapoznania się z naszymi koloniami rowerowymi przygotowanymi na sezon Lato 2018. To między innymi kolonie rowerowe na Mazurach, gdzie oprócz poznawania mazurskich ostępów jest też czas na szereg innych atrakcji.

Dzień 1
Przyjazd w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie obiadokolacja, ognisko zapoznawcze połączone z grami i zabawami na świeżym powietrzu.

Dzień 2
Śniadanie, poranna gimnastyka. Wycieczka rowerowa. Powrót do ośrodka. Obiad. Czas wolny gry i zabawy z animatorem, kolacja.

Dzień 3
Śniadanie, poranna gimnastyka. Wycieczka autokarowa, w programie:
- Galindia - mazurski Eden,
- Kadzidłowo - Park Dzikich Zwierząt - dwugodzinny spacer w terenie,
- Mikołajki - spacer po miasteczku, przystań oraz basen Tropikana
Powrót do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4
Śniadanie, poranna gimnastyka. Wycieczka rowerowa. Powrót do ośrodka, obiad. Czas wolny gry i zabawy z animatorem, kolacja

Dzień 5
Śniadanie, poranna gimnastyka. Wycieczka autokarowa w programie:
- Kosewo Górne: pobyt w Stacji Badawczej,
- Ruciane Nida: rejs statkiem po jeziorze Nidzkim, spacer po porcie,
- ognisko w "Ranczo w dolinie" .
Powrót do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6
Śniadanie. Poranna gimnastyka. Wycieczka rowerowa i autokarowa:
- zamek w Reszlu,
- zabawa w Mazurolandii + Park Miniatur Warmii i Mazur.
Powrót do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 7
Śniadanie, poranna gimnastyka. Spływ kajakowy - Krutyń - Stanica Wodna PTTK: Spływ Krutynią z ratownikiem na odcinku Krutyń-Rosocha, czas spływu: 2,5 h lub + ognisko. Zakończenie kolonii.

Należy zabrać ze sobą: strój sportowy, kask ochronny.
Cena: 1200 zł za osobę przy 20 uczestnikach, termin: 13-19 sierpnia 2018.

Zakwaterowanie: Dom wypoczynkowy Sosna/Ruciane-Nida.

Cena wycieczki obejmuje: przejazd autokarem, opłaty parkingowe i drogowe, noclegi w pok. 2,3,4 os. z łazienką, wyżywienie: śniadania, obiadokolacje, kolacje, usługę przewodnika, bilety wstępu zgodnie z programem, ubezpieczenie NNW, podatek VAT.

Zapraszamy,

Biuro podróży "Gabriella Travel"
Ostrołęka, ul. Fieldorfa Nila 28, lok 23 c
Tel. (29) 643-10-48, 663-200-268
e-mail: [email]gabriella-travel@o2.pl[/email]

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 3263 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 12.06.2018, 12:12r. Drukuj
Powrót


Reklama

Polbram
LUSAR
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
LuxKredyt
Hydraulika
ŻAK