czwartek, 21 lutego 2019 r., imieniny Eleonory, Kiejstuta, Fortunata

Aktualności

Koncert charytatywny "Dajmy jazzu dla Szymona"

Fot. archiwum organizatoraW Ostrołęce odbędzie się koncert charytatywny kwartetu jazzowego MC Kwadrat pt. "Dajmy jazzu dla Szymona". Impreza zostanie połączona ze zbiórką pieniędzy dla chłopca, który urodził się z rozszczepem kręgosłupa, przepukliną oponowo-rdzeniową, niedowładem kończyn dolnych.

Szymon urodził się w czerwcu 2014 r. Chłopiec jest pod opieką wielu specjalistów: neurochirurga, urologa, neurologa, nefrologa, poradni rehabilitacyjnej oraz ortopedów.

Reklama Szymon ma przed sobą kolejne operacje, leczenie i rehabilitację za granicą, które są bardzo kosztowne. Informacje na temat tego jak można pomóc nie ruszając się z domu, znajdują się na stronach internetowych fundacji Avalon oraz Zdążyć z pomocą.

MC Kwadrat to zespół składający się z czterech muzyków, którzy po godzinach realizują swoje skryte pasje grając jazz w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, zapraszając przy tym do wspólnych występów rozmaitych gości. Dla Szymona zagrają Mateusz "MC" Cwaliński - pianino/wokal, Jacek Pikora - kontrabas, Konrad "Domino" Wieteska - perkusja.

Reklama Tym razem z zespołem wystąpi wokalistka Justyna Cwalińska, współpracująca na co dzień z olsztyńskim Kameralnym Zespołem Muzyki Północno-Wschodniej i Popołudniowej "ProForma".

Koncert odbędzie się w piątek 13 lipca na tarasie kawiarni Cafe Fusy, ul. Bernardyńska 3. Początek o godz. 19.00. W przypadku deszczowej pogody koncert zostanie przeniesiony do Galerii Ostrołęka, plac Bema 14.

Wyświetleń: 1068 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 11.07.2018, 10:19r. Drukuj
Powrót