piątek, 3 lipca 2020 r., imieniny Anatola, Jacka, Ottona

Reklama   |   Kontakt
FatBike

Aktualności

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Albert Waldemar Szczubełek, lat 62, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w piątek 17 maja w kaplicy domu pogrzebowego przy ulicy Kujawskiej w Ostrołęce.

Jan Bałon, lat 71, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 18 maja w kościele pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce o godz. 10.30.

Reklama Martyna Deptuła, lat 75, nabożeństwo żałobne odprawione zostało we wtorek 14 maja w kaplicy domu pogrzebowego przy ulicy Sienkiewicza w Ostrołęce.

Mirosława Cwalińska z domu Żukowska, lat 87, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w czwartek 16 maja w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce.

Jadwiga Krawczyk, lat 89, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek 17 maja w kościele pw. św. Antoniego Padewskiego w Ostrołęce o godz. 14.00.

Na łamach serwisu "Moja Ostrołęka" za opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt dostępny jest na stronie "O nas".
Wyświetleń: 11964 komentarze: 0
17.05.2019, 13:25r. Drukuj




Powrót


Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter