czwartek, 18 kwietnia 2019 r., imieniny Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława

Aktualności

Recital Agnieszki Majewskiej i wystawa Anny Suchcickiej (zdjęcia, wideo)

Recital połączony z wystawą fotograficzną zaprezentowały dwie artystki, które postanowiły uczcić swoje 50 urodziny. Anna Suchcicka i Agnieszka Majewska zaprosiły mieszkańców do Galerii Ostrołęka na wernisaż wystawy fotograficznej oraz recital.

Wydarzenie odbyło się w sobotni wieczór w Galerii Ostrołęka. Formuła łączyła w sobie oryginalny sposób celebracji okrągłej rocznicy urodzin autorek. Artystki zaprezentowały gościom recital w połączeniu z wystawą fotograficzną.

Reklama- Jesteśmy po pięćdziesiątce, to taki stan, kiedy nie tylko można, ale już trzeba. Czas, gdy nie ma już czasu na wymówki, że nie ma się czasu - pisały na plakatach artystki.

Anna Suchcicka to pasjonatka z aparatem w ręku, w której narodziła się miłość do fotografii. Jej główna inspiracja to światło, nic więc dziwnego, że swą wystawę zatytułowała "Between light and darkness". W tym przypadku między światłem i ciemnością jest ludzkie ciało. Zachętą do obejrzenia wystawy, niech będą słowa Wacława Wantucha, znakomitego fotografika specjalizującego się w aktach. Artysta po otrzymaniu informacji o pierwszej wystawie Ani napisał do niej: "3mam kciuki za Twoją wystawę, bo masz bardzo nieszablonowe podejście do nagości".

ReklamaAgnieszka Majewska jest nauczycielką muzyki, dyrygentką, skrzypaczką. Przez całe życie uczyła innych jak grać i śpiewać, a teraz ma okazję zrobić coś o czym zawsze marzyła lecz brakowało jej odwagi. Artystka zaśpiewała solo, swój recital "Tak mi wtedy grało". Recital to zestaw poetycko-liryczny, w którym Agnieszce akompaniować będzie znakomity gitarzysta Adam Wołosz.

Wydarzenie odbyło się w sobotę 13 kwietnia w Galerii Ostrołęka.

Zobacz zdjęcia:
Recital w połączeniu z wystawą fotograficzną

Odsłon: 1754 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 09:07, 14.04.2019r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Polbram
LUSAR
Carpexim
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

MarketPozyczkowy.pl
Ynet.pl
Spaja
Hydraulika
KurpiaArte
II SLO
NestBank