środa, 20 lutego 2019 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Aktualności

Rusza nowy cykl spotkań w Kultowni "Porozmawiajmy przy herbacie" (aktualizacja)

Jakub Rutka"Porozmawiajmy przy herbacie" - taki tytuł będzie nosił nowy cykl spotkań w Kultowni Ostrołęckiego Centrum Kultury. Już teraz organizatorzy zapraszają, zapowiadają dużo atrakcji i spotkania z ciekawymi postaciami. Pierwszym gościem będzie Jakub Rutka.

Inicjatywa skierowana jest do dzieci i dorosłych, całych rodzin i wszystkich zainteresowanych.

Reklama - Zachęcamy do wspólnego przychodzenia i uczestnictwa w spotkaniach. W ramach cyklu będziemy zapraszać do Kultowni ciekawych ostrołęczan i nie tylko, którzy opowiedzą o swojej pracy albo pasjach. Spotkania połączone będą z zajęciami praktycznymi, prowadzonymi przez naszych gości - zapraszają organizatorzy.

Jakub Rutka to lektor licznych produkcji emitowanych w popularnych, ogólnopolskich stacjach radiowych oraz telewizyjnych. Jego głos słyszymy w reklamach rozmaitych marek, nie tylko polskich ale i zagranicznych. Jest też głosem m.in. firmy kurierskiej, reżyserem dubbingu do gry na platformę Steam oraz filmów animowanych realizowanych na potrzeby kin sferycznych czy na innych kanałach internetowych.

Pierwsze spotkanie z cyklu "Porozmawiajmy przy herbacie" odbędzie się w czwartek 24 stycznia br. Początek o godz. 17.00. Wstęp wolny.

Aktualizacja:
- Z powodu choroby naszego gościa, czwartkowe spotkanie zostaje przełożone o tydzień, na czwartek 31 stycznia 2019 r., godz. 17.00. Za zmianę przepraszamy i serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie z nowego cyklu "Pozmawiajmy przy herbacie" - czytamy w informacji Kultowni.

Wyświetleń: 1113 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 19.01.2019, 05:34r. Drukuj
Powrót