wtorek, 16 października 2018 r., imieniny Gawła, Florentyny, Grzegorza

Aktualności

Ostrołęckie Amazonki przejdą w Marszu Różowej Wstążeczki

Po raz kolejny ostrołęckie Amazonki przypomną o profilaktyce raka piersi i pokażą, że warto się badać oraz walczyć o swoje zdrowie i życie. Ulicami miasta, z inicjatywy Klubu Kobiet po Mastektomii Amazonki, przejdzie Marsz Różowej Wstążeczki.

Happening będzie miał na celu pokazanie społeczeństwu, jak ważna jest świadomość, wczesne wykrycie choroby a także chęć walki z nowotworem. Marsz przejdzie w październiku - miesiącu walki z rakiem piersi.

Reklama- Amazonki wiedzą, że skuteczną metodą pokonania raka jest profilaktyka. Wczesne wykrycie choroby prowadzi niejednokrotnie do całkowitego wyleczenia i uratowania życia, dlatego namawiamy do badań podczas organizowanego marszu. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tym wydarzeniu - mówi Anna Stolarczyk, prezes Amazonek.

Marsz wyruszy tradycyjnie spod "pałacyku" przy ul. A. E. Fieldorfa "Nila" i ulicami miasta przejdzie pod scenę przy Kupcu, gdzie na uczestników czekały będą stoiska informacyjne, konsultacje, porady, nauka samobadania na fantomach oraz niespodzianki - bezpłatne zawieszki do samobadania piersi.

Marsz wyruszy w sobotę 13 października br. o godz. 10.00 spod "pałacyku" i przejdzie pod scenę przy DH "Kupiec".

Odsłon: 1117 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 11:56, 11.10.2018r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

LUSAR
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
LuxKredyt
Kurpia
NestBank