sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Urząd marszałkowski poszukuje opiekunów dla stypendystów

Fot. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w WarszawieUrząd marszałkowski rozpoczął nabór w konkursie na rok 2018/2019. Poszukiwani są aktywni, zaangażowani nauczyciele i pedagodzy, którzy motywowali do pracy i opiekowali się stypendystami programów edukacyjnych realizowanych przez samorząd Mazowsza.

W sumie zostanie wyłonionych 36 laureatów. Zgłoszenia można składać do 19 czerwca br. Każdy z laureatów otrzyma po 3 tys. zł.

- Niezwykle ważnym elementem programów stypendialnych jest praca nauczyciela - opiekuna stypendysty. To on pomaga w kształtowaniu postaw i rozwoju ucznia, a także odkrywa i rozbudza jego talent. Dlatego też wsparcie uczniów przez pedagogów może być kluczowe w uzyskaniu przez nich jak najlepszych wyników i stypendium - czytamy w komunikacie urzędu marszałkowskiego.

Reklama - Za sukcesem uczniów bardzo często stoją zaangażowani nauczyciele i pedagodzy. Dlatego już po raz drugi postanowiliśmy docenić i wyróżnić tych, którzy wspierali i służyli pomocą, pełnili rolę nie tylko nauczyciela, ale także doradcy dla naszych stypendystów - mówi Elżbieta Lanc członek zarządu województwa mazowieckiego.

- Konkurs skierowany jest do nauczycieli - opiekunów, pedagogów szkolnych albo doradców zawodowych, którzy sprawowali opiekę dydaktyczną nad stypendystami realizującymi Indywidualny Plan Rozwoju Edukacyjnego Ucznia w roku szkolnym 2018/2019 w ramach "Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych - najlepsza inwestycja w człowieka" oraz "Mazowsze - stypendia dla uczniów szkół zawodowych" - informują organizatorzy

Reklama Aby wziąć udział w konkursie należy opisać swoją współpracę ze stypendystą podczas tworzenia i realizacji Indywidualnego planu rozwoju edukacyjnego/zawodowego ucznia. Formularz należy przesłać do 19 czerwca br. na adres: Mazowieckie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie, 00-236 Warszawa, ul. Świętojerska 9.

Zgłoszenia można składać do 19 czerwca br.

Więcej informacji dostępnych jest pod adresem urzędu marszałkowskiego.
Wyświetleń: 1138 komentarze: 0
08.06.2019, 10:38r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter