poniedziałek, 28 września 2020 r., imieniny Luby, Wacława, Salomona

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Wielkanocne spotkanie młodości z doświadczeniem w Dzbeninie

Fot. Urząd Miasta w OstrołęceSerdeczne spotkanie pokoleń przy stole wielkanocnym w Dzbeninie. Uczniowie i nauczyciele z III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce działający w projekcie Erasmus+ oraz seniorzy z Domu Dziennego Senior Plus w Ostrołęce mieli okazję podzielić się przysłowiowym "jajem".

Spotkanie przeprowadzono w malowniczej scenerii stadniny koni "Mustang" w Dzbeninie. Przedsięwzięcie zorganizowano w ramach projektu Erasmus Plus pod hasłem "Zbudujmy most między pokoleniami". W spotkaniu wziął też udział wiceprezydent Ostrołęki Maciej Kleczkowski oraz radny Paweł Niewiadomski.

Reklama W ramach integracji przeprowadzono wiele ciekawych konkursów. Seniorzy mieli okazję do rywalizacji wokalnej z młodzieżą, której zupełnie nie ustępowali w tej konkurencji. Zgromadzeni integrowali się we wspólnych zabawach. Punktem kulminacyjnym spotkania było składanie życzeń oraz podziękowania za wspólnie spędzony czas. Koordynacja projektu zajęła się pedagog Halina Bartoszewska z III LO w Ostrołęce.

Spotkanie odbyło się w poniedziałek 15 kwietnia w stadninie koni "Mustang". Więcej zdjęć na stronie urzędu miasta .
Wyświetleń: 578 komentarze: 0
17.04.2019, 10:32r. Drukuj
Powrót