wtorek, 16 lipca 2019 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Aktualności

Kadzidło: X edycja konkursu plastycznego "Wycinanka kurpiowska"

Fot. Urząd Gminy w KadzidleCentrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle ogłosiło tegoroczną edycję konkursu plastycznego pt. "Wycinanka kurpiowska". Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów z terenu gminy Kadzidło. Prace oceni komisja i nagrodzi laureatów.

Konkurs ma na celu zbadanie aktualnego stanu umiejętności wykonywania wycinanek oraz propagowanie sztuki i rękodzieła ludowego wśród dzieci i młodzieży.

Reklama Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych oraz klas gimnazjalnych. Wykonają oni wycinanki ptaki-koguty, które oceni specjalnie powołana komisja. Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane do poniedziałku 25 lutego br. w CKK lub pod numerem tel. (29) 717-61-89.

Jury nagrodzi przede wszystkim pomysłowość i nawiązanie do tradycji kurpiowskich wycinanek. Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie Urzędu Gminy w Kadzidle.

Konkurs zostanie przeprowadzony w środę 27 lutego br. w Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle. Początek o godz. 10.00.
Wyświetleń: 1024 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 10.02.2019, 03:53r. Drukuj
Powrót


Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter
NestBank