wtorek, 23 kwietnia 2019 r., imieniny Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Aktualności

Pomóż Ani stanąć na nogi

Fot. materiały prasoweAnia ma 31 lat, pochodzi z Lipianki w gminie Goworowo. W 2018 roku uległa wypadkowi, w wyniku którego doznała uszkodzenia kręgosłupa i rdzenia kręgowego na odcinku piersiowym. Od tego czasu jest sparaliżowana od pasa w dół. Pomóż jej stanąć o własnych siłach.

Umiejętność chodzenia - wydaje się, zwykła czynność, niby nic, a jednak umiejętność ta może zaważyć na całym naszym życiu.

Reklama Ania chodziła codziennie do pracy, z synem do przedszkola, do sklepu, na pocztę, spacerowała, ale te czasy minęły. Teraz Ania leży w szpitalu na oddziale rehabilitacyjnym. Jest po ciężkich i długich operacjach, bolesnej rekonwalescencji. Płacz, ból, niedowierzanie - jak to nie będzie chodziła?

- Ania spadła z dużej wysokości. To zdarzenie zaważyło na całym jej życiu. Każdy z nas miał nadzieję, że operacja przyniesie Ani zdrowie, bo przecież podczas upadku rdzeń nie został uszkodzony. Zabieg się udał. Odetchnęliśmy z ulgą. Okazało się jednak, że ucisk na rdzeń trwał zbyt długo i to dopiero początek walki o to, żeby stanąć na nogi. Dlatego Ani potrzebna jest jak najszybsza rehabilitacja w specjalistycznym ośrodku. Niebawem zakończy się jej pobyt w szpitalu. Pomoc doświadczonych terapeutów, nowoczesne metody rehabilitacji i ogromne koszty leczenia. Niestety koszty pobytu w ośrodku to kwota przekraczająca możliwości Ani i jej rodziny - czytamy w apelu od bliskich Ani.

Reklama Aby Ania mogła stanąć na nogi, potrzebne jest finansowe wsparcie i nasza pomoc. Każdy, choćby najmniejszy datek przybliża ją do tego, aby mogła powiedzieć w czasie teraźniejszym - chodzę.

Przypominamy, że pomoc jest nadal potrzebna. Wspierać można na różne sposoby: poprzez wpłaty bezpośrednie na konto, przekazując 1 proc. podatku, wysyłając płatny SMS lub dokonując wpłaty darowizny poprzez stronę fundacji Avalon.

Wyświetleń: 1996 komentarze: 1 Wrzuć na Facebooka 06.12.2018, 10:31r. Drukuj
Powrót


Kolega @ 13:55, 06.12.2018

IP: 2a00:f41...1ec3

Pieniadze dla p.Ani mozna wplacac rowniez na zrzutka,pl/565bjv