niedziela, 20 września 2020 r., imieniny Eustachego, Filipiny, Faustyny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Huczny jubileusz 20-lecia firmy ALDO z licznymi atrakcjami (zdjęcia, wideo)

Na terenie Kurpiowskiej Krainy w Wykrocie koło Myszyńca swoje 20 urodziny świętowała firma ALDO. Wyjątkowy jubileusz, spędzony w towarzystwie ponad czterech tysięcy gości, to dobry czas, aby podsumować dotychczasowe osiągnięcia i snuć plany na przyszłość.

Firma ALDO to nowoczesne, rodzinne przedsiębiorstwo, zajmujące się sprzedażą maszyn rolniczych renomowanych marek. Maszyny oraz produkty żywieniowe i usługi dla rolnictwa firma świadczy nie tylko na terenie Polski, ale też w Europie.

Reklama Sukces rodzinnej firmy z Kurpiowszczyzny
Przedsiębiorstwo powstało w 1999 roku w Surowem (gm. Czarnia) z inicjatywy braci Leszka i Andrzeja Długołęckich. Po 20 latach wytężonej pracy, przyszedł czas na zasłużone świętowanie. Wielotygodniowe przygotowania przyniosły zamierzony skutek. Na terenie kompleksu rekreacyjnego w Wykrocie odbyła się uroczystość na światowym poziomie. Pogoda dopisała, goście tłumnie przybywali na wydarzenie, korzystając z licznie przygotowanych atrakcji oraz bawiąc się podczas koncertów gwiazd tanecznej sceny muzycznej.

Na terenie kompleksu można było tego dnia skorzystać z wielu atrakcji. Uczestnicy jubileuszu mogli oglądać z bliska nowoczesne maszyny rolnicze, nie zabrakło muzyki, śpiewu i sportowej rywalizacji, były stoiska z regionalnymi ozdobami i miodem, gotowanie regionalnych przysmaków na wielkiej patelni, pokazy strong man, występy kurpiowskich zespołów oraz konkursy z nagrodami. Na wszystkich czekał też darmowy poczęstunek, zimne napoje, kawa, herbata, przysmaki z grilla.

Reklama Firma odebrała zasłużone laury i gratulacje
To był też dzień odbierania zasłużonych laurów, gratulacji i życzeń na dalsze lata sukcesów i rozwoju. Gratulacje przekazywali pracownicy i partnerzy biznesowi, instytucje oraz zaprzyjaźnione firmy, przedstawiciele oraz włodarze lokalnych samorządów, na czele z wójtem gminy Czarnia Markiem Piórkowskim. Przed 20 laty nikt bowiem nie myślał, że rodzinna firma zamieni się w świetnie prosperującą markę nie tylko w Polsce, ale też na arenie międzynarodowej.

- Założyciel pewnej globalnej firmy powiedział kiedyś, że połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, a wspólna praca to sukces. Te słowa dobrze oddają przekonanie, jakie mieliśmy kiedy zaczynaliśmy wspólnie 20 lat temu, przekonanie, że pracując razem mamy większe szanse na odniesienie sukcesu. Mieliśmy wizję, w jakim kierunku chcemy podążać, mieliśmy ambicje, jednak nie sądziliśmy wtedy, że nasza rodzinna firma przerodzi się w świetnie prosperujące przedsiębiorstwo, które, co najważniejsze, cieszy się zaufaniem naszych wieloletnich klientów - mówił podczas otwarcia uroczystości Leszek Długołęcki, jeden z prezesów firmy ALDO.

Okrągły jubileusz firmy ALDO zakończył się muzycznym akcentem, i to nie byle jakim, bo występem zespołu Akcent na czele którego stanął Zenon Martyniuk, śpiewając swoje największe hity. Tego dnia zaprezentował się też zespół Megustar. To był dla właściciel i pracowników, ale też partnerów biznesowych i zaproszonych gości, dzień pełen wrażeń i wspaniałej zabawy.

Jubileusz 20-lecia firmy ALDO odbył się 17 maja 2019 roku w Kurpiowskiej Krainie.

Z ofertą firmy możecie zapoznać się na stronie aldo.agro.pl.

Zobacz zdjęcia:
Huczny jubileusz 20-lecia firmy ALDO z licznymi atrakcjami

Więcej zdjęć: Huczny jubileusz 20-lecia firmy ALDO z licznymi atrakcjamiArtykuł sponsorowany
Wyświetleń: 10629 komentarze: 0
20.05.2019, 19:11r. Drukuj
Powrót