poniedziałek, 28 września 2020 r., imieniny Luby, Wacława, Salomona

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Koncert pieśni religijnej

Fot. Mariusz ZawieruchaW Ostrołęckim klubie "Lokator" odbędzie się doświadczenie muzyczne pod nazwą "Życie to cud". W długi weekend majowy, Ostrołękę odwiedzi muzyk - Mariusz Zawierucha. Jego autorska płyta opowiada o cudzie życia na każdym jego etapie.

Muzyka autora porusza tematykę od narodzenia człowieka, aż do jego późnej starości. Bóg obecny jest w każdym z tych etapów i jest szczerze zainteresowany byciem blisko człowieka. Autor dostrzega to w swych tekstach, wyrażając wdzięczność Bogu za miłość objawioną w Chrystusie.

Reklama Na koncercie usłyszymy utwory z płyty na, której znajduje się 13 spokojnych i refleksyjnych kompozycji zagranych na gitarach, wiolonczeli, fletach i fortepianie. Cztery utwory ze składanki, to doświadczenie instrumentalne. "Życie to cud" to płyta o godności człowieka ukrytej w Bogu.

Koncert odbędzie się w sobotę 4 maja w ostrołęckim klubie "Lokator" o godz. 18.00. Klub mieści się przy ul. J. Hallera 13. Organizatorem wydarzenia jest Kościół Adwentystów Dnia Siódmego.
Wyświetleń: 741 komentarze: 0
28.04.2019, 08:26r. Drukuj
Powrót