sobota, 17 kwietnia 2021 r., imieniny Roberta, Rudolfa, Stefana

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Termowizja prawdę ci powie

Badanie termowizyjne domów i budynków wielorodzinnych pokaże to, czego nie można zobaczyć gołym okiem. Termowizja wskaże ukryte wady budowlane oraz ustali przyczyny strat ciepła i zawilgocenia, sprawność wentylacji, jakość ocieplenia czy możliwość wystąpienia zagrzybienia.

Podstawowe zasady
1. Jeżeli para wodna zbyt obficie skrapla się na oknach i w narożnikach, trzeba zbadać czy przyczyną są wady okien (w tym ich osadzenie), czy brak sprawnej wentylacji. A może jedno i drugie? Termowizja odpowie na to pytanie.
2. Jeżeli na murze zaczyna pojawiać się grzyb - co jest tego przyczyną w jaki sposób go wyeliminować? Doświadczony operator kamery termowizyjnej odpowie na to pytanie i poda podstawę prawną, według której takie zjawiska są wadą budowlaną.
3. Jeżeli rachunki za ogrzewanie są zbyt wysokie, należy sprawdzić, gdzie ucieka ciepło. Jeżeli kupujesz mieszkanie lub dom, albo odbierasz prace budowlane polegające na ociepleniu lub planujesz termomodernizację domu/bloku, zamów badanie termowizyjne, które dokładnie wskaże miejsca z największymi stratami ciepła i określi dlaczego tak się dzieje. Niekiedy wyniki badań są zaskakujące i niespodziewane dla klientów.
4. Pamiętaj, że leżeli budynek jest dobrze ocieplony, to jest to zapora przed upałami w lecie i oszczędność na klimatyzacji! Czy wiesz na co zwracać największą uwagę przy wyborze firmy dokonującej badania termowizyjne? Bardzo ważne jest doświadczenie operatora kamery termowizyjnej, bo diagnostyka tego typu polega między innymi na porównywaniu zdjęć termowizyjnych z wadami i tych bez wad. Ilość wykonanych zdjęć i ich analiza ma tu istotne znaczenie.

Zaufaj sprawdzonemu serwisowi, operatorowi z wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem.

WK Serwis, tel. 692-695-300.
www.termo-wizja.net

Artykuł sponsorowany
Wyświetleń: 3342 komentarze: -
26.01.2019, 13:51r. Drukuj
Powrót