piątek, 18 stycznia 2019 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Aktualności

Uroki zimy w Szkole Podstawowej w Przystani (zdjęcia)

fot. SP w Przystani Uczniowie Szkoły Podstawowej w Przystani korzystają z uroków, jakie daje im zima. Dzięki sprzyjającej aurze pogodowej, podczas zajęć wychowania fizycznego młodzież uczy się jazdy na nartach biegowych, zjazdów saneczkarskich oraz jazdy na łyżwach.

W środę 9 stycznia uczniowie mieli okazję dowiedzieć się więcej o technice jazdy na nartach biegowych. Wszystkie potrzebne informacje przekazał uczniom Wojciech Jastrząbek, prezes Ekomeny, który jest doskonałym amatorem jazdy na nartach biegowych.

Reklama- W tak doskonałej aurze pogodowej dzieci w naszej szkole mają możliwość każdego dnia na zajęciach w-f. uczyć się jazdy na nartach, zjazdów saneczkarskich oraz jazdy na łyżwach - mówi Marianna Pędzich, nauczyciel wychowania fizycznego w Przystani.

Zobacz zdjęcia:
Uroki zimy w Szkole Podstawowej w Przystani

Odsłon: 928 komentarze: 3 Wrzuć na Facebooka 08:59, 11.01.2019r. Drukuj
Powrót


Czytelnik @ 13:28, 11.01.2019

IP: 5.173...253

Pięknie że dzieci mają takie zajęcia wf. Pamiętam jak ja w dzieciństwie w szkole też jeździłem na sankach i lyzwach przy szkole. Ale teraz mało się słyszy o takich zajeciach. Gratuluję pomysłu. Pozdrawiam

Beata @ 16:21, 11.01.2019

IP: 212.180...202

Malo się slyszy bo za wszystkim czycha niebezpieczenstwo i prokurator. Kiedys kulig byl wpisany w zyciorys szkoly a teraz tak jak zsplacisz firmie , ktora ma uprawnienie do organizacji takiej imprezy. A gdzie na wsi ja znalesc? Piekna incjatyw jazdy na nartach czy sankach do momentu odpukać aż cos sie wydarzy. Wtedy a kto organizowal, a po co narazil uczniow , a dyrektor pozwolil i sxukaja winnego. Znajda bedzie to albo n-l albo dyrektor.

Iwa @ 07:03, 12.01.2019

IP: 94.254...237

Super pomysł 👍

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót