piątek, 19 października 2018 r., imieniny Piotra, Pawła, Ziemowita

Aktualności

Ostrołęckie Amazonki przejdą w Marszu Różowej Wstążeczki

Po raz kolejny ostrołęckie Amazonki przypomną o profilaktyce raka piersi i pokażą, że warto się badać oraz walczyć o swoje zdrowie i życie. Ulicami miasta, z inicjatywy Klubu Kobiet po Mastektomii Amazonki, przejdzie Marsz Różowej Wstążeczki.

Happening będzie miał na celu pokazanie społeczeństwu, jak ważna jest świadomość, wczesne wykrycie choroby a także chęć walki z nowotworem. Marsz przejdzie w październiku - miesiącu walki z rakiem piersi.

Reklama- Amazonki wiedzą, że skuteczną metodą pokonania raka jest profilaktyka. Wczesne wykrycie choroby prowadzi niejednokrotnie do całkowitego wyleczenia i uratowania życia, dlatego namawiamy do badań podczas organizowanego marszu. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tym wydarzeniu - mówi Anna Stolarczyk, prezes Amazonek.

Marsz wyruszy tradycyjnie spod "pałacyku" przy ul. A. E. Fieldorfa "Nila" i ulicami miasta przejdzie pod scenę przy Kupcu, gdzie na uczestników czekały będą stoiska informacyjne, konsultacje, porady, nauka samobadania na fantomach oraz niespodzianki - bezpłatne zawieszki do samobadania piersi.

Marsz wyruszy w sobotę 13 października br. o godz. 10.00 spod "pałacyku" i przejdzie pod scenę przy DH "Kupiec".

Odsłon: 1149 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 11:56, 11.10.2018r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót