poniedziałek, 24 czerwca 2019 r., imieniny Jana, Danuty, Janiny

Dalubo

Aktualności

Wieczór wyborczy na żywo. Wyniki, zdjęcia, wideo, relacje, wypowiedzi

Rozpoczynamy wieczór wyborczy na żywo. Przez najbliższe kilka godzin podsumujemy kampanię przed drugą turą wyborów prezydenta Ostrołęki oraz wójtów gmin w naszym regionie. Oprócz wyników, opublikujemy wypowiedzi kandydatów, zdjęcia oraz wideo. Zaprezentujemy także kilka niepublikowanych do tej pory materiałów związanych z lokalną polityką.

Reklama Dziękujemy za wstrzemięźliwość w komentowaniu w czasie ciszy wyborczej. Przypominamy, że zakaz agitacji obowiązuje do godz. 21.00. W tym artykule do późnych godzin nocnych będziemy Państwu relacjonować wybory w Ostrołęce i powiecie. Zapytamy kandydatów czy są zadowoleni z woli wyborców. Artykuł będzie aktualizowany co kilkanaście minut.

Druga tura wyborów odbywa się w Ostrołęce i trzech gminach powiatu ostrołęckiego: Goworowo, Olszewo-Borki i Czerwin. Zaczynamy odliczanie do końca ciszy wyborczej. Zostańcie z nami.Reklama Aktualizacja, godz. 20.32
Na początku podziękowania i nieco statystyk. W pierwszej turze wyborów wieczór wyborczy na żywo w naszym portalu miał niemal 100 tys. odsłon. Specjalnie przed wyborami zmieniliśmy dostawcę serwów i przenieśliśmy część Mojej Ostrołęki do tzw. chmury. Nowe maszyny nie zawiodły i w godzinach szczytu, od zakończenia ciszy wyborczej do północy, Moją Ostrołękę czytało bez przeszkód (w tym samym czasie) ponad 7 tys. osób. Statystyki podają, że serwer potrzebował aż 12-krotnie większej mocy obliczeniowej procesora, niż w zwykłe dni. Bardzo dziękujemy wszystkim czytelnikom za obecność i ogromne zaufanie jakim nas darzycie. Relacja z pierwszej tury wyborów powstała dzięki pracy czterech osób z redakcji Mojej Ostrołęki. Do domów poszliśmy dopiero o godz. 3.45 nad ranem, a przygotowanie materiałów, zbieranie memów, komentarzy itp. trwało od stycznia br. Inne ostrołęckie media nie zdecydowały się na zorganizowanie wieczoru wyborczego dla swoich odbiorców.

Dzisiejszy wieczór będzie krótszy, a wyniki poznamy być może jeszcze przed północą. Pozmawiamy z kandydatami, sprawdzimy ich nastroje.Aktualizacja, godz. 20.40
Zaczynamy od muzyki, oczywiście związanej z polityką. Na początek znany utwór Piotra Bukartryka, znanego z copiątkowych wizyt w radiowej Trójce, zatytułowany "Nie mówię kto". Wsłuchajcie się w bardzo mądry i zgrabny refren.

Aktualizacja, godz. 20.49
Zespół Pod Budą z Krakowa w 1993 roku zaprezentowali piosenkę "Jak kapitalizm to kapitalizm". Piosenka wyemitowana została na antenie radiowej Trójki w programie Wojciecha Manna wiosną 2018 r.

Aktualizacja, godz. 20.53
Najbardziej zmobilizowana gmina to Czerwin. Do godz. 17.00 swój głos w wyborach oddało bagatela 56,32 proc. uprawnionych. Na drugim miejscu jest gmina Olszewo-Borki. Tam do urn udało się niemal 48 proc. mieszkańców.

Frekwencja w Ostrołęce i gminach powiatu ostrołęckiego (stan na godz. 17.00):
Ostrołęka - 44,82 proc.
Gmina Czerwin - 56,32 proc.
Gmina Goworowo - 40,49 proc.
Gmina Olszewo-Borki - 47,78 proc.Aktualizacja, godz. 21.01
Wyborcy w Ostrołęce decydowali dzisiaj czy miastem przez najbliższe pięć lat zarządzać będzie radiomaryjny konserwatysta Janusz Kotowski czy młody liberał Łukasz Kulik. Takich mamy kandydatów na prezydenta Ostrołęki.

Aktualizacja, godz. 21.03
TVN24 podał sondażowe wyniki wyborów w dużych miastach. PiS przegrał. Czy ten schemat powtórzy się także w Ostrołęce?

Aktualizacja, godz. 21.08
Grafikę na ogłoszenie wyników wyborów nadesłał do nas czytelnik Mateusz.

- Zrobiłem Wam grafikę na ogłoszenie wyborów, ponieważ macie cienkiego grafika - napisał do naszej redakcji.

Serdecznie dziękujemy za tę ciekawą pracę!

Aktualizacja, godz. 21.15
Kampanię w drugiej turze wyborów można krótko opisać fragmentem filmu "Dzień Świra". Czyja racja będzie mojsza tej niedzieli?

Aktualizacja, godz. 21.20
Facebook żyje dzisiejszymi wyborami. Wielu mieszkańców przytacza znaną piosenkę "Ostatnia niedziela" Mieczysława Foga. Czy będzie to ostatnia niedziela dla Janusza Kotowskiego przekonamy się za kilka godzin.Aktualizacja, godz. 21.25
Niepublikowane zdjęcie! Takie sytuacje zwykle zdarzają się raz w życiu. Łukasz Kulik i Maciej Kleczkowski postanowili ogłosić, że do wyborów idą razem. Symbolem miało być przybicie piątki na pl. Bema w Ostrołęce, oczywiście uwieńczone zdjęciem.
Tymczasem do dwóch opozycyjnych polityków wyszedł z ratusza Janusz Kotowski i oznajmił, że też chciałby zrobić sobie z panami zdjęcie. Fotografia nie była nigdzie wcześniej publikowana. Spodziewaliście się kiedykolwiek takiego zdjęcia?

Aktualizacja, godz. 21.30
Za chwilę wyniki z pierwszego obwodu głosowania!
PILNE
Aktualizacja, godz. 21.32
Mieszkańcy os. Leśne (obwód nr 24) zagłosowali następująco:
Łukasz Kulik - 227 głosów
Janusz Kotowski - 172 głosy

Wszystkich obwodów głosowania w Ostrołęce jest 29. Czekamy na dalsze wyniki.
Aktualizacja, godz. 21.34
Mało kto dziś pamięta, że Janusz Kotowski to nie tylko niedoszły ksiądz i były katecheta. W przeszłości był związany także z mediami. Jego teksty ukazywały się na łamach jednej z lokalnej gazet.

"Wiadomości Ostrołęckie" ukazywały się od 20 października 2003 r. do 12 stycznia 2007 r. Gazeta nie miała bujnej historii. Utworzyli ją działacze i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości, a redaktorem naczelnym został Dariusz Maciak, późniejszy przewodniczący rady miasta. W 2006 roku WO zmieniły cykl wydawniczy na dwutygodniowy, a nazwę na Nowe Wiadomości Ostrołęckie. O ile początkowe numery zachowywały pozory obiektywności, to z biegiem czasu gazeta przypominała bardziej biuletyn partyjny PiS. Swoistym rekordem była prowizja dla gazeciarzy. Wiadomości Ostrołęckie kosztowały 1,50 zł, a z tego całą złotówkę otrzymywał sprzedający.

Janusz Kotowski był nie tylko współpracownikiem "Wiadomości Ostrołęckich", ale zanim został prezydentem miasta, posiadał także większościowy pakiet udziałów w spółce "Arche", która była wydawcą gazety. Przez udziały miał kłopoty, jeszcze w czasach, gdy był wicemarszałkiem województwa. Kotowski złamał ustawę antykorupcyjną, gdyż posiadał 66,67 proc. udziałów w "Arche" a mógł jedynie, co najwyżej 10 proc.

Na łamach WO swoje teksty publikowała także Maria Rochowicz, obecnie szefowa wydziału promocji w ostrołęckim ratuszu. Redakcja mieściła się przy ul. Korczaka 4, w tym samym budynku, w którym znajduje się siedziba ostrołęckich struktur Prawa i Sprawiedliwości.


Aktualizacja, godz. 21.38
Janusz Kotowski jak Jarosław Kaczyński
Obecny prezydent miasta przed drugą turą dał z siebie wszystko, by przekonać ostrołęczan do poparcia jego kandydatury. W ponad 20-minutowym nagraniu wideo postanowił dyskutować nawet z internetowymi komentatorami - oczywiście nie na żywo. Kotowski swój film wzorował na Jarosławie Kaczyńskim, który w 2010 roku rywalizował z Bronisławem Komorowskim o urząd Prezydenta RP.

Przed druga turą wyborów w telewizyjnych spotach Kaczyński promował się siedząc przy biurku, z książkami w tle, ładną lampą i wieloma atrybutami. Taką samą scenerię wybrał po pierwszej turze Janusz Kotowski. Jarosław Kaczyński w 2010 roku przegrał jednak z Bronisławem Komorowskim. Spot przy biurku i obietnice nie wystarczyły.Film Janusza Kotowskiego można obejrzeć na Facebooku.PILNE
Aktualizacja, godz. 21.40

Dane z 3 obwodów głosowania:
Łukasz Kulik - 59,38 proc.
Janusz Kotowski - 40,62 proc.
Aktualizacja, godz. 21.41
Dziś rano dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. W piątek 2 listopada br. zmarł Witold Gocłowski, ojciec Ryszarda Gocłowskiego, wójta gminy Czerwin, starającego się w tegorocznych wyborach o reelekcję. Panu wójtowi Ryszardowi Gocłowskiemu składamy kondolencje i szczere wyrazy współczucia.

Do gmin zajrzymy po godz. 22.00.
PILNE
Aktualizacja, godz. 21.43

Dane z 4 obwodów głosowania:
Łukasz Kulik - 60,81 proc.
Janusz Kotowski - 39,19 proc.
Aktualizacja, godz. 21.44
Bardzo ciekawe scenariusze pisze polityczne życie. Okazuje się, że nie wszyscy z dopisanych do spisu wyborów osób, oddali dzisiaj głos. W jednej z komisji "domeldowani na wybory" nie potrafili podać swojego adresu zamieszkania. Po kilku minutach zrezygnowali z głosowania i opuścili lokal wyborczy.Aktualizacja, godz. 21.46
Albo urzędnicy zrobili prezydentowi na złość, albo zaległości były tak wielkie, że już nie mogły czekać. Przed drugą turą wyborów mieszkańcy otrzymali wezwania do zapłaty za parkowanie sprzed kilku lat.

Więcej na ten temat: Jesienne poruszenie w urzędzie miasta. Ostrołęczanie otrzymują nakazy zapłaty za parkowanie sprzed kilku latAktualizacja, godz. 21.50
Tadeusz Chabudziński, były lider SLD w Ostrołęce, związany później z Ruchem Palikota i Platformą Obywatelską, w niedzielny poranek na Facebooku:

PILNE
Aktualizacja, godz. 21.52
Dane z 6 obwodów głosowania:
Łukasz Kulik - 61,27 proc.
Janusz Kotowski - 38,73 proc.Aktualizacja, godz. 21.55
Przed pierwszą turą wyborów nasza kamera zarejestrowała Mariusza Popielarza, którego wita pies. Na ul. Przechodniej w Ostrołęce kandydat na prezydenta Ostrołęki szedł na sesję zdjęciową. W bramie powitał go wesoły czworonóg. Obejrzyjcie.


Aktualizacja, godz. 21.59
Dane z 11 obwodów głosowania:
Łukasz Kulik - 64,20 proc.
Janusz Kotowski - 35,80 proc.Aktualizacja, godz. 22.01
Zmobilizowani wielbiciele radiomaryjnego prezydenta Kotowskiego używają nawet służbowych komórek do zachęcania do głosowania. Wysoko postawiona osoba w OTBS wysyłała takie SMS-y:


Aktualizacja, godz. 22.02
Grafik płakał jak malował.

PILNE
Aktualizacja, godz. 22.03
Pierwsze wieści z gmin. W gminie Goworowo prowadzi Piotr Kosiorek. W gminie Olszewo-Borki prowadzi Aneta Larent. W Czerwinie zmiana wójta jest już niemal pewna. Nowym włodarzem gminy prawdopodobnie zostanie Grzegorz Długokęcki.Aktualizacja, godz. 22.04
Jednym z największych przegranych tych wyborów jest Dariusz Bralski. Były członek SLD, potem wielbiciel polityki prezydenta Kotowskiego, musi oddać nieuczciwie zarobione grube pieniądze w Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Ciągle jednak wspiera kandydaturę Kotowskiego, a znajomych na Facebooku i SMS-ami zachęcał do głosowania. Zwróćcie uwagę na pisownię.
Aktualizacja, godz. 22.05
Dane z 15 obwodów głosowania:
Łukasz Kulik - 65,15 proc.
Janusz Kotowski - 34,85 proc.Aktualizacja, godz. 22.07
Łukasza Kulika, najprawdopodobniej nowego prezydenta miasta, spotkaliśmy dziś przy urnie wyborczej. Przyszedł z rodziną.
Aktualizacja, godz. 22.13
Dane z 19 obwodów głosowania:
Łukasz Kulik - 65,24 proc.
Janusz Kotowski - 34,76 proc.Aktualizacja, godz. 22.15
Z Facebooka.Aktualizacja, godz. 22.23
Tydzień przed pierwszą turą wyborów opublikowaliśmy sposób montażu billboardu przy al. Jana Pawła II w pobliżu skrzyżowania z ul. Cieplińskiego. Do mieszkańców uśmiecha się z niego Janusz Kotowski. Po pierwszej turze i słabym wyniku obecnego prezydenta metalowa konstrukcja wyraźnie zaczęła się psuć. Od kilku dni stoi podparta dodatkowym prętem. Zdjęcie wykonaliśmy wczoraj. Czy stelaż wytrzymał do niedzieli?

PILNE
Aktualizacja, godz. 22.27
Piotr Kosiorek nowym wójtem gminy Goworowo.


Aktualizacja, godz. 22.30
Łukasz Kulik nowym prezydentem Ostrołęki.
Więcej: Umarł król, niech żyje król (wideo)

Aktualizacja, godz. 22.33
Dane z 21 obwodów głosowania:
Łukasz Kulik - 64,77 proc.
Janusz Kotowski - 33,23 proc.


Aktualizacja, godz. 22.48
Piotr Kosiorek nowym wójtem gminy Goworowo.

Więcej: Piotr Kosiorek nowym wójtem gminy GoworowoAktualizacja, godz. 22.49
Dane z 23 obwodów głosowania:
Łukasz Kulik - 64,61 proc.
Janusz Kotowski - 33,39 proc.Aktualizacja, godz. 22.53
Aneta Larent i Krzysztof SzewczykWażą się losy gminy Olszewo-Borki. Niewielką różnicą głosów prowadzi Aneta Larent.Aktualizacja, godz. 22.55
Dane z 25 obwodów głosowania:
Łukasz Kulik - 64,80 proc.
Janusz Kotowski - 35,20 proc.Aktualizacja, godz. 23.01
Grzegorz Długokęcki nowym wójtem gminy Czerwin.
Więcej: Grzegorz Długokęcki nowym wójtem gminy CzerwinAktualizacja, godz. 23.14
Wideo Łukasza Kulika i Macieja Kleczkowskiego.

Łukasz Kulik prezydentem Ostrołęki.

Opublikowany przez Maciej Kleczkowski Niedziela, 4 listopada 2018

Aktualizacja, godz. 23.19
Memołęka zawsze w formie.
Aktualizacja, godz. 23.27
- Chciałam zostać wójtem na trzecią kadencję, ale wyborcy zdecydowali inaczej - powiedziała w rozmowie z nami Małgorzata Kulesza, dotychczasowa wójt gminy Goworowo. - Przez osiem lat ciężko pracowałam dla gminy Goworowo i uważam, że więcej nie można było zrobić. Mam nadzieję, że Pan Piotr spełni oczekiwania wyborców. Życzę mu jak najlepiej i liczę, że owocnie będzie pracować dla mieszkańców - dodaje.

Więcej: Piotr Kosiorek nowym wójtem gminy GoworowoAktualizacja, godz. 23.30
Wyniki z Ostrowi Mazowieckiej. Nieoficjalnie Jerzy Bauer nadal będzie burmistrzem.

Więcej na portalu www.OstrowMaz24.pl: Nieoficjalnie Jerzy Bauer ponownie burmistrzemAktualizacja, godz. 23.40
Dane z 28 obwodów głosowania:
Łukasz Kulik - 64,65 proc.
Janusz Kotowski - 35,35 proc.

Brakuje nam już danych tylko z jednego obwodu - Domu Pomocy Społecznej przy ul. Rolnej, gdzie liczba głosujących jest niewielka. Na miejsce jedzie nasz reporter. Dane podawane przez nas mogą różnić się maksymalnie 0,1 proc. od oficjalnych.PILNE
Aktualizacja, godz. 23.51
Koniec! Mamy wyniki ze wszystkich obwodów w Ostrołęce.

Dane z 29 obwodów głosowania:
Łukasz Kulik - 64,50 proc.
Janusz Kotowski - 35,50 proc.Aktualizacja, godz. 23.55
Łukasz Kulik pokonał Janusza Kotowskiego ilością dokładnie 6700 głosów.Aktualizacja, godz. 00.16
Wiemy oficjalnie! Aneta Larent nową wójt gminy Olszewo-Borki
Więcej: Aneta Larent nową wójt gminy Olszewo-BorkiAktualizacja, godz. 00.25
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Jutro podamy zaktualizowane, oficjalne wyniki wyborów. Zachęcamy do odwiedzania Mojej Ostrołęki. Służymy mieszkańcom.

Dzisiejszy wieczór wyborczy został przeprowadzony przez cztery zaangażowane w swoją pracę osoby.

Wyświetleń: 175397 komentarze: 386 Wrzuć na Facebooka 04.11.2018, 20:29r. Drukuj
Powrót


PAN P @ 20:34, 04.11.2018

IP: 37.47...72

Chwila prawdy dla Ostrołęki crying STRACH :( Ale co ma być to będzie sad

byku @ 20:40, 04.11.2018

IP: 178.213...116

jaki strach? radość będzie po zmianie...

Rafał @ 20:43, 04.11.2018

IP: 5.173...181

Wszystko wiadomo. Idzie zima...... czas na KULIK 😁

Jan @ 20:43, 04.11.2018

IP: 2605:3e80...108c

Gdzie się mieszczą sztaby wyborcze obu kandydatów?

pogoda @ 20:47, 04.11.2018

IP: 31.41...209

sad sad sad sadO kurcze zimy nie będzie ...szkoda narty na strych sad sad sad

Kotek @ 20:48, 04.11.2018

IP: 188.147...102

Nawet nie zamiaucy!!!!

Mika @ 20:50, 04.11.2018

IP: 188.146...236

Panie Januszu 😉😉😉😉 uda się.
Pan Kulik miał 4 lata na pokazanie siebie. Nie znam tego Pana. Dlaczego w takim razie miałabym na niego głosować?

jaja @ 20:52, 04.11.2018

IP: 176.109...148

A te wypasione serwery to aby nie ruskie? smile

Karol @ 20:55, 04.11.2018

IP: 188.146...193

Panie Kulik trzeba odrobaczyć to miasto z PISu i ukladow. Panie Kotowski prosze sie pakować

Whp @ 20:58, 04.11.2018

IP: 2a00:f41...9418

Tylko Janusz!!!

eech @ 20:59, 04.11.2018

IP: 83.28...155

Pozmawiamy z kandydatami, sprawdzimy ich nastroje. Jakiś analfabeta pisze w tej Mojej Ostrołęce czy kto.

Wyborca @ 21:00, 04.11.2018

IP: 5.173...213

.
.
.
.
.
Kulik prezydentem !!!!!!!!!!!!!!!!!!
.
.
.
.

Wyborca @ 21:00, 04.11.2018

IP: 5.173...213

58% !!!!!!!!!!!!

Mobil3k @ 21:02, 04.11.2018

IP: 178.235...101

A mo jak zwykle zlosliwa...

Rew @ 21:02, 04.11.2018

IP: 5.184...112

50,1dla zwyciescy

Jsjsj @ 21:02, 04.11.2018

IP: 5.173...250

Liberał źle mi się to kojarzy.

e @ 21:03, 04.11.2018

IP: 83.28...155

ten młody liberał Łukasz Kulik wg Mojej Ostrołęki jest z SLD

No @ 21:03, 04.11.2018

IP: 5.173...159

Kulik tylko Kulik

do Jsjsj @ 21:04, 04.11.2018

IP: 94.254...192

"Liberał" od słowa "Liberty", czyli wolność. Wolność Ci się źle kojarzy?

Zodiac @ 21:04, 04.11.2018

IP: 2a01:110f...241b

Nie znam Kulika i mu nie wierzę. Odpowiada na pytania dyplomatycznie ale nie przekonuje. Kleczkowski wstawia co rusz zdjęcia w niebieskiej kurtce, narzeka na fontanny i słucha muzyki - jest sympatyczny ale wymyślony i niepoważny. To materiał do telewizji a nie do rady. Kolaboracja tych dwóch to jakaś szopka z uśmiechami na pierwszym planie i układami na drugim.

Paulina @ 21:04, 04.11.2018

IP: 78.152...105

Prawie 4000 odslon w niecałe 5 minut :)

do wyborcy wyzej @ 21:04, 04.11.2018

IP: 185.166...5

chyba twojego podwórka

Wyborca @ 21:05, 04.11.2018

IP: 37.47...135

Czas na zmiany w tym PISowskim mieście Janusz pakuj walizę wracasz do kościoła

Kot @ 21:05, 04.11.2018

IP: 176.109...130

Proszę pakować kuwetę i wszystkich dyrektorów 😂😂😂😂😂
;

Klasyk @ 21:05, 04.11.2018

IP: 2605:3e80...108c

62% dla Kulika

@wyborca @ 21:05, 04.11.2018

IP: 94.254...220

To potwierdzone info? Aż mnie coś ściska w dołku. Ostrołęczanie, błagam, okażcie się rozsądni.

Z ostatniej chwili @ 21:05, 04.11.2018

IP: 83.28...232

Janusz wynosił walizki z ratusza.

xd @ 21:06, 04.11.2018

IP: 31.2...86

Kulik to idiota jest

WYBORCA @ 21:06, 04.11.2018

IP: 178.235...225

KOTOWSKI WYGRAL

Ja @ 21:06, 04.11.2018

IP: 31.41...6

Dopisani nie znali swojego adresu zamieszkania w O- e.

Rafał @ 21:07, 04.11.2018

IP: 176.109...31

W duzych miastach wygrały układy. Co za de... głosowali na przekręta adamowicza?

:D @ 21:08, 04.11.2018

IP: 178.235...181

pewnie ze PIS przegral w duzych miastach bo polityka PIS to wspierać male miasta... Skoro ludzie nie dostaną tam tylu pieniedzy od PIS to glosują przeciw, a inteligentni ludzie w małych głosują na PIS bo mozna sporo grosza zdobyć....

Pawel @ 21:08, 04.11.2018

IP: 188.147...156

89% dla kulika ,gratulacje

lolo @ 21:10, 04.11.2018

IP: 157.25...130

bierzcie sanie i na KULIk

Ja @ 21:11, 04.11.2018

IP: 31.41...6

Dopisani nie znali swojego adresu zamieszkania w O- e.

Ja @ 21:18, 04.11.2018

IP: 77.114...131

Kotowski wygrał

m @ 21:19, 04.11.2018

IP: 94.254...11

nie chciało się iść na wyory to teraz dostaną 500-minussssssssssss

alleluja @ 21:25, 04.11.2018

IP: 89.76...233

matko swieta dawac te wyniki nie mam juz sily az wszystko we mnie w srodku vibruje z nerwow

Xo @ 21:30, 04.11.2018

IP: 109.231...20

Proszę. Pożegnajmy Januszka

yy @ 21:31, 04.11.2018

IP: 31.2...134

Kotowski prezydentem Ostrołęki!

x @ 21:31, 04.11.2018

IP: 178.235...149

Czy zas...ana MO nie mogła zrobić sondażu wyborczego ? Darmozjady !!!!!

Xcv @ 21:31, 04.11.2018

IP: 94.254...58

Szacun za fotkę

Kasiaaa @ 21:32, 04.11.2018

IP: 2a00:f41...7601

Chyba jakieś chińskie macie te serwery. Szybciej na innych portalach o wynikach się dowiemy

Do alleluja @ 21:32, 04.11.2018

IP: 178.235...95

Wibrator wyjmij i się uspokój

X @ 21:32, 04.11.2018

IP: 5.173...225

Alumnie pakuj manele i klęcznik i rób miejsce w ratuszu dla nowego prezydenta..etat kościelnego w Rozogach już masz zaklepany..I nie do zobaczenia w Ostrołęce..

xxx @ 21:33, 04.11.2018

IP: 176.109...236

Kulik na prowadzeniu - Świetna wiadomość!
Oby tak w reszcie obwodów smile

mieszkaniec gminy @ 21:33, 04.11.2018

IP: 31.41...214

kota do wora i do jeziora tak mówiła moja babcia

lya @ 21:33, 04.11.2018

IP: 212.87...103

Wyniki
63% Kotowski
62% Kulik

Młoda @ 21:33, 04.11.2018

IP: 79.184...176

Żegnamy Pana Kotowskiego. Czas już zejść ze sceny i iść do domu.

Janusz @ 21:33, 04.11.2018

IP: 188.147...171

A gdzie sondaż MO, z 2-procentowym marginesem?:D teraz w końcu MO może nazwać Kulika liberałem...już po wyborach. A liberty to niestety inny rodzaj wolności niż ten rozumiany przez dziesiejszych liberałów. Pewnie wygrał Kulik, jestem spoza Ostrołęki i niestety muszę Wam złożyć kondolencje:) Kot jest sam sobie winny, po 1 Kler, po 2 za mało go było do wyników 1 tury. Arivederci:D

fajna @ 21:35, 04.11.2018

IP: 188.147...165

Zobaczcie jak ten Kulik wgląda, o losie jakie nogawki..., kupił sobie spodnie na wyrost laughing laughing

No @ 21:35, 04.11.2018

IP: 83.31...113

Dobrze sie zaczyna aby tak dalej

Ja @ 21:36, 04.11.2018

IP: 46.169...176

Az mam drgawki takie emocje 😂🤣

ja a mo że on @ 21:36, 04.11.2018

IP: 176.109...148

PIS przegrał wybory.... Taka prawda. Jutro rano albo jeszcze dziś Prezes Jarosław wyjdzie i ogłosi że leżenie na łopatkach na ringu to taka pozycja o której PIS marzył od zawsze więc...ZWYCIĘSTWO smile czujecie CO W TEJ CHWILI PRZEŻYWA RUMIANY? tongue Było warto...

wyborca @ 21:36, 04.11.2018

IP: 109.241...46

4 listopada w ostrolece upadla demokracja a wrocily zakamuflowane komuchy

ja @ 21:37, 04.11.2018

IP: 5.172...80

kumple katechety pakować się i spadać ze stołków, koniec nabijania kieszeni i nabijania się z normalnych ostrołęczan... oj będzie was bolało...a w przyszłym roku pognać trzeba z sejmu rumianego...

Do fajna @ 21:37, 04.11.2018

IP: 5.184...112

Jak się ma brzuszek to się zsuwają czasami.

Miki @ 21:38, 04.11.2018

IP: 78.152...193

Jak wygra Kulik to bardzo prosimy zrobić w zimę kulig po Ostrołęce 😁😁😁😁 trzymam kciuki za kulika 👍👍👍

A @ 21:39, 04.11.2018

IP: 159.205...227

Hurra, 98,35% dla Kulika

internauta @ 21:39, 04.11.2018

IP: 178.235...68

po co caly czas stawiacie Pana Kotowskiego w zlym swietle?

antyPOdy @ 21:40, 04.11.2018

IP: 176.109...17

Panie Januszu, trzymamy kciuki!!!

ZAŁOSNE @ 21:40, 04.11.2018

IP: 37.47...98

Na cholerę tego Kotowskiego tak oczerniacie?????? DAJCIE SPOKÓJ
, moja ostrołęko - jesteście ZAŁOŚNI :)))))) dziękuję, idę wyniki czytać na eostrolece

Mieszkaniec @ 21:40, 04.11.2018

IP: 5.173...107

Panie Kotowski, proszę sobie zrobić zdjęcie w fotelu prezydenta miasta jeśli Pan jej jeszcze nie zrobił

do wyborca @ 21:36, @ 21:40, 04.11.2018

IP: 5.172...8

lekarze się zastanawiają nad twoim przypadkiem ... tego już się nie leczy laughing
twoją głupotę będą studiować studenci psychiatrii

Pis @ 21:41, 04.11.2018

IP: 5.173...57

Niestety Panie Januszu przegrał Pan przez kolegów!

Dopa @ 21:41, 04.11.2018

IP: 188.146...146

Lepiej zrobić z h....a skręta jak z Kulika prezydenta

ja @ 21:41, 04.11.2018

IP: 2a02:a319...4557

pozdrawiam portal Moja Ostrołęka, który zachowuje pozory obiektywności, ale z biegiem czasu przypomina bardziej biuletyn partyjny SLD

Anty PiS @ 21:41, 04.11.2018

IP: 178.235...123

Oj Janusz oj Janusz... pora pakować manatki ;)

Mob @ 21:41, 04.11.2018

IP: 178.235...101

O kulik ma za dluige spodnie :D

Mateusz4455 @ 21:41, 04.11.2018

IP: 195.191...147

Uważam że wzmianki i uwagi redakcji nt. prezydenta Kotowskiego są mocno nie na miejscu, przez co cały portal nabiera mocno stronniczego wyglądu na siłę promując Pana Kulika.

Piettrz @ 21:41, 04.11.2018

IP: 188.146...50

Janusz tera będzie księdzem 😁

do internauty @ 21:42, 04.11.2018

IP: 31.0...247

Jedynie na tym portalu mozna swobonie się wypowiadać. Z resztą wy z dojnej zmiany tez to robicie. Reszta to media rodem z korei polnocnej!

oka @ 21:42, 04.11.2018

IP: 185.166...70

Spółka Arche przekształciła się w Lastmar hehehe stare dzieje

janusz @ 21:42, 04.11.2018

IP: 89.76...233

KUUUUUUUUUUURLA HALYNA GLOSUJEM NA JANUSZA SWOJSKI CHLOP DA PINIONDZE NA DZIECI PINCET PLUS TO WYMIENIM ROZRZOND W PASACIE

Elwirka @ 21:42, 04.11.2018

IP: 188.146...180

Oby nie Kotowski szanse juz miał i Ostrołęka nic nie zyskała przez ostatnie lata. Do tego mamy cenzurę w kinie, totalny brak rozrywek dla rodzin. Przez tyle lat nie zrobił nic procz basenu. Porażka. Juz wystarczy tu rządów pis krokolwiek inny jest szansą na coś lepszego.

otto @ 21:42, 04.11.2018

IP: 94.254...61

nie wiem kto wygra, ale okażcie szacunek i pokonanym. Głosowałem na Kulika.
A p. Kotowski, szkoda, że miał dyrektorów klasy rosomak.
I czasem zabrakło mu odwagi......

mieszkaniec gminy @ 21:43, 04.11.2018

IP: 31.41...214

mnie pasuje taki wynik w pozotałych okręgach

Do @wyborca @ 21:43, 04.11.2018

IP: 157.25...42

Ostrołęczanie właśnie okazali się rozsądni.

taaaaa @ 21:44, 04.11.2018

IP: 194.50...203

.
.
.
.
.
.
.

PRZEPROSIĆ

i

S************Ć !
.
.
.
.
.
.

stanley @ 21:44, 04.11.2018

IP: 81.190...178

Klamka wyborcza zapadła, żaden komentarz wyniku nie zmieni. Jaki będzie wynik, niedługo zobaczymy.

antyPOdy @ 21:44, 04.11.2018

IP: 176.109...17

Janusz,Janusz!!! Będzie górą!!!

Prawda @ 21:44, 04.11.2018

IP: 178.235...129

Fakt ... garniturek musi sobie nowy kupić. Ten mógł być dla radnego, bo dla prezydenta powinien być na miarę !

Haha @ 21:45, 04.11.2018

IP: 176.109...103

Jeszcze ten Kulik wam bokiem wyjdzie,Ostroleka będzie za 5 lat wyglądała tak samo jak teraz nic się nie zmieni bo nie będą mieli kasy bo. z tak małego koryta to ledwo dla nich starczy a na rząd nie mają co liczyć.

wyborca @ 21:45, 04.11.2018

IP: 31.0...190

wreszcie skończą się układy kolesi, może wreszcie rozliczą rosaka pytanie dlaczego rosak był mężem zaufania w komisji na Stacji skąd kandydowała jego żona, namawiał ludzi aby głosowali na jego żonę

Do fajna @ 21:45, 04.11.2018

IP: 178.235...119

Ale super napisane, chyba będzie miał na całe życie te spodnie.

Ccc @ 21:45, 04.11.2018

IP: 83.28...62

Pierwsze skojarzenie - blok ekipa.

Yes yes @ 21:47, 04.11.2018

IP: 176.109...99

Ładny początek!

Mobil3k @ 21:47, 04.11.2018

IP: 178.235...101

Brawo Ostrołeka głos rozsadku J Kotowski, WYGRYWA! przypominam MO wygrany jest na gorze przegrany na dole hahahah NA ZLOSC MO BARDZO DOBRZE!!!! za te chore memy Macka K super bardzo dobrze!!!!

Ja @ 21:47, 04.11.2018

IP: 77.114...131

Kotowski wygrał Super

mieszkaniec gminy @ 21:48, 04.11.2018

IP: 31.41...214

nie pisz bzdetów opni sięsami oczrnili przez16lat żyli z naszych podatków nic nie robiąc dla miasta czyli dlanas

antyPOdy @ 21:48, 04.11.2018

IP: 176.109...17

A już traciłem wiarę w rozsądek wyborców. Na szczęście się myliłem.

Zuzzza @ 21:50, 04.11.2018

IP: 94.254...134

Tak być powinno... Jak pokazuje zdjecie.... Ramię w ramię dla dobra Ostrołęki

jaja @ 21:50, 04.11.2018

IP: 176.109...148

Aleście mnie rozśmieszyli tym spotem Jarosława smile smile smile Trzeba było dac a contrario jeszcze występ z mównicy sejmowej "Zdradzieckie Mordy"

aa @ 21:50, 04.11.2018

IP: 5.172...8

panie cenzorze kinowy pakuj walizki i zabierz ze sobą tego ułoma z um co nazwał ostrołęczan de.bilami

Buka @ 21:50, 04.11.2018

IP: 5.173...216

P. Kotowski to dobry prezydent. Niestety otacza się BARDZO złymi ludźmi przez których traci poparcie społeczeństwa. (Czyt. P. Roskkkak)

Ziom @ 21:50, 04.11.2018

IP: 178.235...181

SUPER JAK WYGRA KULIK, DŁUG SPADNIE PONIŻEJ 26% DOCHODÓW MIASTA, POZYSKA WIĘCEJ NIŻ 159MLN PIENIĘDZY Z ZEWNĄTRZ... 👍

BOŻKA @ 21:50, 04.11.2018

IP: 178.235...137

Fakt,spodnie za długie.Ale można skrócić po wyborach.To nie problem.
Najważniejszy wynik.🤗☺

Goworowo @ 21:52, 04.11.2018

IP: 188.146...24

A jak wyniki w Goworowie . Wie ktoś coś ?

Cudze nie popłaca @ 21:53, 04.11.2018

IP: 2a03:6300...149

Osiedle Leśne przyłączone siłą do Ostrołęki przeciwko KOTOWSKIEMU tongue

Miauczyński @ 21:53, 04.11.2018

IP: 79.162...150

Kot niewielkie to zwierzę dzisiaj na ringu leży, spłaszczoną ma głowę i płaskie ciało bo kotkowi do wyborów stawać się zachciało !!!

Pozdrowienia dla naszego kocura!!!

hhaha @ 21:53, 04.11.2018

IP: 37.248...200

serio MO zarzuca jakiejś gazecie brak obiektywizmu?? 😂😂😂😂😂
;

Smutno mi... @ 21:53, 04.11.2018

IP: 188.147...138

Prezes MZK czuł pismo nosem i kurz w sobotę porządek w papierach zrobił.. Zawsze miał zadatki na świętego.... Tomasza...

... @ 21:53, 04.11.2018

IP: 188.146...163

wie ktoś jak na borkach ??

biedronka @ 21:54, 04.11.2018

IP: 185.149...148

tak chu..owej chmury w życiu nie widziałem - 7k osób to ku..wa serwer z biedronki??

sara @ 21:54, 04.11.2018

IP: 5.172...135

Do Dopa
To idź i zrób sobie dobrze tylko nie siusiaj przy podpalaniu.

Buka @ 21:54, 04.11.2018

IP: 5.173...216

Niestety Pan R załatwił Panu K wynik wyborów.... (Jak narazie)

otto @ 21:54, 04.11.2018

IP: 94.254...61

no ciekawe, ludziom, którym nakazano się przemeldować.... nawet adresu nie znali.... tak nie powinno być. Ale rozumiem, nikt nic o tym nie wie i nikt nikogo do takich meldunków nikogo nie zachęcał i nie przymuszał.....

Fatalnie @ 21:55, 04.11.2018

IP: 31.41...75

Jak wygra Kulik to dopiero będzie lament. Ktoś dobrze napisał że ta para to pajace. Kulik i Kleczkowski. Tylko oślepieni przez moją Ostrołękę tego nie widzą że wybrali jeszcze większe zło.
A partacz tego artykułu pomyli procenty ale już widzę zamienione poprawnie. Kto tu pracuje o losie. Srają z wrażenia że aż się mylą. I nawet w takim momencie trzeba się pokusić o ośmieszanie obecnego Prezydenta. Jak Ci nie wstyd rodziny i dzieci pisarzyku.

Jordy Versmesse @ 21:55, 04.11.2018

IP: 178.235...93

No, przed wyborami niezależny, po wyborach SLD XDDDD

Mera2 @ 21:55, 04.11.2018

IP: 94.254...180

Kozaaak yea

LEX @ 21:55, 04.11.2018

IP: 188.146...79

W Goworowie Kulesza przegrywa

oj oj @ 21:55, 04.11.2018

IP: 178.235...66

Socjale nie pomogły??? A to pech

Mimar @ 21:56, 04.11.2018

IP: 5.184...58

A na Borkach może być pis i oni przyjdą tu, matko boska

Wyborca @ 21:56, 04.11.2018

IP: 5.173...213

biedaki chcieli na kota zagłosować laughing laughing

no i flaszki nie dostali

Jonny @ 21:56, 04.11.2018

IP: 94.254...229

A czemu tylko o Ostrołęce piszą, a w olszewo Borkach kto wygrał na Wójta

Dr @ 21:57, 04.11.2018

IP: 5.173...57

Mój głos na kulika za dzisiejsze oszczędności na basenie! Czy tak trudno włączyć grzejniki w szatniach? Przychodzą rodzice z dziecmi a tam jak zwykle brudno i zimno! Kto tam siedzi, kto tym zarządza?

Skutek @ 21:57, 04.11.2018

IP: 37.248...109

Popielarz wygra! Zobaczycie!!!

P. @ 21:57, 04.11.2018

IP: 5.173...246

Dopóty dzban wodę nosi, dopóki mu się ucho nie urwie. I tak kończy obecna władza.

Pa pa @ 21:58, 04.11.2018

IP: 2a03:6300...149

PIS z Ostrołęki na Olszewo Borki

Mol @ 21:59, 04.11.2018

IP: 188.146...221

Kotowski ale bez znienawidzonego Rosaka

XYZ @ 21:59, 04.11.2018

IP: 83.28...251

Janusz w kiosku ruchu chyba szukaja do roboty :D

pispispispispispispispispispispispispispispi ... @ 21:59, 04.11.2018

IP: 79.162...150

W Olszewo wygrał by Szewczyk gdyby nie pani sekretarz, która gnębi ludzi. A tak mniejsze zło czyli PIS

Xxo @ 22:00, 04.11.2018

IP: 176.109...207

Dziękujemy pisOff 😁

Se @ 22:01, 04.11.2018

IP: 5.173...57

No i może drogi zaczną robić różne firmy, a nie tylko jedna ulubiona

ostrołęczanka @ 22:01, 04.11.2018

IP: 78.152...62

Brawo! Brawo ! Dla Łukasza Kulika!!!!!!

22234 @ 22:01, 04.11.2018

IP: 83.28...182

lepiej zrobić z w-----a skręta jak z kulika prezydenta popieram

Tomek @ 22:01, 04.11.2018

IP: 46.77...87

AAA kotki dwa, jeden właśnie spier.ziela.

Miśka @ 22:02, 04.11.2018

IP: 188.147...54

W Goworowie to naród jest pokręcony jak wygra Piotr to stracone 4 lata powinniście uderzyć się w głowę

edziu @ 22:02, 04.11.2018

IP: 2a01:110f...148b

Bardzo ciekawe scenariusze pisze polityczne życie. Okazuje się, że nie wszyscy z dopisanych do spisu wyborów osób, oddali dzisiaj głos. W jednej z komisji "domeldowani na wybory" nie potrafili podać swojego adresu zamieszkania. Po kilku minutach zrezygnowali z głosowania i opuścili lokal wyborczy.

Mój komentarz ; PISDA:):) LUDZIE KOTA smile smile smile

Piotr10 @ 22:02, 04.11.2018

IP: 94.254...27

A jak w czerwinie?

Arystokrata szos @ 22:02, 04.11.2018

IP: 188.147...174

Janusz, podziękuj rosomakowi za wynik....
Mieliście nauczycieli za tępaków? To tępaki wam uspawali taczkę...

pis @ 22:02, 04.11.2018

IP: 31.0...247

PISSOFF

Czerwin @ 22:02, 04.11.2018

IP: 94.254...213

A jak w Czerwinie?

Jestem z ostroleki @ 22:02, 04.11.2018

IP: 5.173...199

Szukam pomocników do pakowania Janusza

Meha @ 22:04, 04.11.2018

IP: 5.184...80

Kulesza podobno Kosiorka zjadła na śniadanie

....... @ 22:04, 04.11.2018

IP: 95.49...110

Ktoś wie może Olszewo-borki ?

wolny @ 22:05, 04.11.2018

IP: 5.184...38

suweren wybrał
brawo Ostrołęka
dość Układu Ostrołęckiego
teraz czas na rozliczenie kota
niech tłumaczy sie z reklamówek
itp

ketuks @ 22:06, 04.11.2018

IP: 37.47...127

no to co? odprawy/nagrody okolicznościowe na okoliczność przegranych wyborów i ostatni gasi światło?

Anatol @ 22:06, 04.11.2018

IP: 178.235...162

Co za tłuk pomylił procenty przy nazwiskach kandydatów. Dziennikarzyna szybko poprawił się w sumie.

Do papa @ 22:06, 04.11.2018

IP: 178.235...101

Poczekajmy dopiero 3 obwody :)

Emes @ 22:07, 04.11.2018

IP: 37.248...210

Moja Ostrołęko!
Jesteście tak żałośni, czego wy nie wymyślicie? Zastanawiam się ile maja lat ludzie, którzy tam siedzą. Wstawiacie jakieś durne screeny z wiadomością SMS? Serio? Może taka wiadomość sami napisaliście? Nie wiem do czego ten świat zmierza ale wy jesteście idealnym przykładem, ze na pewno nie w dobrym kierunku. Naprawdę żal.

Ostrołęczanin @ 22:07, 04.11.2018

IP: 2a02:a311...78c5

Wiecie co, wstyd pisać takie komentarze na Pana Kotowskiego. Tak się zachowują mieszkańcy Ostrołęki? Myślicie, że będzie lepiej za rządów Pana Kulika? Pan Kotowski jest porządnym prezydentem, wiele zrobił dla Ostrołęki, wielu ludzi dzięki niemu dostało pracę. Nie zasługuje na takie złe słowa z waszej strony. Zastanówcie się trochę co piszecie....

Hehehe @ 22:07, 04.11.2018

IP: 178.235...181

Ale będą jaja jak kobieta z olssewo borek ściągnie z zewnątrz więcej kasy niż Kulik. Zapamiętajcie kto głosował na Kulika, jak będzie gorzej to będą musieli zapłacić...

Wolnomyśliciel, wolno, powoli, powolutku ... ... @ 22:07, 04.11.2018

IP: 79.162...150

A Janusz 30 ogłosił nabór na nowego dyrektora oświaty. No grubo, ale o kilka lat za późno. To właśnie takie robienie z ludzi d e b i l i powoduje że przegrywa wybory. Przecież nie raz wiadomo było z góry kto ma wygrać i wygrywał.

Robert @ 22:08, 04.11.2018

IP: 86.56...211

No i pozamiatane.. Klakier i jego banda do wynajęcia, Jarek potrzebuje ochrony.. tak więc kierunek WAWA !

do Meha @ 22:09, 04.11.2018

IP: 5.184...240

No podobno nie.Fejku

Miki @ 22:10, 04.11.2018

IP: 78.152...193

W czerwinie Grzegorz 😁😁😁😁😁
;

Ostrołęka to nasze miasto @ 22:10, 04.11.2018

IP: 2a03:6300...149

Dane z 15 obwodów głosowania:
Łukasz Kulik - 65,15 proc.
Janusz Kotowski - 34,85 proc.

Hahaha @ 22:10, 04.11.2018

IP: 94.254...57

Obecny wójt gm. Czerwin swoją gazetą strzelił sobie w kolano 😂 brawo Grzegorz! 😃

oka @ 22:10, 04.11.2018

IP: 185.166...70

Ten wynik pokazuje Wam Pisiorki że ludzie mieli dość waszego ...... Ach idę spać jutro napiszę Kotowskiemu na FB.

Obserwator @ 22:10, 04.11.2018

IP: 83.24...158

Goworowo:
Kosiorek 2400
Łukasz 900

plus @ 22:11, 04.11.2018

IP: 217.73...229

Chyba Kosiorek

Ja @ 22:12, 04.11.2018

IP: 95.49...111

Brawo Czerwin!!!
Brawo Grzesiek!

Do emes @ 22:12, 04.11.2018

IP: 2a01:110f...3676

Wydaje mi się, że mają prawo zamieszczać co chcą. Nikt nie zmusza do czytania. :) Mnie rozbawilo.

xxxxxxxxx @ 22:12, 04.11.2018

IP: 37.47...217

Jak tam sytuacja w Goworowie, ??Może ktoś wie..........
???

wacek @ 22:12, 04.11.2018

IP: 94.254...247

TO JEST PODZIĘKOWANIE ZA " K L E R " smile

Wyborca @ 22:12, 04.11.2018

IP: 5.173...213

Kotowski facebooka wyłączył już laughing laughing

A pies z nim

życzliwy @ 22:12, 04.11.2018

IP: 83.28...91

teraz jeszcze tylko pogonić rumianego posła. To też lepszy cwaniak.

Ostrołęka wybrała @ 22:12, 04.11.2018

IP: 194.50...42

Większość ostrołęczan nie chciała, aby mówiono o nich - "Głupiś boś biedny, Biedyś boś głupi."

Czerwin @ 22:13, 04.11.2018

IP: 188.147...13

Fantastyczne wiadomości 🎉

RUMIANY @ 22:13, 04.11.2018

IP: 31.0...247

RUMIANYY OSTROŁĘKA TO NASZE MIASTO NIE TEOJE I TWOICH KOLESI. POKORY CZLOWIEKU POKORY PAMIETAJ AROGANCJA I BUTA KROCZY PRZED UPADKIEM!!!!!!!!!

Wiesiek @ 22:13, 04.11.2018

IP: 178.42...80

Podobno ważni urzędnicy z Urzędu Miasta Ostrołęka mają przejść do Urzędu Gminy Olszewo Borki

do Ostrołęczanin @ 22:13, 04.11.2018

IP: 176.109...176

Wiele jego znajomyc dostało pracę

Jsjsj @ 22:13, 04.11.2018

IP: 5.173...250

Liberał kojarzy mi się z po i Tuskiem

P. @ 22:13, 04.11.2018

IP: 5.173...246

Takie SMS o tej treści to nie tylko osoby z OTBS wysyłały. Wszyscy co je wysłali to powinni jutro się spakować i opuścić Ratusz i podległe jednostki miastu. Chyba, że wstydu nie mają te osoby .... Przeważnie to kadra kierownicza takie SMS rozpowszechniała

do Bralski @ 22:14, 04.11.2018

IP: 77.114...89

szanowny dozorco - zwróć nienależnie pobrane pieniądze do kasy OSM i zapisz się na kurs języka POLSKIEGO.

Pora już @ 22:14, 04.11.2018

IP: 109.241...89

MZK - WIETRZENIE NATYCHMIAST

Xxx @ 22:14, 04.11.2018

IP: 31.0...170

Brawo Kulig Wygrała Ostrołęka a nie słoma w gumofilcach

Pokraki i Szuje @ 22:14, 04.11.2018

IP: 188.147...249

MASAKRA !!!! BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ależ grzeje sie dziś układzik PISlamski ....

Mam nadzieje ze Kulik wezmie za twarz te tłuste KOTY :)

Goworowo @ 22:14, 04.11.2018

IP: 188.146...24

KOSIOREK WYGRAL 😊 koniec Pani Kuleszy

XXX @ 22:14, 04.11.2018

IP: 178.235...76

Nareszcie po tylu latach !!! Precz mohery !

Bzb @ 22:15, 04.11.2018

IP: 2a00:f41...d195

Kotowski był dobrym jako człowiek prezydentem, ale to że się takimi ludźmi otoczył, nie wiem, że on tego nie widział. Że pozwolił na traktowanie oświaty itp. głosowałem na Kulika tylko po to żeby zobaczyć niektórych gęby.

x @ 22:16, 04.11.2018

IP: 5.172...8

wlazł kotek na płotek i spadł , trwa demolka byłego już prezydenta , brawo Łukasz Kulig - taka prośba zwolnij dyscyplinarnie kilku tak na dzień jutrzejszy :
- dyrektor kina
- ten od de.bili ostrołęczan
- tego od oświaty

żegnam @ 22:16, 04.11.2018

IP: 31.171...131

Wybrańcy I sortu z PIS w całej Polsce otwierają wam korytarze humanitarne do ziemi obiecanej na Podkarpacie. Odgrodzić się od II sortu wysokim murem, żyć po swojemu kościół, pręgierz i miska ryżu. Ciekawe ile z sobą wytrzymacie.

Mieszkaniec @ 22:16, 04.11.2018

IP: 95.49...82

Serdecznie gratuluję Ostrołęczanom wyboru. Chociaż nie mieszkam już w Ostrołęce, to z przykrością patrzyłem jak miasto idzie w złym kierunku, ale mam teraz nadzieje, że nowy Pan Prezydent zacznie działać, aby miasto otworzyło się na młodych, którzy natchną miasto pozytywną energią. Gratulacje.

Czas nadszedł @ 22:16, 04.11.2018

IP: 5.173...205

Przeciąg w urzędzie i spółkach miejskich smile

ketuks @ 22:17, 04.11.2018

IP: 37.47...127

haha te sms-y - czyste plemieństwo laughing laughing

WW @ 22:18, 04.11.2018

IP: 88.156...107

Dekotonacja nastąpiła teraz czas na depisację.gratulacje dla mieszkańców Ostrołęki.

Kotek @ 22:19, 04.11.2018

IP: 78.152...34

Na jednym zdjęciu w treści artykułu gdzie na Placu Bema stoją trzej Panowie Kulik Kotowski i Kleczkowski jeden z Panów ma spodnie za długie o jakieś 20 centymetrów.
Podoba mi się taka stylówa.
Tak trzymać!!!!!!

Obiektywny @ 22:19, 04.11.2018

IP: 2a00:f41...ef30

PiS zapłacił za hermetyczne zamknięcie się na ludzi. Nie będę wymieniać z nazwiska. Głosowałem na Kotowskiego, ale i tak wiedziałem, kto wygra. BTW. Ostrzegałem Panie Arku. Miał mnie Pan w doopie.

Olala @ 22:19, 04.11.2018

IP: 5.173...216

Czekamy na zwolnienia, odkazić kino, MZK i oświatę!

Maly @ 22:19, 04.11.2018

IP: 77.255...247

Był Prezydentem i wcale nie porządnym.
Brawo Leśne ! A wątpiłem :)
Teraz się cieszę. Brawo sąsiedzi
P.S.
Do hehe
Nic innego oprócz hehania nievpizostalo

Panie Łukaszu @ 22:19, 04.11.2018

IP: 5.173...245

pierwsze kroki....na kołobrzeską

Wyborca @ 22:19, 04.11.2018

IP: 5.173...213

.
.
.
.
OGŁOSZENIE O PRACĘ

Kadra zarządcza potrzebna od zaraz...

Wymagania:

- antyPiS
- innych brak

Konserwa @ 22:20, 04.11.2018

IP: 5.184...179

O tulwa ale baty, Jaki by się nie powstydził.

Zibi @ 22:20, 04.11.2018

IP: 37.47...206

Czas wyrwać miasto z rąk PiS-u. Niech miasto zacznie żyć i rozwijać się ;-)

Mości @ 22:20, 04.11.2018

IP: 188.146...217

Żeby przerżnąć wybory w PiSowskim mieście to trzeba mieć talent tongue

Czerwiec @ 22:20, 04.11.2018

IP: 188.146...196

BRAWO GRZESEK!!!! NARESZCZIE SIE COS ZMIENI W NADZEJ GMINIE 😀😀

Brawo !! @ 22:20, 04.11.2018

IP: 178.42...98

Brawo Ostrołęka 💞💞💞💞

Zaszokowana @ 22:21, 04.11.2018

IP: 2a01:110f...ae84

Czemu nie pan Ryszard Gocłowski wygrywa co on wam zrobil bardzo dobry włodarz

### @ 22:21, 04.11.2018

IP: 188.147...123

Po wyborach powinni się wziąć za przemeldowania na czas wyborów .
Ps. Tak ciężko odejść od koryta.
zarabiają po 12 tys a majątki milionowe

marian @ 22:21, 04.11.2018

IP: 109.241...166

Kotowski pewnie już pali dokumenty swojego kolesiostwa i Swoją ulubioną reklamówkę

D @ 22:21, 04.11.2018

IP: 77.115...168

No to most w Ostrołęce będzie robiony 10 lat i dobrze niech cierpią Ostrołęczaki

żegnaj szmatławcu @ 22:21, 04.11.2018

IP: 178.235...84

portal moja-ostroleka już dawno udowadniał jaki przedstawia poziom żenady. I nieważne na kogo się głosuje, złamali wszelkie zasady dziennikarskie. To mój ostatnio raz gdy pojawiam się na tej stronie.Ostatni raz mój i moich znajomych, rodziny.

Do Ostrołeczanin @ 22:21, 04.11.2018

IP: 5.173...172

Ostrołeczanin, chyba Ty dostałes te pracę, a teraz się trzesiesz, bo możesz ja stracić. Dość już kłamstwa i inwigilowania w życie mieszkańców. Metropolia miała być, a jest co? Darmowa komunikacja miejska, tylko szkoda, że połączeń nie ma, aby z niej korzystać...długo by wymieniać. Czas dac szansę komuś innemu, bo gorzej już być nie może.

stryjek @ 22:21, 04.11.2018

IP: 95.49...39

KIlka lat temu wyprowadziłem sie Ostrołeki i czesto wstydziłem sie przyznawać ze tam mieszkałem. Moze nareszcie miasto odzyska honor...Brawo Łukasz Kulik, chłopcze z podwórka bo takim Cie pamietam. Tak trzymaj...

oka @ 22:22, 04.11.2018

IP: 178.235...36

To teraz obiektywna ostrołęka na wiceprezydenta i dotacja z miasta jak nic

KRZYŚ @ 22:22, 04.11.2018

IP: 37.248...69

A gdzie "tempiciel-koparkowy,zmywak bredziks,Anka pisdzianka,grubas nacjonalizm itp.wyborcy"
I popisnęli od koryta.😂🤣😄

Rympałek @ 22:22, 04.11.2018

IP: 31.2...15

Ostrołęka stoczyła się na samo dno! Na dno dna! Ryjecie muł swoim politycznym wyborem! Bóg was ukaże! Cwaniactwo lepsze niż prawda i oddanie!

Bbhhh @ 22:22, 04.11.2018

IP: 37.47...77

Olszewo borki pani Aneta !!!

Rafi @ 22:23, 04.11.2018

IP: 5.173...108

Teraz wietrzenie Łukasz.
Nie popełniaj tych samych błędów, co prezydent Kotowski, a masz szansę, zapisać się w pozytywnych kartach historii Ostrołęki.

cieżko pd koryta odejść @ 22:23, 04.11.2018

IP: 31.0...247

Wypad od koryta!!!!!

Kadzidlak @ 22:23, 04.11.2018

IP: 188.146...76

Gratulacje dla Ostrołęki. Awansowaliście do dużych miast, które nie dzierżą pisu. Dobra zmiana.

jakub @ 22:23, 04.11.2018

IP: 89.64...63

kto tu pracuje i przeprowadza ten konkurs zenady

Do Wyborca @ 22:23, 04.11.2018

IP: 5.173...161

Spokojnie, pan Kulik swoich poobsadza na taborety.

xxxxx @ 22:23, 04.11.2018

IP: 178.235...248

ooooo….w końcu stołek odklei się....dajmy innym szansę....jestem za poglądem w/w "życzliwy" tongue

Aaaa @ 22:23, 04.11.2018

IP: 2a02:a31a...2cfe

A kto niszczyl dokumenty w tym tygodniu w UM???!

Żenada @ 22:23, 04.11.2018

IP: 5.172...85

Poziom artykułu mojej -Ostrołęki poniżej zera. Aż żal czytać

Pietras @ 22:23, 04.11.2018

IP: 2a00:f41...cf01

A traz kolesie pewnie już po L4 czekaja.. Lukasz moje gratulacje

Miro @ 22:25, 04.11.2018

IP: 188.146...221

Na pochybel czarnym i czerwonym Wybory samorządowe wolne od parti politycznych

K_U_R_W_I_STRACH z gry o tron @ 22:25, 04.11.2018

IP: 79.162...150

wacek po części ma rację to jest podzdziękowanie ostrołęczan za:
- cenzurę w kinie
- narzucanie jedynie słusznego światopoglądu i jedynie słusznej religii
- traktowanie ludzi jak bydło na co dzień aby uśmiechać i kłamać w obietnicach przed wyborami
- butę
- traktowanie Ostrołęki jak swojego folwarku
- afery z reklamówkami pieniędzy i innymi przekrętami
- wsadzaniem wszędzie swoich ludzi
- hipokryzję
- stawianiem dobra kleru przed dobrem zwykłego człowieka (oddaniem PKSU)
- załatwienie nam muzeum zamiast następnego mostu
- i wiele innych rzeczy..

do Rympałek @ 22:25, 04.11.2018

IP: 2a02:a31c...66f9

Idź się lecz na nogi bo na głowę już zapoźno.
Cwaniactwo lepsze niz prawda i oddanie? Dla mnie lepszy jest profesjonalizm i umiejętność rządzenia miastem - coś czego Kotowski nigdy nie miał. We wszystkich rankingach rozwoju Ostrołęka od lat jest na szarym końcu. Kotowski tylko muzea potrafi budować.
Nareszcie PISOFF.

do administratora portalu @ 22:25, 04.11.2018

IP: 83.6...198

Aktualizacja, godz. 22.15
Chyba radość z wygranej komuś rozum odebrała.
Osiągnęliście poziom rynsztoka. Dno, dno, dno i półtora metra mułu.
Wygrywać też trzeba z klasą.

Korek @ 22:26, 04.11.2018

IP: 178.235...124

Pogonić towarzystwo z MOZSiT natychmiast dla dobra ostrołęckiego sportu⚽

Natalia Matuszewska-Kulik @ 22:26, 04.11.2018

IP: 94.254...71

Dziękujemy !!! #OstrołękaDlaWszystkich

... @ 22:26, 04.11.2018

IP: 83.24...88

Olszewo - Borki dramat, będzie to teraz azyl dla PIS-owskich działaczy...

Marek @ 22:26, 04.11.2018

IP: 188.147...69

Juchas, wyprowadzka na Podhale i owce paść.Ha,Ha!!!!!!

Woj @ 22:26, 04.11.2018

IP: 176.109...43

Na pewno zmieni się prezydent czy coś więcej , mam nadzieję że tak. Może w ramach świętowania wygranej oka zrobi sylwestra pożądanego

Apud @ 22:26, 04.11.2018

IP: 31.0...90

"Odpisić " oświatę, mzk, opwik!!!

zasłychane od Pisiorka @ 22:26, 04.11.2018

IP: 185.166...70

Chodzą słuchy że sekretarzem w OLszewo Borkach zostanie Kotowski

mieszkaniec @ 22:26, 04.11.2018

IP: 83.24...164

Pan Piotr Kosiorek nowym wójtem gratulacje. Goworowo odetchnie

Aa @ 22:27, 04.11.2018

IP: 5.173...168

Ostrołęczanie górą

Ja @ 22:28, 04.11.2018

IP: 31.0...159

Janusz Kotowski trafi teraz tam gdzie jest od dawna jego miejsce - na śmietnik historii. A mieszkańcy szybko zapomną i zaczną normalnie żyć.

Nie wytrzymam @ 22:28, 04.11.2018

IP: 178.235...166

Dawajcie aktualizacje szybciej plissss🙏🙏🙏🙏&
#128591;

Edytka @ 22:29, 04.11.2018

IP: 31.41...21

jestem osobą 50+ szanuję Pana Janusza Kotowskiego za jego poświęcenie dla naszego miasta ale uważam że się wypalił i postanowiłam dać szansę młodym, ale żeby była jasność nie znaczy że nie doceniam tego co zrobił dla tego miasta przez ostatnie lata. o tym wie na
pewno jego żona i dzieci (. )

otbs @ 22:29, 04.11.2018

IP: 83.28...91

Takie smsy aby głosować na kota wysyłał Prezes Makowioecki z OTBS

Narew Ultras @ 22:29, 04.11.2018

IP: 37.7...238

Pora na zmianę w Mosirze!!! Brawo Łukasz Kulik.

do Bzb @ 22:29, 04.11.2018

IP: 194.50...42

Od zarania dziejów wciska się ciemnemu ludowi bajkę o "dobrym carze i złych bojarach". Ta bajka działa jeszcze tylko na wschodzie np "Dobry Putin i źli urzędnicy", albo "Dobry Łukaszenkia... Dobry Kim... itd."
Ostrołęka pokazała, że nie jest "wschodem" mentalnym.
Brawo ostrołęczanie! 🇵🇱🇵🇱🇵
;🇱

KND @ 22:30, 04.11.2018

IP: 37.47...185

Panie Kulik, jutro przyjdę na spotkanie z CV ! Mam nadzieję że miejsce dla mnie na taborecie się znajdzie :)
Ps. Życzę wygranej!

koto @ 22:30, 04.11.2018

IP: 83.28...155

Psik kocie

Alojz @ 22:31, 04.11.2018

IP: 178.42...182

Pogonić te komisje co wolno liczą. Chcemy być pewni jak najszybciej

szef kampani pis @ 22:31, 04.11.2018

IP: 31.0...247

Kto byl szefem kampanii PIS wOstrołece? Szkoda mi cię ! Pis nue ma sacynku do ludzi.

Buta i Arogancja kroczy przed upadkiem!!!!!

do zaszokowanej @ 22:32, 04.11.2018

IP: 188.147...123

Czerwin miał już dość arogancji

Mieszkaniec @ 22:32, 04.11.2018

IP: 178.235...60

Janusz sobie poradzi gozej z paroma ostrołęckim rodzinami...

m-o out z zakładek @ 22:32, 04.11.2018

IP: 176.109...110

Moja-ostroleka jest bardzo rozczulająca gdy z takim szczerym oburzeniem pisze o tym, że jakaś gazeta była stronnicza laughing laughing laughing laughing
Ta wasza próba stworzenia pozorów, że się śmiejecie z Kleczkowskiego. ohohohoho ale manewr! no taki cios, ale oni są obiektywni! laughing

A to co wstawiliście z Popielarzem to już szczena na podłodze.

Z Rzekunia @ 22:33, 04.11.2018

IP: 5.173...128

Brawo Panie Łukaszu!!! Liczyliśmy na Pana, bo tylko teraz będzie możliwa właściwa współpraca oparta na wzajemnej pomocy i szacunku. Gratulujemy serdecznie. My zaczęliśmy.....Pan zakończył dzieło odsunięcia PiSu od władzy. Nasza radość nie zna granic!!! Marzenia stały się rzeczywistością. Nie pomogły meldunki, Morawiecki, złożone ręce. Mądrość zwyciężyła. Brawo!!!

aktualizacja @ 22:33, 04.11.2018

IP: 83.28...91

aktualizacja z 22.01
To sms prezesa OTBS on wysyłał go wszystkim pomimo ciszy wyborczej.

Aaaa @ 22:34, 04.11.2018

IP: 178.235...161

Hahahahahaha i co cwaniaki? Przegralista hahaha koniec patologii! Koniec rozpasania!

Aaa @ 22:34, 04.11.2018

IP: 178.235...40

Po tylu latach w końcu z dumą powiem...NIE MIESZKAM W PIS-OWSKIM MIESCIE. Jestem dumna z Ostrolęczan

Marysia @ 22:35, 04.11.2018

IP: 178.235...243

Były ( od jutra) prezydent Kotowski swoją sromotną klęskę "zawdzięcza" nie tylko Czartoryjskiemu i Rosakowi ale także byłej (od jutra) dyrektorce Wydziału Promocji Miasta (i propagandy) M. Rochowicz. Jej beznadziejna propaganda wyborcza na fb odniosła skutek odwrotny od zamierzonego. Dlaczego Kotowski tego nie dostrzegł?!
Jest takie powiedzenie " Jak Pan Bóg chce kogoś ukarać, to najpierw pozbawi go rozumu". Do wymienionej tu czwórki "zasłużonych" dołączyć można dyrektora OCK - Piątkowskiego, kierownika Kina - chyba Pasztaleńca, dyrektorów ostrołęckich szkół:, m.in. SP nr 6, II LO, I LO, Dyrektorzy MOSiR. Panie Prezydencie Kulik - miej odwagę i nie zwlekaj z usuwaniem nieudaczników ze stołków pisowskich

antyROSAK @ 22:35, 04.11.2018

IP: 79.162...150

Huraaaaaaaaaaa Rosaka nie będzie :)

Hubert @ 22:35, 04.11.2018

IP: 188.147...51

Gratulacje Panie Kulig głosowałem na Pana, proszę za to zwolnić dyrektora MZK z siostrzenicą i jej bratankiem kierowcy MZK oraz proszę się wziąć za dyrektorkę Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Dziękuję

Matylda @ 22:37, 04.11.2018

IP: 77.115...217

Ja będę skromna i tylko poproszę o Kler w kinie hehe

Obywatel @ 22:37, 04.11.2018

IP: 178.235...54

Brawo Panie Kulik ! VIVA la nowy prezydent smile
Czas na zmiany i dalszy rozwój naszego miasta nad Narwią.
Dziekujemy Panu Kotowskiemu za lata rządów, było OK i mamy nadzieję na jeszcze lepszą przyszłość za Kulika. Głosy oddane z przewagą, czas wszystko pokaże jak będzie sprawował się nowy Prezydent Miasta. Dziękujemy !

Mały @ 22:37, 04.11.2018

IP: 77.255...247

Do 178.235...84
Twojej nieobecności nawet nie zauważymy. Spadaj :)
Brawo P. Łukaszu
Ale żeby Leśne ?

Czas na zmiany @ 22:38, 04.11.2018

IP: 31.11...190

Czekamy na zmiany i wietrzenie porządne w DPS

Ja @ 22:38, 04.11.2018

IP: 176.109...221

Bardzo dobrze.Niepotrzebnie KLER z kina pogonił aż się cała Polska z tego śmiała a tak naprawdę więcej jest udawaczy niż prawdziwej wiary.Kotu..zmień pracę na inną

Kurp @ 22:39, 04.11.2018

IP: 31.0...215

Bo demokracja to takie coś że nie wystarczy mieć rację trzeba mieć jeszcze większość za sobą.

... @ 22:39, 04.11.2018

IP: 178.235...69

Zgadzam się z Marysią.

robcio @ 22:39, 04.11.2018

IP: 83.28...232

To nie przegrana to nokaut ,

Klęczon @ 22:40, 04.11.2018

IP: 79.162...150

PIS na klęczkach - tam jego miejsce

oka @ 22:40, 04.11.2018

IP: 176.109...176

Dziwne że jak zwykle z Olszewo-Borek nie ma podejrzane

Hubert @ 22:40, 04.11.2018

IP: 188.147...51

Panie Kotowski nie głosowałem na Pana pomimo że osoby które Pana znają osobiście mówią że jest Pan sympatycznym człowiekiem ale jako pasterz nie panował Pan nad swoimi owcami, przez które przegrał Pan. Szkoda mi Pana pod tym względem.

OLSZEWO BORKI @ 22:41, 04.11.2018

IP: 94.254...247

L A R E N T smile

rew @ 22:42, 04.11.2018

IP: 5.172...110

PiS - Reszta Polski . Wynik 35 -65, Brawo suweren.

Heniek @ 22:42, 04.11.2018

IP: 95.41...195

To się będzie teraz działo laughing laughing laughing laughing

Stan @ 22:43, 04.11.2018

IP: 95.49...56

Brawo wyborcy!!!. Ostrołęka dołącza do cywilizowanego świata.

Prawda @ 22:44, 04.11.2018

IP: 178.235...129

Pisuarom dziękujemy... koniec układów !
Łukaszu teraz tylko patrz jak się będą farbować te przechrzty byle stołek zachować ! Fuj

Goworowo @ 22:44, 04.11.2018

IP: 37.47...17

To teraz czas na zmianę sekretarza, szanuje Pana M. Ale czas na zmiany już za długo grzeje stołek.Pora na nowe

gowo @ 22:45, 04.11.2018

IP: 195.191...137

Czy w końcu , kto wygrywa w Goworowie ?

.. @ 22:45, 04.11.2018

IP: 188.146...79

A jak na Borkach..?

wyborca Goworowo @ 22:45, 04.11.2018

IP: 83.24...164

koniec arogancji Pani Kuleszy . Nowym wójtem Pan PIOTR KOSIOREK . Gratulacje dla mieszkańców Gminy i Pana Kosiorka .Goworowo w dobrych rękach

Piotr10 @ 22:45, 04.11.2018

IP: 94.254...27

A jak w czerwinie ostatecznie?

Internauta @ 22:46, 04.11.2018

IP: 95.49...110

Olszewo borki nie jest aż tak bardzo duża gminą a liczą najdłużej 😏😣

goworowo @ 22:46, 04.11.2018

IP: 37.47...17

A i nie przywracać na stanowiska zwolnionych (wiadomo o kogo chodzi)

Do... @ 22:47, 04.11.2018

IP: 188.146...149

Larent wygrała

he @ 22:48, 04.11.2018

IP: 31.41...132

Polecam ekipie MO nauczyć się liczyć albo chociaż kupić kalkulator, bo wygląda na to, że nawet zwykłe podawanie wyników ich przerasta ;)

rew @ 22:48, 04.11.2018

IP: 5.172...110

Brawo ostrołęccy wyborcy!!! Jutro uśmiechamy się do siebie. Ostrołęka wreszcie wolnym miastem.

Aaa @ 22:49, 04.11.2018

IP: 188.146...44

Koryto sie konczy
Pieniadze gina zapomniane w mieszkaniu
Dom od przedsiebiorcy
Drogi do galeri
Most
Kino
Zadluzone miasto
Muzeum
Emerytowani policjanci w urzedzie
Powodzenia w kopaniu fundamentow pod elektrownia bo kasy na koparke niema

Obserwator @ 22:49, 04.11.2018

IP: 188.146...207

Brawo Panie Kosiorek, życzę samych sukcesów. Jak widać znalazła się kosa na Panią niezastąpioną Małgorzatę. BRAWO!!!!!!!!!!

sj @ 22:49, 04.11.2018

IP: 5.173...243

wreszcie ! tyle lat straconych

Danuta @ 22:50, 04.11.2018

IP: 83.28...208

Kotowski poniósł klęske przede wszystkim przez Panią dyr wydziału dróg

WiadroHiter @ 22:50, 04.11.2018

IP: 5.174...39

ale bym se wiadro przywalił tak poprostu zeby bylo normalnie

Bialaaa @ 22:50, 04.11.2018

IP: 2a00:f41...2201

A co w Czerwinie?

Wojciech S. @ 22:52, 04.11.2018

IP: 176.109...117

Kler, Kler, Kler, Kler, Kler będzie się śnił po nocach.

Tomasz @ 22:52, 04.11.2018

IP: 185.166...96

Nareszcie !!. dziękuję mieszkańcom naszego miasta. Za kolesiostwo , za butę, za ignorancję i wreszcie za kler ktorego nie byliście laskawi wyświetlić ograniczając tym samym naszą wolność wyboru.

Ostrołęczanka @ 22:52, 04.11.2018

IP: 176.109...181

Myślę że prezesi spółek miejskich do wymiany, a ten z OTBS- katecheta w pierwszej kolejności, On się na niczym nie zna i nie pomogą sms-y ze słuźbowego telefonu, bo kolega katecheta właśnie spadł ze stołka. No a Pani Skarbnik która zupełnie na niczym się nie zna to juź jutro niech się pakuje.Myślę, ze w urzędzie to przynajmniej 50% osób do wymiany, bo przecieź One będą utrudniać nowemu Prezydentowi. A tak w ogóle to GRATULACJĘ.

Widz @ 22:53, 04.11.2018

IP: 5.173...241

Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!

Tomasz @ 22:53, 04.11.2018

IP: 185.166...96

Nareszcie !!. dziękuję mieszkańcom naszego miasta. Za kolesiostwo , za butę, za ignorancję i wreszcie za kler ktorego nie byliście laskawi wyświetlić ograniczając tym samym naszą wolność wyboru.

Ktoś @ 22:53, 04.11.2018

IP: 83.28...6

A kto wygrał w Czerwinie?

maniek @ 22:55, 04.11.2018

IP: 37.248...107

Doskonała wiadomość dla miasta. Całuję wszystkich w serduszko.
Nareszcie nie będzie rozdawania miejsc pracy swoim znajomym, decydowania za nas jaki film chcielibyśmy obejrzeć,upartyjniania szkół,manipulowania młodzieżą.......toż to była komuna w najgorszym wydaniu! Nareszcie koniec tej głupoty.

KUzyn @ 22:55, 04.11.2018

IP: 83.31...189

Okazuje się, że nie tylko sukces ma wielu ojców.
A wiadomo coś o Borkach?

Wojtek @ 22:57, 04.11.2018

IP: 5.60...192

Z niecierpliwością czekam na OBWODNICĘ GOWOROWA!!!

Kekd @ 22:57, 04.11.2018

IP: 31.0...73

Ja nietutejszy. Przyjezdny20 lat temu. Czułem się w tym bastionie pisu obco. Dziś nastała nadzieja. Ludzie zaczynają rozumieć że oni nas spychaja w przepaść. Brawo Ostroleka. Obywatel Ostroleki wreszcie

Zainteresowany @ 22:58, 04.11.2018

IP: 176.109...121

Po pierwsze gratulacje dla Nas, Wyborców za demokratyczny wybór i oddane głosy! Dziękuję ustępującemu Prezydentowi. Podsumowaniem ostatniej kadencji i niestety rządów obecnego Prezydenta jest jedna z ostatnich decyzji w Ratuszu - przesunięcie p.Rosaka do innego wydziału. Tak się po ludzku, panie Prezydencie nie robi!
Aż wreszcie chwile radosne i niezwykle miłe dla osoby, która za chwil parę obejmie ten zaszczytny urząd! Gratuluję Panu. W najbliższym czasie życzę jednak znacznie więcej aktywności, kontaktu z ludźmi, którzy na Pana głosowali, bo wiele Pan nie musiał zrobić aby wygrać te wybory. To dopiero początek. Pracy ma Pan ogrom. Życzę trafnych decyzji, właściwych wyborów personalnych i niech Pana motto tej kampanii przyświeca Ostrołęce jeszcze długo - "Ostrołęka dla Wszystkich".

tubylec @ 22:58, 04.11.2018

IP: 83.24...164

GOWOROWO ma nowego wójta Gratulacje Panie Piotrze smile

wwww @ 22:59, 04.11.2018

IP: 188.147...63

to czy nie będzie rozdawania stołków, decydowania jaki film itc. to się dopiero dowiemy.

Wyborca @ 22:59, 04.11.2018

IP: 188.147...232

To teraz zobaczymy kiedy na Kolejowej nowa zajezdnia dla autobusów i asfalt z kanalizacja będzie?

ostrołęczanka 2 @ 22:59, 04.11.2018

IP: 185.166...34

do ostrołęczanka, skarbnik w końcu do wymiany, popieram

Ja @ 23:00, 04.11.2018

IP: 94.254...133

,,Ważą się losy gminy Olszewo-Borki. Niewielką różnicą głosów prowadzi Aneta Larent'.
Jak wygra Larent to zobaczymy ile osób z ratusza Ostrołęki znajdzie pracę w Olszewie - Borkach ?

Lel @ 23:00, 04.11.2018

IP: 5.173...185

Liberał z SLD.... Przecież SLD to partia komunistyczna

do urzedników @ 23:01, 04.11.2018

IP: 176.109...130

Drodzy urzędnicy od jutr rano proponuję brać stoperan a tak przy okazji przyjmę kilka osób do łopaty bo mi ludzi brakuje a szpadle umiecie wbijać w ziemie bo widać na zdjęciach jak elektrownie chcieliście budować :-) proponuje panie Łukaszu wziąć się za dyrektora kina podziękujmy mu za kler niech jedzie do Łomży :-) a rodzinom z PIS i TPO też pan podziękuje za prace nie wspomnę o dyrektorach, rosakach i innych robakach laughing laughing

Brawo!! @ 23:01, 04.11.2018

IP: 176.109...99

Ostrołęczanie brawo!
Idziemy wspólnie świętować jutro?

Do Pana Prezydenta KULIK @ 23:03, 04.11.2018

IP: 83.28...69

Panie Prezydencie KULIK, nr.1 audyt MZK
AUDYT MZK

Free @ 23:04, 04.11.2018

IP: 178.235...129

..i rym cym cym ..i tra la la :)

Do ja @ 23:04, 04.11.2018

IP: 2a00:f41...7d6c

Na pewno skarbnik i Kotowski sekretarzem

Lel @ 23:04, 04.11.2018

IP: 5.173...185

Brawo Ostrołęczanie wybraliście na prezydenta członka partii komunistycznej czyli SLD

Smutno mi... @ 23:05, 04.11.2018

IP: 176.109...218

Ciekawe kto teraz odspawanym od stołków rękę na ulicy poda? Zapomnieli, że człowiekiem się jest, a prezesem się bywa :)))

Uwaga,uwaga @ 23:05, 04.11.2018

IP: 37.248...149

OGŁASZAM!!! Od jutra strona MO będzie różowa i wyprowadzi nas z tej depresji przedwyborczej! Do tego od jutra zniknie smog z Ostrołęki i korki, nie będzie stłuczek, ludzie zaczną normalnie parkować😂 Brawo wolne media!!! 😂

Bolek @ 23:06, 04.11.2018

IP: 5.173...205

Prezydent przegrał tylko dlatego, że jego ludzie w urzędach, spółkach tak się panoszyli i wydawało im się że są nie do ruszenia. Układ gonił układa, rączka myła rączkę i wszyscy dobrze się bawili naszym koszem. Ostrołęczanie powiedzieli STOP - KOLESIOM! I to jesz krótka sentencja sromotnej porażki. Tym Państwu już podziękujemy smile

Lel @ 23:08, 04.11.2018

IP: 5.173...185

Moja-ostroleka pod niemieckim zarządem powierniczym

oka @ 23:09, 04.11.2018

IP: 178.235...36

Ciekawe czy wszyscy co głosowali na kulika nie biorą 500 plus.
Wypadało by być teraz honorowym i nie brać.

Riv @ 23:09, 04.11.2018

IP: 31.41...64

Fantastycznie! Teraz zacząć zmiany w mieście od zmian w ostrołęckim kinie ,aby znów było kinem, a nie kolejnym kościołem. Wszyscy decydenci z kina - trzymajcie się daleko od kultury i sztuki, bo jesteście szkodnikami dla niej. Szukajcie nowej pracy.

max @ 23:10, 04.11.2018

IP: 83.28...77

Tak " Kler" wykończył kotka. Czas na emisję w Ostrołęce !!!

kobieta @ 23:11, 04.11.2018

IP: 78.152...87

Koniec kocich rządów, wielkie brawa dla mądrych i inteligentnych ostrołęczan.

Maz i zona @ 23:11, 04.11.2018

IP: 188.147...237

4 listopada w Ostrolece skonczyla sie katecheza, teologia i ideologia. Mamy nareszcie wolne miasto.

sj @ 23:12, 04.11.2018

IP: 5.173...243

Panie Łukaszu, bardzo proszę o słuchanie obywateli a nie ... !!! Ostrołęka dzięki Panu może odżyć i to Pan może zmienić oblicze naszego miasta.
Jest to tylko apel przeciętnego obywatela Ostrołęki.
Pozdrawiam SJ

oka @ 23:12, 04.11.2018

IP: 176.109...176

Normalnie istny CYRK w Ostrołęce prawie policzyli a w Olszewie Borkach nie, coś tu śmierdzi.

Roman @ 23:12, 04.11.2018

IP: 83.28...208

W olszewo borkach Krzysiek jest pewnie zesrany

do oka @ 23:13, 04.11.2018

IP: 79.162...150

A niby dlaczego mają nie brać 500+ Czy to 500+ było zależne od pana prezydenta kotowskiego? Chyba nie!
To nie pan prezydent kotowski ustalił 500+ i nie pan prezydent kotowski je rozdaje. Więc nie wysuwaj takich wniosków, że skoro nie głosował na niego to już i brac 500+ nie powinien

Bolek ma racje @ 23:14, 04.11.2018

IP: 5.173...6

Nic dodać nic ująć!!!

koronka @ 23:15, 04.11.2018

IP: 2a01:110f...6197

A co my w Koronie zrobimy tak nam było dobże w mosirze - nic nie robiliśmy a kasę braliśmy angry

Mario @ 23:15, 04.11.2018

IP: 5.184...106

to że w Ostrołęce policzyli to nic, bo policzyli w Krakowie i Gdańsku a w Olszewo Borkach nie dają rady

p.d. @ 23:16, 04.11.2018

IP: 83.20...238

Poznań pozdrawia Ostrołękę

ja @ 23:17, 04.11.2018

IP: 188.147...33

no to może jeszcze Kler zobaczymy w NASZYM kinie smile

theo @ 23:17, 04.11.2018

IP: 90.241...205

Aby coś się zmieniło, to najpierw by trzeba zmienić mentalność, a ta w wyborach samorządowych nie startowała.

Do Lel @ 23:19, 04.11.2018

IP: 5.173...212

SLD to partia lewicowa, a nie komunistyczna. Komunizm to skrajna lewica, tak jak faszyzm to skrajna prawica. Zgodnie z twoją logiką, PiS jest partią faszystowską.

Konrad @ 23:19, 04.11.2018

IP: 5.173...106

Noo zobaczycie sobie KLER, a potem 5 lat stagnacji. Gratuluję "mądrego" wyboru :)

Piotr10 @ 23:20, 04.11.2018

IP: 94.254...27

Pewnie drukuja jeszcze karty żeby się zgadzało w olszewo borkach

Ja @ 23:21, 04.11.2018

IP: 176.109...181

Nie pomógł i dowóz miejską komunikacją tych ze wsi dopisanych do list. pogubili się biedaczki zapomnieli do jakiego adresu zostali dopisane.Jak może taki prezes z komunikacji miejskiej takie coś robić, ale jak się dostaje takie wynagrodzenie, a jeszcze większe w dodatkowym ubezpieczeniu to przecieź odkładanie kapitału w firmach ubezpieczeniowych i to naleźałoby sprawdzić u wszystkich prezesów spółek. myśle, źe spólkom trzeba bardziej się przyjrzeć. Na Basenie co za nieudacznik rządzi. w kinie pionek prezydenta i tak dale ............ Wiem, źe Pan Panie Kulik zrobi z tym porządek...

Mak @ 23:22, 04.11.2018

IP: 79.184...96

Pani Łukaszu straż miejska do likwidacji. Nic nie robią a w czasie pracy jeżdżą do domu na obiadki.

ja @ 23:23, 04.11.2018

IP: 188.147...33

brawo i serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jest radość laughing

cyps @ 23:24, 04.11.2018

IP: 176.109...214

11.IX.18 FORTECA W O-ce

max33 @ 23:26, 04.11.2018

IP: 188.146...131

Jak pisalem nie dawno ...
Ta ostatnia niedziela...
teraz sie rozstajemy...
NO I STALO SIE haaha
Gratuluje Nowemu włodarzowi ,oby bylo lepiej.
Czy bedzie czas pokaże...

olo @ 23:26, 04.11.2018

IP: 2a01:110f...7a7c

teraz tylko kler........I nic innego...:)A te filary po moscie beda jeszcze staly.....Do przyszlych wyborow... tongue

Hubert @ 23:28, 04.11.2018

IP: 188.147...51

Teraz Kotowski potem Czartoryski i Ostrołęka odzyska wolność

a @ 23:28, 04.11.2018

IP: 77.115...168

Larent wygrywa z Szewczykiem około 130 głosów przewagi

Ostro @ 23:29, 04.11.2018

IP: 188.147...32

Gratulacje dla wygranych. Uważam że najpierw trzeba skonczyc to co jest rozpoczęte czyli most i wszelkie remonty ulic.

Do 'Do Lel @ 23:19, 04.11.2018' @ 23:30, 04.11.2018

IP: 178.235...93

"SLD to partia lewicowa, a nie komunistyczna. Komunizm to skrajna lewica, tak jak faszyzm to skrajna prawica. Zgodnie z twoją logiką, PiS jest partią faszystowską."

Faszyzm to lewica (sprawdź ich program gospodarczy, źródeł historycznych od zatrzęsienia) - dlatego tak się nienawidzili jedni z drugimi - zajmowali to samą - nazwijmy to - niszę ekologiczną.

Taka dygresja - to jest właśnie piękno demokracji - nieuki bez elementarnej wiedzy decydują o przyszłości państwa :)

do olo @ 23:26 @ 23:30, 04.11.2018

IP: 185.174...34

Weż stoperan tongue

Anonim @ 23:30, 04.11.2018

IP: 37.248...233

Żal

byku @ 23:30, 04.11.2018

IP: 178.213...116

ja świętowanie już zacząłem...od dzisiaj...heheheh

... @ 23:31, 04.11.2018

IP: 83.24...88

Ciemnogród z Ostrołęki przeniósł się do Borek sad

ada @ 23:35, 04.11.2018

IP: 178.235...106

GRATULACJE!!! POWODZENIA ! ! !

Mieszkaniec @ 23:35, 04.11.2018

IP: 178.235...254

Ludzie w pierwszych ławkach kościoła siedzą, w Boga wierzą A taki wybór?! Bo wam się chce Kler w kinie oglądać!!
Komu robicie na złość, pomijając już tą nagonkę i wrogość jaka z Was bije...
Naiwni...myślicie że nowy nie poobstawia swoich?!
Okarze się czy 5 lat starczy...
Będzie jeszcze płacz!!!

Poziom MO żenada!!!

Kk @ 23:38, 04.11.2018

IP: 2.247...74

O Rosaku i jego żonie od lat ta sama negatywna opinia ale koryta się trzymają. Jak można sąsiadom, rodzinie,dzieciom w oczy spojrzeć.

Lel @ 23:38, 04.11.2018

IP: 5.173...185

Partia która chciała dowalić 40% (mam na myśli SLD) podatek dochodowy można nazwać skrajną lewica co za ten idzie partią komunistyczna

Sara @ 23:39, 04.11.2018

IP: 176.109...15

Gratulacje Panie Prezydencie :)

@ Mieszkaniec @ 23:40, 04.11.2018

IP: 83.28...232

chyba ty siedzisz w pierwszej ławce, my do kościoła nie chodzimy.
Kler na co dzień, w domu non stop na golasa i bez ślubu.

do Mieszkaniec @ @ 23:44, 04.11.2018

IP: 185.174...34

Gdybyś był prawdziwym Katolikiem to wiedziałbyś, że wierzący ludzie kochający Boga stoją na końcu kościoła, a czym bardziej przesuwasz się do przodu na pierwsze ławki tym mniej masz z Bogiem wspólnego.

Ggffff @ 23:45, 04.11.2018

IP: 37.47...77

W Borkach liczą powoli bo Krzysztof chce być jak najdłużej wójtem

Warszawka @ 23:46, 04.11.2018

IP: 5.173...25

Gratulacje dla Ostrołęki :) Tu sie urodzilam... A KLER Wam sie po prostu nalezal - parafrazując pewną panią.
Ale niepocieszona jestem wynikiem w Czerwinie. Jak to mowia... szanuj *wójta* swego bo możesz mieć gorszego... Ale to się dopiero okaże w ciagu następnych 4 lat. Szkoda mi Pana Goclowskiego, także z powodów rodzinnych. [*]

Mariusz @ 23:49, 04.11.2018

IP: 185.166...181

To już nawet nie jest przegrana...równie dobrze Kotowski mógł "oddać mecz" walkowerem hańba..wstyd...radość..zmiana..duma...te słowa mi krążą w głowie

Anna @ 23:49, 04.11.2018

IP: 159.205...227

Rozwydrzony motłoch dostał rozwolnienia. Szanowny, rozwydrzony motłochu, pół roku, góra rok i tak jak teraz ujadasz kloacznie na Kotowskiego, zawiedziony, oszukany, sfrustrowany, zaczniesz ujadać na Kulika.

Mariusz @ 23:50, 04.11.2018

IP: 185.166...181

To już nawet nie jest przegrana...równie dobrze Kotowski mógł "oddać mecz" walkowerem hańba..wstyd...radość..zmiana..duma...te słowa mi krążą w głowie

do Anna @ 23:49 @ 23:51, 04.11.2018

IP: 185.174...34

Motłoch i de bile mają was w du.pie tongue

adc @ 23:51, 04.11.2018

IP: 37.7...184

I KLER Kotka wysłał w kosmos smile smile tongue laughing tongue smile

Ja to ja @ 23:51, 04.11.2018

IP: 157.25...130

ciemnogród w Olszewo Borkach wybrał zacofanie

Leonia @ 23:52, 04.11.2018

IP: 176.109...109

Zarzucacie Prezydentowi Elektowi,że ma korzenie lewicowe, czy to takie straszne? a spędy kościelne, marsze i pochody bez względu na ochotę, pogodę i wiele innych czynników za "nie" to cacy? wprowadzanie prewencyjnej cenzury w demokratycznym Państwie to jest ok? Narzucanie własnego światopoglądu mieszkańcom jest ok? A czy komunistyczny Prokurator i Sędzia w szeregach pisowskich tym komentatorom nie przeszkadza? Ciekawe kto ma więcej za uszami!!!
Ustępującemu Panu Prezydentowi należy się podziękowanie za te wszystkie lata panowania.Jednak coś po sobie zostawia, szkoda,że tak mało.Chyba się trochę pogubił i za bardzo słuchał złych doradców, aniżeli własnych wyborców.To był błąd! Trzeba było być bliżej ludzi.
Panie Łukaszu niech Pan nie popełni tego samego grzechu zaniechania.
I na koniec apel do wszystkich komentujących : troszeczkę więcej kultury. Przegranemu także należy się szacunek.

Yy @ 23:52, 04.11.2018

IP: 188.147...146

To był nerwowy, ale piękny wieczór. Gratulacje dla nowego prezydenta.

baca do anna @ 23:54, 04.11.2018

IP: 95.49...141

Język nienawiści oto twoja domena . Zapewne uczestniczyłaś dziś we mszy świętej .
No i co?Kochaj bliżniego jak siebie samego. Amen!!

baca do anna @ 23:55, 04.11.2018

IP: 95.49...141

Język nienawiści oto twoja domena . Zapewne uczestniczyłaś dziś we mszy świętej .
No i co?Kochaj bliżniego jak siebie samego. Amen!!

acdc @ 23:56, 04.11.2018

IP: 37.7...184

Za wynik i wielki plus dla Mariusza Ł. a Łukasz niech rozmawia z ludźmi jak u siebie
w sklepie -------szczerze . BRAWO BRAWO BRAWO

Abc @ 23:59, 04.11.2018

IP: 37.47...186

A co z Olszewo Borkami??

oOo @ 00:00, 05.11.2018

IP: 159.205...227

Larent wygrała około 150 głosami

Abc @ 00:00, 05.11.2018

IP: 37.47...186

A co z Olszewo Borkami??

Ruzianna @ 00:01, 05.11.2018

IP: 188.146...2

A Olszewo-Borki co tak wolni liczą ?

P. @ 00:03, 05.11.2018

IP: 2a01:110f...6e70

Piękny wynik 😁 👍

oOo @ 00:03, 05.11.2018

IP: 159.205...227

W Olszewo-Borkach wygrała LARENT

A @ 00:03, 05.11.2018

IP: 31.0...131

W Borkach Larent wygrała, Mo tego szybko nie wstawi bo Larent z PiSu i to ich boli. Ale info pewne Larent Wójtem około 130 głosów przewagi

BO @ 00:04, 05.11.2018

IP: 178.42...7

Czekamy na wyniki z Olszewo Borek-I CO ? Ile czasu można liczyć taką ilość głosów???!!!

EncePence @ 00:04, 05.11.2018

IP: 2a01:110f...9bbb

Może i nie ma się czym ekscytować. Ale trzeba przyznać, że porażka Kotowskiego jest na prawdę spektakularna. Pogrom po prostu. Szkoda, że w Ostrołęce nie ma już praktycznie gazet, więc nawet nikt nie pokusi się o rzeczową analizę jej przyczyn. Coś jednak w mieście się wydarzyło przez te ostatnie 4 lata, coś co spowodowało że 20 procent wcześniejszych wyborców Kotowskiego zmieniło zdanie. I to w sytuacji gdy PiS, jego formacja, świętuje tak wysokie notowania. Gratulacje dla zwycięzcy i słowo współczucia dla przegranego. A właściwie nie przegranego ale przegranych, bo przecież ten pogrom dotknie nie tylko Kotowskiego ale na prawdę dużą grupę osób w mieście.

bezpartyjni @ 00:05, 05.11.2018

IP: 185.210...8

Łomża nie dla PIS

75% do 25%

Lotto @ 00:10, 05.11.2018

IP: 95.49...87

Aneta Larent nowym wójtem to już pewne
😁.

Zwyciężca DPS @ 00:12, 05.11.2018

IP: 31.0...252

Ale w Domu Pomocy Społecznej PCK, Aleja Wojska Polskiego 32 Kotowski wygrał 13 do 1.
A w okręgu 29. Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Ostrołęce im. dr. J. Psarskiego, ul. Henryka Sienkiewicza 56 wygrał 2 do 0
Będzie mógł się chwalić na FB laughing

Abc @ 00:18, 05.11.2018

IP: 37.47...186

Szybciej wstawiajcie informacje o Olszewo Borkach

acdc @ 00:22, 05.11.2018

IP: 37.7...184

A pis-uary zostały mcadonaldzie tongue tongue tongue

Brawo My @ 00:24, 05.11.2018

IP: 178.42...80

65% do 35%
Te 35% zdobyte przez już byłego prezydenta to jego świta z urzędów Miasta, i innych urzędów gdzie ludzie bali się o posadę po zmianie prezydenta plus nauczyciele i dyrektorzy szkół nad którymi miał władzę.
Czyli wszyscy mieszkańcy którzy nie mieli nic wspólnego z byłym już prezydentem chcieli zmiany.
Reasumując: były prezydent nie miał żadnego poparcia wśród mieszkańców, tylko od tych którzy byli krótko mówiąc jego p........ plus Ci którzy mieli posady jako nauczyciele itp.
Dziękuje, dobranoc

P. @ 00:39, 05.11.2018

IP: 2a01:110f...6e70

To się teraz z ratusza do Olszewo Borek przeprowadzą i tam będą łupać po 200000 tyś. zł na wypłaty. Pani Aneto kieruje się Pani własnym rozumem i rozsądkiem oraz słucha ludzi, a nie tych partyjnych pasożytów, którzy Pani kosztem będą mącić dla własnych korzyści.To Pani jest dla ludzi, a nie dla tej upadajacej partii. To partia potrzebuję Panią, a nie naodwrót. Pani ma poparcie ludzi, a to coś więcej niż przynależność partyjna. Ludzie już pokazali że mają dość tych politycznych układów. Do wyborów chodzi to coraz młodsze pokolenie, a ono nie łyka tych wyborczych obietnic jak to starsze pokolenie. Taka tendencja będzie wzrostowa i młodzi będą obserwowali i zadawali pytania. Proszę więc mądrze rządzić zgodnie z wolą ludzi i własnym sumieniem. Nie zwracać na partyjne naciski i kadrę dobrać mądrze, a nie ludzi z przynależności.

Co się dzieje w ratuszu? @ 00:46, 05.11.2018

IP: 31.0...125

A w ratuszu znowu podniesiony szlaban i światła w oknach.
Czyżby nocna walka z dokumentami ???
Pracują po nocach ?

lala @ 01:12, 05.11.2018

IP: 83.28...1

Rozpoczął się piękny nowy tydzień, powietrze oczyszczone z toksyn a to dla zdrowia ogromna wartość. Jesteśmy pełni nadziei, ze wreszcie będzie normalnie.

_carlos @ 02:35, 05.11.2018

IP: 176.109...147

ŁUKASZ Gratulacje !!!!

NOWY PREZYDENT

NOWY PIĘKNY DZIEŃ (02.35)
DLA MOJEGO MIASTA

PS. SZACH MAT

kl @ 05:45, 05.11.2018

IP: 178.235...113

Do ,, Lol,, - ty ostrołęcki ,,ekonomisto,,. W Niemczech, Szwecji, Szwajcarii i w innych rozwiniętych krajach podatki kończą na 50%, 70% i nawet 90%. Zobacz jak ludzie płacący takie podatki w tych krajach żyją? Jakimi potęgami gospodarczymi są te kraje. A my co? Niewolnicy wykorzystywani przez grupkę miliarderów i kler. Króluje ciemnota, kłamstwo i zabobon. Podzieleni przez leni umysłowych i politycznych graczy skaczemy sobie do gardeł ku ich radości. OPRZYTOMNIJ I ROZEJRZYJ SIĘ WOKÓŁ SIEBIE!!

Teen @ 06:14, 05.11.2018

IP: 37.248...30

No to zobaczymy jaki sylwester będzie w Ostrołęce , jak nie będzie porządnej imprezy to już wiadomo 5 lat stoimy w miejcu .

Ewa @ 06:55, 05.11.2018

IP: 31.0...211

Mina p. Skarbnik bezcenna

skutek @ 07:07, 05.11.2018

IP: 5.184...38

CIESZĘ SIĘ BARDZO
UKŁAD KORUPCYJNY W OSTROŁĘCE ROZBITY
CZAS NA PODSUMOWANIA I ROZLICZENIA
REKLAMÓWKI MOST TYMCZASOWY
DZIAŁKIN BEZ PRZETARGÓW
NIECH W OSTROŁECĘ W KOŃCU ZAGOŚCI
PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KOTY WYNOCHA

oka @ 07:36, 05.11.2018

IP: 176.109...169

Teraz proszę o rozliczenie inwestycji w postaci przeprawy tymczasowej. Ile faktycznie kosztowała i kosztuje nas co miesiąc.

Do Konrad @ 07:42, 05.11.2018

IP: 157.25...42

Mieliśmy 12 lat stagnacji, teraz mamy szansę na zmiany.

Evi @ 08:08, 05.11.2018

IP: 176.109...29

Do "Brawy my", nauczyciele głosowali na P. Kulika. Nikt z nich nie chciał być dalej poniżany w sierpniu każdego roku, gdy stali do króla oświaty, który pomiatał nimi jak bydlętami. Teraz to Dyrektor będzie miał coś do powiedzenia przy doborze nauczycieli. Skorzystają nasze dzieci, bo zostaną ci najlepsi.

Wrrrr @ 09:03, 05.11.2018

IP: 81.99...151

Wyrzucic stara wladze w PIS du

#PIOTR# @ 09:08, 05.11.2018

IP: 83.31...232

DYREKTOR KINA W ŁOMŻY ZAŁAMANY...!!!!!

Obiektywna @ 09:49, 05.11.2018

IP: 31.41...217

Pan Kotowski to dobry człowiek. Przegrał ponieważ otoczył się pazernymi ludzmi, których społeczeństwo Ostrołęki nie mogło znieść, szczególnie młodzi. Prace dostawali tylko znajomi. Ogłaszane konkursy o prace to była czysta fikcja. Przecież Ostrołęka to małe miasto i większość ludzi się zna.

Vftubf @ 09:54, 05.11.2018

IP: 188.146...140

Teraz zamiast budować miasto to będzie spłacał swoje długi...

mieszkaniec gminy @ 10:27, 05.11.2018

IP: 31.41...214

a ulice to ja mam poprawic muzeum i caly bajzel mamy nadzieje mieszkancy że Pan Kulik się tym zajmie rosakiem brlskim i reszto oszustów kredyt dostał od nas taki ze bedzie wiedział conależy zrobic powodzenia P Kulik czekamy na zmiany

Młoda @ 10:49, 05.11.2018

IP: 79.184...132

Brawo panie Kulik. Jesteśmy z Tobą! Czas na zmiany. Nie zawiedz nas! Bądź dla nas, dla całego społeczeństwa Ostrołęki a nie dla jednostek.

panie janie @ 11:44, 05.11.2018

IP: 79.190...33

Panie dziennikarzu, autorze tego tekstu, bardzo proszę o podpisanie się pod artykułem Pozdrawiam Koń.

Reklama

Polbram
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

MarketPozyczkowy.pl
Ynet.pl
Spaja
Hydraulika
KurpiaArte
Hiszpański
Sklep Enter
NestBank