poniedziałek, 28 września 2020 r., imieniny Luby, Wacława, Salomona

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

XX edycja konkursu "Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego"

Fot. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w WarszawieRuszyła jubileuszowa XX edycja konkursu "Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego". To jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień przyznawanych mieszkańcom regionu za zasługi w zakresie rozpowszechniania kultury i twórczości artystycznej.

Kapituła wyłoni dziesięciu laureatów, którzy podczas uroczystej gali otrzymają pamiątkową statuetkę oraz nagrodę pieniężną w wysokości 10 tysięcy złotych.

Reklama Wyróżnienie kierowane jest do ludzi aktywnych społecznie, którzy angażują się w działania umacniające tożsamość kulturową Mazowsza, ale także służą rozwojowi i promocji regionu. Kandydatów do nagrody spośród artystów, twórców ludowych, zespołów artystycznych, organizacji społecznych czy charytatywnych oraz innych wybitnych promotorów kultury mogą zgłaszać komisje sejmiku województwa mazowieckiego, samorządy gmin, miast i powiatów a także stowarzyszenia i fundacje oraz organizacje społeczno-kulturalne i naukowe działające na terenie województwa mazowieckiego.

- Już po raz dwudziesty przyznamy Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego. Konkurs ten jest uhonorowaniem pracy i talentu osób działających na rzecz rozwoju regionalnego. Chcemy nagrodzić promotorów twórczości artystycznej i kreatorów rozwoju regionalnego z Mazowsza - podkreśla marszałek Adam Struzik.

Zgłoszenia można składać do 28 czerwca 2019 r. osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Departament Kultury, Promocji i Turystyki, ul. Brechta 3, 03-472 Warszawa z dopiskiem XX edycja konkursu Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: (22) 59-79-299 oraz (22) 59-79-539.
Wyświetleń: 320 komentarze: 0
11.05.2019, 08:47r. Drukuj
Powrót