piątek, 3 lipca 2020 r., imieniny Anatola, Jacka, Ottona

Reklama   |   Kontakt
FatBike

Aktualności

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Jarosław Wojciechowski, lat 52, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w piątek 19 października w kaplicy cmentarza miejskiego przy ul. Krańcowej w Ostrołęce.

Danuta Kubeł, lat 54, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w poniedziałek 22 października w Sanktuarium pw. św. Antoniego w Ostrołęce (klasztor) o godz. 12.00.

Reklama Edward Urban, lat 66, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 20 października w domu pogrzebowym przy ul. Sienkiewicza w Ostrołęce o godz. 11.00.

Henryk Orzołek, lat 67, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w piątek 19 października w kościele pw. św. Michała Archanioła w Czarni.

Marian Grygianiec, lat 69, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 20 października w kościele pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Lidzbarku Warmińskim o godz. 12.00.

Józef Zaorski, lat 75, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w czwartek 18 października w kościele pw. św. Wincentego Pallottiego w Laskowcu.

Reklama Maria Jara, lat 85, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w piątek 19 października w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.

Na łamach serwisu "Moja Ostrołęka" za opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt dostępny jest na stronie "O nas".
Wyświetleń: 8898 komentarze: 0
19.10.2018, 13:54r. Drukuj
Powrót


Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter