poniedziałek, 18 marca 2019 r., imieniny Cyryla, Edwarda, Boguchwała

Aktualności

Uczniowie wiedzą, jak zapobiegać pożarom (zdjęcia)

W siedzibie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce odbyły się eliminacje powiatowe 42 Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Dodatkowo rozstrzygnięty został konkurs plastyczny "Zapobiegajmy pożarom".

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej miał na celu popularyzację przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej.

ReklamaEliminacje powiatowe przeprowadzono w trzech kategoriach turniejowych, w części ustnej i pisemnej. Prace uczestników oceniała powołana komisja. Zwycięzcy poszczególnych eliminacji będą reprezentować powiat ostrołęcki na szczeblu wojewódzkim.

W gronie szkół podstawowych w grupie pierwszej (klasy I-VI) najlepsza okazała się Julia Szymczyk ze Szkoły Podstawowej w Dąbrówce, a w drugiej (klasy VII-VIII oraz gimnazja) Arkadiusz Gwara z Zespołu Szkół w Jazgarce. W gronie szkół ponadgimnazjalnych zwyciężyła Natalia Krajewska z I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce.

Dodatkowo rozstrzygnięty został konkurs plastyczny "Zapobiegajmy pożarom" w kategoriach przedszkoli i szkół podstawowych.

Wydarzenie odbyło się w środę 13 marca.

Zobacz zdjęcia:
Turniej wiedzy pożarniczej

Odsłon: 672 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 09:11, 14.03.2019r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Polbram
LUSAR
Toyota
SubWay
Carpexim
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

MarketPozyczkowy.pl
Ynet.pl
Spaja
LuxKredyt
Hydraulika
KurpiaArte
NestBank