poniedziałek, 24 czerwca 2019 r., imieniny Jana, Danuty, Janiny

Dalubo

Aktualności

Recital Agnieszki Majewskiej i wystawa Anny Suchcickiej (zdjęcia, wideo)

Recital połączony z wystawą fotograficzną zaprezentowały dwie artystki, które postanowiły uczcić swoje 50 urodziny. Anna Suchcicka i Agnieszka Majewska zaprosiły mieszkańców do Galerii Ostrołęka na wernisaż wystawy fotograficznej oraz recital.

Wydarzenie odbyło się w sobotni wieczór w Galerii Ostrołęka. Formuła łączyła w sobie oryginalny sposób celebracji okrągłej rocznicy urodzin autorek. Artystki zaprezentowały gościom recital w połączeniu z wystawą fotograficzną.

Reklama - Jesteśmy po pięćdziesiątce, to taki stan, kiedy nie tylko można, ale już trzeba. Czas, gdy nie ma już czasu na wymówki, że nie ma się czasu - pisały na plakatach artystki.

Anna Suchcicka to pasjonatka z aparatem w ręku, w której narodziła się miłość do fotografii. Jej główna inspiracja to światło, nic więc dziwnego, że swą wystawę zatytułowała "Between light and darkness". W tym przypadku między światłem i ciemnością jest ludzkie ciało. Zachętą do obejrzenia wystawy, niech będą słowa Wacława Wantucha, znakomitego fotografika specjalizującego się w aktach. Artysta po otrzymaniu informacji o pierwszej wystawie Ani napisał do niej: "3mam kciuki za Twoją wystawę, bo masz bardzo nieszablonowe podejście do nagości".

Reklama Agnieszka Majewska jest nauczycielką muzyki, dyrygentką, skrzypaczką. Przez całe życie uczyła innych jak grać i śpiewać, a teraz ma okazję zrobić coś o czym zawsze marzyła lecz brakowało jej odwagi. Artystka zaśpiewała solo, swój recital "Tak mi wtedy grało". Recital to zestaw poetycko-liryczny, w którym Agnieszce akompaniować będzie znakomity gitarzysta Adam Wołosz.

Wydarzenie odbyło się w sobotę 13 kwietnia w Galerii Ostrołęka.

Zobacz zdjęcia:
Recital w połączeniu z wystawą fotograficzną

Wyświetleń: 1922 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 14.04.2019, 09:07r. Drukuj
Powrót


Reklama

Polbram
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

MarketPozyczkowy.pl
Ynet.pl
Spaja
Hydraulika
KurpiaArte
Hiszpański
Sklep Enter
NestBank