poniedziałek, 28 września 2020 r., imieniny Luby, Wacława, Salomona

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Dlaczego warto kupić samochód używany w Autoryzowanej Stacji Toyoty w Ostrołęce?

W życiu pojawia się wiele sytuacji i czynników wpływających na podjęcie decyzji o zakupie samochodu: rodzina, nowe miejsce zamieszkania, zmiana miejsca pracy, nowa firma, która zatrudnia więcej pracowników. A może po prostu czas wymienić na lepszy model?

Gdzie kupić samochód używany? Który wybrać? Jak sprawdzić stan techniczny pojazdu, jego historię i pochodzenie? Odpowiedzi na te pytania oraz na wiele innych znajdziesz w ASO Toyoty w Ostrołęce.

Każdy samochód używany, dostępny w ofercie ASO Toyoty w Ostrołęce, podlega rygorystycznemu systemowi kontroli jakości samochodów oferowanych w programie Toyota Plus. Oceny pojazdu dokonują wykwalifikowani mechanicy przy użyciu ścieżki diagnostycznej z wykorzystaniem narzędzi specjalistycznych.

Sprawdzony stan techniczny
Weryfikacja pojazdu jest potwierdzona dokumentem, tzw. Protokołem Kontroli Jakości. W dokumencie jest opisanych i sprawdzonych ponad 100 poszczególnych punktów dotyczących stanu technicznego pojazdu, m. in.:
- kontrola stanu nadwozia,
- pomiar grubości bieżnika i stan opon,
- wygląd zewnętrzny,
- oświetlenie,
- komora silnika,
- bagażnik,
- kontrola wnętrza pojazdu,
- podwozie, układ kierowniczy,
- jazda próbna,
- wykonanie testów (wydruki: ścieżka diagnostyczna, geometria układu jezdnego, test akumulatora).

Decydując się na zakup samochodu używanego w Autoryzowanej Stacji Toyoty w Ostrołęce możemy na miejscu zasięgnąć opinii wykwalifikowanych mechaników, doradców serwisowych oraz diagnosty. Na życzenie klienta firma transportuje samochód do innej stacji diagnostycznej znajdującej się w okolicy ASO lub udostępnia stanowisko do weryfikacji stanu technicznego pojazdu innej osobie. Dotyczy to również osób reprezentujących firm specjalizujących się w sprawdzaniu samochodów używanych przed zakupem na zlecenie klienta.

Klient, który jest zainteresowany danym pojazdem, otrzymuje do wglądu protokół potwierdzający stan techniczny pojazdu. Po obejrzeniu można wykonać jazdę testową wybranym modelem.

Udokumentowana historia i przebieg
Każdy samochód ma potwierdzone pochodzenie oraz udokumentowaną historię serwisową. Stan techniczny jest potwierdzony przez wielopunktowe i szczegółowe badanie, które wykonują wykwalifikowani mechanicy przy użyciu ścieżki diagnostycznej z użyciem specjalistycznych narzędzi.

Finansowanie
W salonie można również otrzymać korzystną ofertę finansowania na dany samochód.

1. Kredyt Smartplan dla samochodów używanych, to pierwsza na rynku oferta połączenia niskich rat oraz cyklicznej wymiany samochodu na kolejny używany lub nowy.
2. Standard Kredyt - w ofercie Toyota Bank znajduje się również klasyczne finansowanie zakupu pojazdów Standard Kredyt.
3. Standard Leasing - w przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą dostępna jest oferta finansowania Standard Leasing. Zaletą oferty leasingu Toyota Leasing jest przejrzystość oraz brak ukrytych kosztów.
4. Comfort Pay - Comfort Pay to forma atrakcyjnego finansowania usług związanych z serwisowaniem, ubezpieczaniem czy też przedłużaniem gwarancji Twojego samochodu.

Wszelkie formalności związane z finansowaniem są finalizowane na miejscu, dzięki czemu klient nie musi już dodatkowo odwiedzać banku.

Pakiet dilerski ubezpieczenia
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta do każdego samochodu firma proponuje ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach. Pakiet dilerski gwarantuje naprawy w ASO, na oryginalnych częściach oraz pełen pakiet assistance.

Gwarancja
Każdy samochód z programu Toyota Plus objęty jest co najmniej roczną gwarancją, podczas której pojazd podlega okresowym przeglądom technicznym.

Serwis dobrych cen
Program Serwis Dobrych Cen skierowany jest do samochodów marki Toyota nieobjętych już trzyletnią opieką gwarancyjną producenta.

Najpopularniejsze usługi mechaniczne mają ceny niższe średnio o 30 proc. w stosunku do standardowych cen obowiązujących w sieci autoryzowanych dilerów toyoty. By sprawdzić cennik oraz szczegóły pakietów skontaktuj się z ASO Toyoty w Ostrołęce.

Jak kupić samochód używany?
Jeżeli rozważasz zakup samochodu używanego, warto pierwsze kroki skierować do Autoryzowanej Stacji Toyoty w Ostrołęce. Odpowiedzi na pytania udzielą wykwalifikowani doradcy z działu samochodów używanych, działu serwisu oraz działu kredytów i ubezpieczeń.

Oferta samochodów używanych
Pełna oferta samochodów używanych dostępnych w Autoryzowanej Stacji Obsługi Toyoty w Ostrołęce znajduje się na stronie internetowej https://toyotaostroleka.pl, w zakładce Samochody -> Samochody używane.Zapraszamy,

Carolina Toyota Ostrołęka
Ostrołęka, ul. Warszawska 36
tel. (29) 766-42-33
https://toyotaostroleka.pl
[email]info@toyotaostroleka.pl[/email]

Artykuł sponsorowany
Wyświetleń: 2010 komentarze: 0
02.06.2019, 10:42r. Drukuj
Powrót