wtorek, 16 lipca 2019 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Aktualności

Smog w Ostrołęce pod stałym nadzorem

Na specjalnej podstronie prezentujemy aktualne wartości jakości powietrza ze wszystkich czujników smogu zainstalowanych na terenie Ostrołęki. Odświeżona strona jest czytelna, dopasowana do telefonów komórkowych i nie wymaga instalowania żadnego oprogramowania.

Już od ponad roku na żywo monitorujemy w Ostrołęce jakość powietrza dzięki czujnikom smogu firmy Airly. Pierwszy czujnik został zainstalowany na budynku redakcji "Mojej Ostrołęki". Obecnie w mieście działa siedem czujników na różnych osiedlach.

Reklama Wartości pyłów PM1, PM2.5 i PM10 oraz warunki pogodowe, tj. temperatura, ciśnienie i wilgotność powietrza, na bieżąco wyświetlane są na naszej odświeżonej stronie dotyczącej smogu. Dane przygotowane zostały w bardzo czytelnej formie. Strona działa na wszystkich urządzeniach: komputerach, tabletach, smartfonach, czytnikach ebooków oraz nowoczesnych telewizorach. To najlepsze miejsce do szybkiego sprawdzenia stanu powietrza w okolicy. Nie trzeba instalować żadnego dodatkowego oprogramowania.

Strona prezentuje wartości ze wszystkich ośmiu czujników smogu zainstalowanych w Ostrołęce. Wyświetla także dużą mapę oraz umożliwia dostęp do danych historycznych i prognozy.

Sprawdź wartości smogu w Ostrołęce:
https://smog.moja-ostroleka.pl
Wyświetleń: 1034 komentarze: 1 Wrzuć na Facebooka 09.02.2019, 06:28r. Drukuj
Powrót


Heniek @ 17:27, 09.02.2019

IP: 188.146...14

Dzisiaj spadł poziom benzo(a)pirenu więc poleciałem i dołożyłem dwa kalosze do pieca 😁
Nie dziękujcie.

Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter
NestBank