poniedziałek, 28 września 2020 r., imieniny Luby, Wacława, Salomona

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Bursztynowy Dzień Dziecka (zdjęcia, wideo)

Tysiące mieszkańców Ostrołęki i regionu wzięło udział w Bursztynowym Dniu Dziecka. Największa impreza dla dzieci w regionie przyciągnęła wiele rodzin. Znakomicie bawiły się maluchy, jak i starsze dzieci. Atrakcji przez cały dzień nie zabrakło dla nikogo. Uśmiechom i radości nie było końca.

Podczas imprezy wolontariusze zbierali pieniądze na leczenie i rehabilitacje chorych dzieci.

Reklama Na odwiedzających w tym dniu galerię, czekało mnóstwo atrakcji sportowych, edukacyjnych, rozrywkowych, czy modowych. Dzieci oglądały przeróżne występy na scenie. Były tańce, pokazy naukowe oraz fitness. Jedną z głównych atrakcji był pokaz mody dziecięcej. Tego dnia wystąpiły na scenie "Śpiewające szczurki", grupa która wykonała największe hity muzyczne dla maluchów. Ponadto, dzieci oraz młodzież mogli wziąć udział w konkurencjach sportowych. Za największą aktywność dzieci otrzymały nagrody.

Na maluchy czekały także atrakcje w strefie edukacyjnej. Organizatorzy przygotowali pokazy chemiczne, czy też prezentacje karetek pogotowia ratunkowego. Dzieci chętnie siadały na quada ratowniczego, czy wchodziły do wnętrza wozu strażackiego. W kolejnych strefach tematycznych czekały dmuchańce, fotobudka oraz porady dietetyka. Dla zgromadzonych wystąpiły przedszkolaki. Nie zabrakło też trampolin.

Reklama Dla lubiących ruch były konkurencje sportowe takie jak biegi, tor sprawnościowy, strzelanie z łuku, czy mini turniej badmintona. Każdy zainteresowany, mógł wziąć udział w szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej na fantomach. Gości imprezy odwiedziły zwierzęta ze schroniska "Canis". Na najmłodszych czekał Kącik Malucha, w którym była zabawa z klockami, malowanie twarzy, czy balonowe zwierzątka.

Impreza odbyła w sobotę 1 czerwca w ostrołęckiej Galerii Bursztynowej, przy ul. Fieldorfa "Nila" 28.

Zobacz zdjęcia:
Dzień Dziecka z Galerią Bursztynową

Więcej zdjęć: Dzień Dziecka z Galerią Bursztynową

Wyświetleń: 5030 komentarze: 0
01.06.2019, 20:02r. Drukuj
Powrót