środa, 23 stycznia 2019 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Aktualności

Bezpieczny smartfon

Od lat telefon nie służy już jedynie do rozmów i wysyłania SMS-ów. Nowoczesne modele posiadają nawigację, przeglądarkę internetową oraz dostęp do kont czy też kart noszonych dotychczas w portfelu. Smartfon dla wielu stał się niezbędny.

Warto więc zadbać o dodatkowe ubezpieczenie dla tego cennego urządzenia.

Z raportu Mobile, digital i social media na świecie przedstawionego przez agencję Hootsuite wynika, że w 2018 r. liczba użytkowników telefonów przenośnych wynosi 5,135 mld osób i charakteryzuje się wzrostem o 4 procent w stosunku do roku poprzedniego (źródło:mobirank.pl). Wyliczono również, że ilość czasu spędzonego w internecie przez przeciętnego użytkownika telefonu wzrosła znacząco do 2 godzin dziennie. Telefon stał się bardzo cennym gadżetem, dlatego powinniśmy zadbać o jego bezpieczeństwo.

Jakie ubezpieczenie dla smartfonów?
Współczesne smartfony wydają się stanowić nieodłączny element naszej codzienności, dlatego warto ubezpieczyć je od ryzykownych zdarzeń. Powszechnie znane są już na rynku ubezpieczenia od kradzieży, nieuprawnionego użycia, uszkodzenia telefonu, uszkodzenia wyświetlacza czy działania wody, a także od innych, specyficznych zniszczeń. Zakres polisy ubezpieczeniowej jest najczęściej dopasowany do indywidualnych preferencji klienta, jak ma to miejsce np. na brytyjskim rynku ubezpieczeniowym w ubezpieczeniach typu mobile phone insurance ofertowanych na stronach, jak https://www.gadget-cover.com/mobile-phone-insurance.

Dlaczego smartfon stał się przyjacielem człowieka?
W czym tkwi fenomen smartfonów, że stały się one w krótkim czasie nieodłącznym wyposażeniem naszej kieszeni? Zapewne jest to efekt zaawansowanej funkcjonalności wspomagającej nie tylko kontaktowanie się, ale też pracę zarobkową, podróże czy rozrywkę. Stały dostęp do internetu, podręczna nawigacja, aplikacje - np. do kart lojalnościowych i kont społecznościowych, a nawet gry skumulowane w jednym małym urządzeniu pozwalają swobodnie i wygodnie korzystać z postępu technologicznego w różnych sytuacjach. Możliwa stała się już także obsługa podstawowych sprzętów RTV i AGD spoza domu.

Polisy ubezpieczeniowe mają wiele wariantów, dlatego warto zapoznać się z kilkoma ofertami, aby wybrać tę, która w pełni odpowie na nasze potrzeby. Przed podpisaniem ostatecznej umowy należy zapoznać się ze szczegółami, np. obszarem działania naszego ubezpieczenia lub zakresu szkód, w przypadku których obowiązuje polisa.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 1699 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 13.06.2018, 12:51r. Drukuj
Powrót


Reklama

Polbram
LUSAR
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
LuxKredyt
Hydraulika
ŻAK